سان فرانسیسکو استاد راهنما پیشنهاد مالیات بر شرکت ها با ‘پرداخت’ مدیران

ناصرو | No comments

یک عابر پیاده با پوشیدن یک ماسک صورت عبور خالی خیابان در میان شیوع کروناویروس در مارس 25 سال 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

لیو Guanguan | چین سرویس خبری via Getty Images

محلی رای گیری که پیشنهاد مالیات شرکت ها در بالاترین درآمد مدیران است رهبری برای یک ماه نوامبر رای دادن.

مت هانی یک عضو شورای شهر با هیئت ناظران است و دوبله آن “پرداخت و اجرایی مالیات” و پیشنهاد levying آن در تمام کسب و کار است که پرداخت خود را به بالاترین درآمد کارمند و 100 برابر یا بیشتر از حقوق و دستمزد متوسط خود را در سان فرانسیسکو کارگران سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است. ساکنان خواهد شد در رای گیری ماه نوامبر و این می تواند اثر را در سال 2022.

مالیات مترقی خواهد برابر به شرکت پرداخت 0.1% از ناخالص رسید اگر این شرکت پرداخت بالاترین کارمند باعث می شود 100 تا 200 برابر متوسط دستمزد. مالیات خود را مترقی افزایش به 0.2% برای مدیران ساخت 200 برابر متوسط حقوق و دستمزد و می تواند تا 1 ٪ از تولید ناخالص رسید اگر بالا پرداخت می شود exec می کند 1,000 برابر متوسط. از نظر جبران خسارت اندازه گیری نیز شامل “حقوق دستمزد کمیسیون و پاداش و مالکیت صادر شده و یا منتقل شده در ازای عملکرد خدمات (از جمله اما نه محدود به گزینه های سهام).”

این اندازه گیری است و انتظار می رود را در بین $60 میلیون و 140 میلیون دلار در سال است.

اکثر کسب و کارهای کوچک خواهد بود كه به عنوان کسب و کار باید به کسب حداقل $1.17 میلیون رسید ناخالص سالانه به واجد شرایط سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است. مالیاتی است که به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار Salesforce Comcast و چند بانک بزرگ است که انجام کسب و کار در این شهرستان است.

“شرکت های بزرگ که می خواهند برای جلوگیری از پرداخت مالیات می تواند انجام کار درست و پرداخت مدیران خود را کمتر و یا به سادگی افزایش کارکنان خود حقوق و دستمزد. سرمایه گذاری در کارکنان خود را. نمی سوخت نابرابری در درون شرکت خود و شهر ما” هانی گفت در توییتر در مورد مالیات.

افشا: Comcast صاحب NBCUniversal پدر و مادر شرکت CNBC.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>