Salesforce سرمایه گذاری در امنیت ارائه دهنده نرم افزار Tanium در 9 میلیارد دلار ارزیابی

Salesforce مبادرت بازو که پدید آمده است به عنوان یکی از فعال ترین شرکت سرمایه گذاری گروه تکنولوژی سرمایه گذاری در Tanium در بودجه دور که ارزش امنیت فروشنده نرم افزار در 9 میلیارد دلار.

سرمایه گذاری اعلام کرد روز پنج شنبه بخشی از یک استراتژیک همکاری بین این دو شرکت است که به Tanium این ابزار امنیتی به Salesforce عظیم پایه مشتری. Tanium فناوری به این تیم دید به تمام کسانی که دستگاه هایی که کارکنان در حال حاضر با استفاده از یک موضوع که در حال تبدیل شدن مهم تر روز به روز به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس میکشد و شرکت های نگه داشتن کارکنان خود را از دفتر.

“این آن بخش باور نکردنی تحت فشار با پیچیده تر وظایف سنگین و افزایش حجم درخواست خدمات — BYOD (دستگاه خود را بیاورید) مسائل مهم نرم افزار تکه — جاری شدن سیل در کارکنان تنظیم به کار از راه دور” Salesforce گفت: در یک پست وبلاگ. این شرکت گفت که این کار با Tanium به “توسعه یک کارمند خدمات راه حل برای تمام دیجیتال کار از هر نقطه در جهان است.”

Tanium گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که سرمایه گذاری های جدید را به ارمغان می آورد کل مبلغ آن را به 900 میلیون دلار پیشنهاد یک سرمایه گذاری جدید توسط Salesforce در حدود $100 میلیون. در حالی که این شرکت فاش نمی اندازه دور آن را قبلا مطرح شده و در مجموع حدود 800 میلیون دلار در آن زمان از آن گذشته جمع آوری کمک های مردمی در سال 2018 که ارزش Tanium در 6.5 میلیارد دلار.

تاسیس در سال 2007 توسط پدر و پسر دیوید و جبار Hindawi, Tanium به دست آورد کشش به عنوان شرکت های نقل مکان کرد و از نیاز به حفاظت از داده های سنتی و مراکز کامپیوتر و لپ تاپ در دفاتر خود را به دنیای گوشی های هوشمند, تبلت ها و دیگر دستگاه های متصل است که در حال گسترش در همه جا. Tanium این تکنولوژی اجازه می دهد تا آن بخش را به سرعت به نقطه بی نظمی در شبکه بدون توجه به جایی که آنها رخ می دهد.

Salesforce گفت که این همکاری با Tanium به توسعه “یک میز کمک است که به کارکنان یک فروشگاه توقف برای خود, خدمت, ارسال, پیگیری و حل و فصل درخواست خدمات و یا حوادث” را به عنوان به خوبی به عنوان ابزار است که به کمک آن مدیران مشاهده و مدیریت کارکنان حوادث و توانایی استفاده از Salesforce فناوری “بیشتر به طور خودکار وظایف مشترک.”

Salesforce سرمایه گذاری های صورت گرفته قابل توجه سهام در, دیگر, اشتراک, نرم افزار کسب و کار در سال های اخیر رزرو برخی از بزرگترین سرمایه گذاری برای شرکت های که در حال رفتن است. برای مثال Salesforce سرمایه گذاری در عرضه اولیه اوراق بهادار از زوم Dropbox و SurveyMonkey. قبلی شرط شامل Twilio و wendy chambers.

تماشا کنید: کارفرمایان با استفاده از نرم افزار برای ردیابی کارگران در حالی که در خانه کار می کنند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de