شومر انتقاد Mnuchin برای دلالت او نمی خواهد افشای نام PPP گیرندگان

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-NY) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژوئن 09, 2020 در واشنگتن, DC. شومر و سناتور. Mazie Hirono (D-HI) سوالات پاسخ داده شده مربوط به اصلاح قانون اجرای سیاست های, در پی مرگ جورج فلوید.

برنده McNamee | گتی ایماژ

رهبر اقلیت سنا چاک شومر ناودان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز جمعه برای نشان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است افشای نام کسانی که موفق به دریافت وام از چک حفاظت از برنامه.

“با توجه به بسیاری از مشکلات با PPP برنامه ضروری است مالیات دهندگان آمریکایی می دانم که اگر پول است که در آن کنگره در نظر گرفته شده — به راستی کوچک و unbanked کسب و کار کوچک” گفت: شومر دموکرات از نیویورک است.

“دولت اسرائیل را به شفافیت ظالمانه است و تنها در خدمت به منظور بالا بردن بیشتر سوء ظن در مورد چگونه بودجه در حال توزیع است که در واقع با بهره گیری.”

Mnuchin در شهادت قبل از سنا کسب و کار کوچک کمیته در اوایل این هفته ضمنی که دولت ممکن است افشای نام کسانی که اعمال شده به برنامه و مقدار آنها درخواست شده است.

“آن را به عنوان مربوط به نام و مقدار خاص PPP وام ما اعتقاد داریم که این اطلاعات اختصاصی,” او گفت:. “و در بسیاری از موارد برای تنها مالکان و کسب و کارهای کوچک است که اطلاعات محرمانه است.”

وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حالی که PPP است که با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک بیش از 245 شرکت های دولتی برای اعمال حداقل 905 میلیون دلار از برنامه CNBC گزارش شده است. بسیاری از شرکت ها بعد از پرداخت این وام پس از انتقاد.

افشای اطراف این بودجه با هدف coronavirus امداد شده است یک سنگ محک برای دموکرات ها پس از آنها شروع به مذاکره بیش از 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل با هدف کمک به کسب و کار متحده و افراد در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده برابر اقتدار بازرس کل نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق خزانه نظارت با هدف کمک به کسب و کارهای بزرگتر جرقه مشابه اعتراض از دموکرات ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme