سان فرانسیسکو شهردار مکث بازگشایی به طور نامحدود به عنوان coronavirus موارد صعود

Zoe به نظر می رسد کمی جزوه از شام در اعطای خیابان موقت فضای باز ناهار خوری منطقه محدود شده توسط جراحی موانع در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا., در روز سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 است.

کارلوس آبیلا Gonzalez | سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد جمعه اعلام کرد که شهر را توقف بازگشایی طرح “نامحدود” و برنامه ها به داخل مراکز و غیر ضروری دفاتر در هفته آینده به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور.

نژاد گفت که سان فرانسیسکو شهرستان اضافه شده است به کالیفرنیا “نظارت بر لیست” که ممکن است اضافه کردن اضافی دولت موظف محدودیت و تعطیلی اگر شهرستان باقی می ماند در لیست برای سه روز متوالی. سان فرانسیسکو شهرستان در حال حاضر می پیوندد دیگر مناطق پرجمعیت کالیفرنیا از جمله لس آنجلس و سن دیگو و نارنجی شهرستانهای استان است.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور شهرستانهای استان در این لیست نشان داده است که 80 درصد از جمعیت این ایالت را به داخل سالن عملیات مرکز تناسب اندام عبادت خدمات مراقبت شخصی خدمات مراکز و دفاتر و سالن مو و آرایشگاه.

در سطح ایالت Newsom دستور داد تمام بارها را ببندید و همه ناهار خوردن در رستوران و سینما و موزه ها و دیگر محیط داخلی کسب و کار ،

“اگر دولت می افزاید: بیشتر محدودیت های ما البته آنها را دنبال کنید. و اگر شرایط در شهر ما نیست, بهبود, ما همچنین می توانید انتخاب کنید برای بستن اضافی کسب و کار و فعالیت به عنوان” نژاد گفت.

شهر کم 26 نفر در بیمارستان بستری با Covid-19 در اواسط ماه ژوئن به پایین از بالا از بیش از 90 نفر در آوریل نژاد گفت. وجود دارد در حال حاضر 80 نفر در این شهرستان بستری با کروناویروس, او گفت:.

“آنچه من می ترسم از این است که خوشنودی” نژاد گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “مردم خسته از ویروس ویروس ها خسته شده است از ما است.”

نژاد در ابتدا متوقف شهر مرحله بعدی بازگشایی در اواخر ماه ژوئن که می میرم بازگشایی شهرستان ناخن سالن آرایشگاه و بارها با استناد به یک افزایش سریع در Covid-19 موارد است.

این شهر متوقف بازگشایی می آید به عنوان کالیفرنیا هایش با توجه به بازگشایی مدارس در پاییز به عنوان موارد در حالت صعود. برخی از دولت بزرگترین مدارس از جمله سان فرانسیسکو و لس آنجلس و شن و ماسه دیگو متحد اعلام کرد در حال حاضر آنها نمی خواهد خوش آمدید دانش آموزان را برای فرد آموزش در آغاز سال تحصیلی آینده.

توضیح: تیتر اصلاح شده است برای منعکس کردن دفاتر و مراکز خواهد بود دستور داد به شنبه اگر سن فرانسیسکو شهرستان باقی مانده در دولت فهرست سازمان دیده بان برای سه روز متوالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر