این Gordmans فروشگاه باز کرده است در Southdale بازار شنبه, جولای 21, 2015 در ادینا, MN.

جری هولت | استار تریبیون via Getty Images

مرحله فروشگاه که در عمل فروشگاه برندها عمدتا در مناطق روستایی و کوچک و midsized بازارهای در حال آماده سازی برای تشکیل پرونده ورشکستگی است که می تواند به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده مردم آشنا با این وضعیت بگویید CNBC.

افرادی که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که برنامه هنوز عمومی هشدار داد که این طرح هنوز قطعی و تشکیل پرونده هنوز هم می تواند با تاخیر و یا اجتناب شود. نمایندگان برای مرحله فروشگاه نمی پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

این حرکت بیشتر به زیر خط دار خط چگونه coronavirus همه گیر شده است با چکش شرکت بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها تهیه ثروتمند و یا طبقه کارگر است. ورشکستگی برای هوستون-بر اساس مرحله فروشگاه – که صاحب Gordmans, Bealls و مغز گردو زنجیره ای در ایالات کانزاس, می سی سی پی و غرب ویرجینیا خواهد بود – در رشته های خرده فروشی ورشکستگی این ماه است. این هفته در حال حاضر preppy پوشاک زنجیره J. Crew و لوکس خرده فروش Neiman مارکوس را برای ورشکستگی زمینه.

آن را نیز قرار داده و فشار بیشتر بر بازار کار پس از یک رکورد 20.5 میلیون مواضع از دست داده بودند در ماه آوریل کمک به درایو نرخ بیکاری به 14.7%. مرحله فروشگاه شاغل تقریبا 13,600 تمام وقت و پاره وقت کارکنان به عنوان فوریه 2019.

مرحله فروشگاه حدود 700 فروشگاه های بزرگ عمدتا در شهرهای کوچک و مناطق روستایی. آنها به فروش بیشتر brands like Adidas, Calvin Klein, استی لادر و لوی. این شهر همچنین دارای یک شماره خارج از قیمت فروشگاه های فروش برندها در قیمت ارزان تر نقطه بزرگتر در میانه بازار.

در آخرین سال مالی, مرحله, فروشگاه تا به حال از دست دادن $87 میلیون از $1.58 میلیارد دلار فروش خالص آن را به عنوان مانع هزینه های مربوط به خرید و توزیع. همانطور که از ماه نوامبر آن را به حال 26 میلیون دلار نقد و معادل وجه نقد در دست است.

این شرکت تاسیس شد به عنوان یک خانواده متعلق به کسب و کار در 1920s. در طول سال این رشد از طریق ادغام منطقه ای و فروشگاه خرید مارک های مانند C. R. آنتونی شرکت ، واقع در جنوب مرکزی ایالات متحده و Uhlman فروشگاه در ایندیانا و اوهایو و میشیگان.

آن را نیز خریداری مارک یا اجاره ورشکسته خرده فروشان از جمله مغز گردو در سال 2009 و قیمت خرده Gordmans در سال 2017. در سال 2017 قرارداد که شامل حداقل 50 Gordmans اجاره و فرصت برای اطلاعات بیشتر هموار راه را برای مرحله فروشگاه به اعلام دو سال بعد از آن برنامه ای برای تبدیل همه از آن فروشگاه برندها به Gordmans بنر.

اما زمان ممکن در حال اجرا کوتاه به صورت منطقه ای فروشگاه داران, مرحله, فروشگاه ها. آنها در حال حاضر در تلاش برای رقابت با مقیاس غول مانند میسی که باید بیشتر نفوذ به مذاکره با مارک ها و منابع بیشتر برای سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک است. Walmart, Target و آمازون همه بیشتر تجاوز در فروشگاه’ خاک به عنوان تعدادی از تازه بدوران رسیده دیجیتال مارک.

به عنوان با Neiman Marcus و J. Crew, coronavirus ممکن است به عنوان یک ضربه مهلک به مرحله فروشگاه ها, به فروشگاه های نزدیک و مصرف کنندگان حفظ و تنگ تر دیده بان در امور مالی خود را در طول بیماری همه گیر.

مرحله فروشگاه ها افشا می شود در یک نظارتی تشکیل پرونده در ماه گذشته که از آن آغاز شده بود بحث و گفتگو با صاحبخانه فروشندگان و دیگر شرکای کسب و کار برای کاهش اجاره و قرارداد پرداخت و همچنین امتیازات دیگر. همچنین گفته است که “کاوش در فرصت های تامین مالی به منظور افزایش نقدینگی.”

“ما نمی تواند پیش بینی زمانی که ما قادر خواهد بود به بازگشایی فروشگاه های ما و توانایی ما برای بازگشایی خواهد شد بستگی دارد در بخش بر اقدامات تعدادی از نهادهای دولتی که بیش از ما هیچ کنترل” این شرکت نوشت: در پرونده.

آن افزود: “علاوه بر این هنگامی که محدودیت ها برداشته معلوم نیست چگونه به سرعت مهمانان را به بازگشت به فروشگاه ما که ممکن است یک تابع از ادامه نگرانی های ایمنی و/یا افسرده تمایلات مصرف کننده با توجه به شرایط نامطلوب اقتصادی از جمله زیان کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی