رودی Guiliani: دوستان در

دوستان در
اکتبر 12, 1993

در سال 1989 شهرداری مسابقه یکی از کثیف ترین در تاریخ نیویورک است. آنچه به نظر می رسد در چاپ به اندازه کافی بد بود — سن-پیر مسائل مالیاتی نژاد – قرمز-طعمه — اما شایعات شناور در اطراف در محافل سیاسی به مراتب بدتر: حدس و گمان در مورد اد کخ زندگی جنسی, شایعات که یک پشته از نامه های عاشقانه به دیوید Dinkins نشسته بود روی میز سابق پست صاحب پیتر Kalikow زمزمه مورد Dinkins امر و چگونه آن را به خطر بیافتد سپس منهتن قصبه جمهور.

هیچ یک دیگر از جولیانی سابق و فعلی مدیر کمپین پیتر قدرت های درگیر در نا مشخص purloined Dinkins عشق نامه به مطبوعات صدای آموخته است. در عین حال قدرت بود که نه تنها جولیانی حامی برای شرکت در خزش-سبک تاکتیک از طرف حزب جمهوری خواه نامزد شده است. یک صدای معاینه ’89 حمام خون نشان داده است که برخی از این mudslinging می توان به یک دستیار نزدیک از رودلف جولیانی را یک عامل IRS به نام Anthony J. لومباردی که منابع گفت: مشغول به کار در سایه شهرداری مبارزات انتخاباتی.

جولیانی کاهش یافته است به مصاحبه در مورد لومباردی و دیگر جنبه های ’89 مبارزات انتخاباتی. در واقع هیچ مدرکی وجود دارد که جولیانی خود را آگاه از دیپلم خود را در تلاش است. اما لومباردی در حالی که این ادعا که تمام تحقیقات در راستای مشروع تعقیب کیفری گفت: صدا که هر دو جولیانی و خود را بالا دستیاران در ایالات متحده به دفتر دادستان آگاه بودند از فعالیت های خود را. “وجود دارد هیچ چیز در من وجود دارد که آنها نمی دانم. من به دنبال مسیر خود را بر روی همه چیز. است وجود دارد یک چیز من یک گزارش است که من نوشت که آنها نمی دانم. یک راه یا دیگری آنها خواهد در مورد آن می دانیم.”

لومباردی اختصاص داده بود به فساد سیاسی واحد در داخل منهتن باراک اوباما در اوایل سال 1986 و در آنجا باقی ماند تا بازنشستگی اش در سال گذشته در سن 50. خروج خود را همزمان با دومی مراحل طولانی IRS بررسی یک پروب که به گفته دادستان فدرال تبدیل شده تا شواهدی وجود دارد که لومباردی تا به حال درگیر در “رفتار نامناسب” و “ارائه اطلاعات در داخل” به هدف مستقل جنایی شد. تحقیق که منجر به محکومیت جنایت در این سال دو دیرین لومباردی همکاران.

یکی اجرای قانون منبع گفت که از نیوآرک آمریکا وکیل مایکل Chertoff که محاکمه این دو مرد در نظر گرفته ممکن است کیفرخواست از لومباردی به عنوان یک “نزدیک مورد” و در نهایت کاهش یافته است از یک محاکمه. Chertoff خود را یک سابق جولیانی دستیار کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است.

IRS بررسی لومباردی شروع در اواسط سال 1987 و تقریبا تحت پوشش همان دوره که در طی آن سابق عامل مشکوک و شیوه های سیاسی رخ داده است. این فعالیت ها شامل:

  • لومباردی شرکت در مصاحبه با حداقل سه نفر که در طی آن موضوع از اد کخ زندگی جنسی مطرح شد. یک شاهد احضار شد لومباردی از کالیفرنیا است اما ارائه اطلاعات در مورد رابطه شخصی با کخ. یکی دیگر از ادعا “دولت شاهد” نویسنده و فعال Larry Kramer — که در آن زمان آغاز شده بود یک کمپین به “خارج” کخ — تماس گرفته شد لومباردی و با کمال میل موافقت کرد به مصاحبه. در آن جلسه Kramer ارائه یک گرافیک شرح آنچه او ادعا شد جزئیات سابق شهردار در زندگی خصوصی.
  • هفته قبل از ’89 انتخابات عمومی لومباردی میفروخت رپ ورق Dinkins مشاور و رهبر اتحادیه جیم بل که دستگیر شده بود در سال 1971 برای ضربه زنی یک پلیس که او را به نام “کاکاسیاه.” داستان در مورد بل جزئی سابقه کیفری شکست در تلویزیون بود و منسوب به “منابع اجرای قانون.” این گزارش شامل انصراف از جولیانی که مورد سوال “نوع مردم” Dinkins “را احاطه کرده است خود را با.”
  • سابق عامل IRS یک بار bragged که در مناسبت او دم Dinkins مدیر کمپین لایحه لینچ خانه در شب. پرسید که آیا تنها او به یاد می آورد هر گونه اتفاقات عجیب و غریب در آخرین مسابقه شهرداری — و نه به طور خاص در مورد دم — لینچ گفت: در مصاحبه ای که در چهار یا پنج نوبت او شد و به دنبال آن خودرو پس از خروج از Dinkins را منهتن ستاد در اواخر شب.

علاوه بر نظارت بر صدا آموخته است که در طول ’89, انتخابات, تحقیق آغاز شد تا به وضعیت مالیات لینچ Dinkins ارشد مشاور سیاسی. با توجه به خوبی قرار داده IRS منبع وجود دارد اتهام که لینچ “به حال ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را.” منبع یاد می آورد که درخواست شده بود برای کپی لینچ, اظهارنامه مالیاتی, اما منبع نمی تواند به یاد داشته باشید که در آن درخواست ناشى از. “من به یاد داشته باشید گفت: “این بسیار داغ گه’ ” این منبع گفت: به دلیل جاری شهرداری مبارزات انتخاباتی.

هر چند بخش عمده ای از IRS داخلی پروب لومباردی متمرکز بر دخالت خود را در مورد به کار گرفته شده توسط نیوآرک دادستان فدرال وجود دارد و ظاهرا یکی از جنبه سیاسی به آژانس پرس و جو.

با توجه به یادداشت یکی صدای منبع که مورد بررسی قرار IRS اسناد و مدارک مربوط به سازمان لومباردی پروب محققان مشخص شد که سابق عامل “را در تعامل سیاسی ممنوع فعالیت های مالی از طرف سابق شهر نیویورک شهرداری نامزد رودلف جولیانی” در سال 1989. فدرال اجرای قانون منبع که آشنا با IRS پرس و جو نمی تواند تایید کند که این سازمان رسیده بود چنین نتیجه گیری. لومباردی محروم در هفته گذشته که او درگیر در هر گونه فعالیت های مالی که می تواند یک نقض آژانس انجام codes — اما آیا می گویند که او با حضور جولیانی را شب انتخابات “پیروزی حزب” در ماه نوامبر و یک دوست نزدیک خود را سازمان “دموکرات ها برای جولیانی” جمع آوری کمک در سال 1989 که او حضور نداشت.

هفته گذشته صدای خواسته برای مصاحبه با جولیانی به بحث در مورد جنبه های این ’89 شهرداری, مسابقه, اما درخواست صراحت روشن توسط کمپین سخنگوی ریچارد Bryers در یک تماس تلفنی صبح روز پنجشنبه. “ما در حال کاهش به بحث با شما” بود و همه Bryers می گویند. پیش از آن در هفته, در یک ال d’amato جمع آوری کمک جولیانی با نزدیک شدن به یکی دیگر از صدای گزارشگر و نشان داد که او می خواست به صحبت در مورد مسائل او شنیده روزنامه بررسی شد. در طول یک مکالمه جولیانی را تکذیب کرد که در حالی که او در ایالات متحده وکیل سوالات انجام شد به هر کسی ، او همچنین گفت که او غافل است که لومباردی شده بود متهم به تخلف در ارتباط با نیوجرسی IRS بررسی کرد و گفت که او صحبت نکرده بود با عامل سابق در بیش از یک سال است. با توجه به دو منبع جولیانی قطع تماس با لومباردی زیرا او معتقد است که سابق عامل “که قرار بود با یک فینکلشتاین دستور کار” اشاره به تاجر جری فینکلشتاین یک لومباردی دوست و پدر اندرو استین خود را یک نامزد شهرداری تا زمانی که در ماه مه گذشته.

با خود حسابتونی لومباردی معتقد است که او “در خط مقدم اجرای قانون” یک “بالا طراحی شده اند.”

به عنوان یک جوان خزانه عامل او دقیق در سال 1968 برای کمک به سرویس مخفی آمریکا در حفاظت از آن و سپس نامزد انتخابات ریاست جمهوری ریچارد نیکسون. لومباردی در نهایت فرود در آژانس تحقیقات جنایی بخش (CID) که در آن او را به عنوان سرپرست مشغول به کار و موارد مربوط به جرایم سازمان یافته چهره مجرمان یقه سفید و سیاستمداران فاسد است.

لومباردی کمک ناخن تبادل نظر پرنیان و شهرداری کلاهبرداران مانند سابق برانکس دموکراتیک رئیس پت کانینگهام اما او احتمالا بهترین و شناخته شده به عنوان عامل کمک کرد که تبدیل Sukhreet Gabel — the اماتور, اشپزخانه سردستهزنان خواننده اپرا از کخ دوران رسوایی فساد — به یک شاهد عینی پیگرد قانونی در برابر او خود را مادر 76 ساله و تقریبا نابینا.

لومباردی حرفه ای تلاقی با جولیانی را در سال 1986 زمانی که عامل شروع به کار برای دادستان به عنوان یک ویژه محقق متصل به باراک اوباما. لومباردی قبلا اختصاص داده شده به رئیس جمهور در کمیسیون جرایم سازمان یافته و به طور مستقیم قبل از انتساب خود را با جولیانی مشغول به کار برای یک زمان کوتاه به عنوان محقق ارشد برای مارتین کمیسیون که متهم شده بود با بررسی جنبه های شهرستان رسوایی پس از آن پوشاند کخ دولت.

کار با فساد دادستان لومباردی کمک به ساخت یک مورد موفق در برابر آب و فاضلاب پیمانکار اندی Capasso که در نهایت segued به یک پروب Capasso سپس دختر Bess Myerson. در همان زمان لومباردی همچنین درگیر در مراحل اولیه جولیانی پروب را به نقض پارکینگ اداره و اواخر ملکه قصبه جمهور دونالد مانى را فاسد معاملات. آن را در طول PVB مقدمات که Lombardi تحقیقی سبک اول نگرانی در میان برخی از جولیانی دستیاران.

یک دادستان سابق به یاد می آورد که لومباردی بود “به طور مداوم در اندرز” به خودداری از تماس با یک هدف نخست از PVB تحقیقات در تلاش برای “تلنگر” یا امن خود همکاری. لومباردی سفر کرده بود هدف در خانه بیش از آخر هفته یک عمل است که تنها هنگامی که هدف را وکیل شکایت دادستان. از آن نقطه با توجه به منبع “و همچنین چیزهای دیگر که مردم را دیدم وجود دارد تعدادی از دستیاران در ایالات متحده به دفتر وکیل که در حال خبري در مورد او.”

“او یک بلوف زدن ناهنجار بزرگ-دهان عامل” یکی دیگر از دادستان سابق به یاد می آورد. “بچه ها می خواهم که می تواند موثر یا خطرناک ترین نوع عامل. او زندگی می کردند در منطقه جنوبی کار می کرد مانند یک سگ بود و بسیار قابل اعتماد.” یک سوم exprosecutor که مشغول به کار به طور مستقیم با لومباردی گفت: عامل “تا به حال دسترسی به تاج و تخت در حالی که رودی وجود دارد” به رسمیت شناختن هر دو لومباردی کار بر موارد بالا مشخصات و همچنین ارتباط نزدیک با جولیانی. یکی دیگر از دادستان آشنا با لومباردی گفت که آن را “دانش مشترک” که لومباردی یکی از افراد جولیانی با تکیه بر مسئولیت رسیدگی به “چیزهایی که می خواهد رئیس انجام شود.”

در یک سری از مصاحبه طولانی با صدای, لومباردی گفت که به دلیل “طبیعت حساس” از بسیاری از تحقیقات او “دمکرات” جولیانی و خود را بالا مشاوران از جمله معاون متحده وکیل Dennison جوان است. لومباردی تایید کرد که او گاهی اوقات chauffeured جولیانی و به طور منظم با حضور end-of-the-روز کاری جلسات در جولیانی را به دفتر خصوصی که در طی آن موارد و استراتژی مورد بحث قرار گرفت. “من واقعا برگزار شد و موقعیت از اهمیت” لومباردی به یاد می آورد. “من موقعیت بود برای انجام بزرگ موارد است.”

“تونی تا به حال دسترسی رایگان به هر کسی” در جولیانی را یکی سابق عامل IRS گفت و اشاره کرد که عامل نزدیک بود به در حال حاضر FBI مدیر لوئیس Freeh که تا به حال محاکمه پیتزا اتصال به هروئین مورد و که در خدمت به عنوان رئیس دفتر جرایم سازمان یافته واحد از سال 1987 تا 1990. یکی دیگر از سابق IRS محقق اشاره کرد که لومباردی به ندرت به نظر می رسد در IRS منهتن اما زمانی که او روشن بود که “او برخی از نوع شات بزرگ. مردم شروع به پریدن کرد و زمانی که او صحبت می کرد. او هر چیزی که او می خواست.”

کوین فورد یک دادستان است که کار با لومباردی و گفت: محقق بود “یکی از بهترین مردم من کار کرده ام” به یاد می آورد که “تونی حال عجیب و غریب و دشوار به انجام. او نقطه برای IRS در برخورد با بسیاری از مردم بسیار ثروتمند بودند که در یک موقعیت برای ارائه … اطلاعات بسیار با ارزش اغلب در مورد یکی دیگر این است که دولت قادر به سرمایه گذاری در ساخت موارد مدنی و کیفری.” Lombardi آرایه وسیعی از مخاطبین — او گفت: 163 نفر خدمت کرده بود به عنوان پاداش برای او در طول زندگی حرفه ای او — ساخته شده عامل شناخته شده منبع اطلاعات برای همکار محققان دادستان و روزنامه نگاران به طور یکسان.

فورد در واقع معتقد است که جولیانی خود را بهره مند از لومباردی شبکه. “این تصور من بود برای آنچه در آن ارزش, که رودی در زمان استفاده به صورت کاملا فرانک برخی از تونی تماس با ما. چون تونی و دوستان با بسیاری از افراد قدرتمند … ” فورد اشاره کرد که به دلیل Lombardi ارتباط نزدیک با سابق آمریکا وکیل اندرو Maloney, جولیانی را بروکلین همتای جولیانی کار او را به عنوان “مرتب کردن بر اساس یک میانجی” در اختلافات بین دو دفتر با استفاده از عامل IRS به “پیام بازگشت از یکی به دیگری از آنها نمی خواهد صحبت می کنند به یک دیگر.”

در علاوه بر این به Maloney و جری فینکلشتاین, لومباردی نزدیک است دوستان با بیمه اجرایی نیل والش — سابق Roy Cohn دوست صمیمی — که به طور منظم همراه لومباردی به prizefights یانکی بازی و سرگرم سابق عامل IRS در جعبه لوکس در غول ورزشگاه. والش یکی از اعضای سایه از شهرستان های دائمی دولت توصیف شده توسط وزارت دادگستری و مقامات به عنوان یک “کسب و کار ارتباط با اف بی آی است. افشای ماهیت و جزئیات این رابطه می تواند باعث آسیب جدی به امنیت ملی است.”

لومباردی فورد و سابق دادستان دیوید لارنس با هم کار کرده در Myerson بررسی آن لومباردی که بازی نقش مهمی در کمک به هماهنگ یکی از جولیانی عمده fiascos.

Lombardi “حواس پرت رابطه” با Sukhreet — که شهادت در Myerson دادگاه که او “ستایش” لومباردی — نگران بسیاری از دادستان در جولیانی با توجه به سابق جولیانی دستیار. “اول از همه او بود و یکی دیگر که ارائه شده توسط مشاور … او [لومباردی] در آمد و گفت:” شما می دانید که او می خواهد به صحبت کردن با ما, او می خواهد به موش ، او بیزارند و با این کار او احساس می کند مورد استفاده و آزار و خیانت.’ “دادستان سابق اضافه شده است که “وجود دارد مقدار زیادی از دستیاران در دفتر بودند که بسیار می ترسم که تونی نزدیک شدن به او و preying بر عدم تعادل روانی. و این [Gabel داستان] بود که از او این بود که در آینده از او. در حال حاضر این است که بدیهی است که بسیار جدی به مسائل (ع) بود صحبت کردن به کسی است که نشان داده شده توسط وکیل, اما (ب) به صحبت کردن در تلاش برای صحبت کردن با یک دختر به کوه در می رم در برابر مادرش.”

این Myerson مورد با Gabel به عنوان ستاره شاهد شد “یک فاجعه از گرفتن بروید” با توجه به یک دادستان سابق که مشاهده لومباردی به عنوان یک “zealot” چه کسی می تواند درک نمی کنند “چرا مردم را رزرو” در مورد یک شاهد گرفتن ایستاده و mugging مادر او را برای نه روز.

آنچه که می توانست قطعه نهایی در جولیانی را مبارزه با فساد اداری در جنگهای صلیبی — تلاش است که به کمک فلج اد کخ سیاسی و تنظیم صحنه برای جولیانی را به شهرداری پیشنهاد شد خجالت. به جای ترک در ژانویه سال 1989 با تازه نصب شده دیگری کخ دوست صمیمی جمع شده در زیر بازوی خود را جولیانی رفتگان Bess-کمتر است.

در حالی که او هنوز هم کار بر روی Myerson مورد در طول سال 1987-88, لومباردی گفت صدای او انجام شده تعدادی دیگر از شهرداری-فساد تحقیقات هر چند او کاهش یافته است به بحث در مورد ماهیت این پروب که در نتیجه توسعه از پرونده های جنایی. آن را در طول زمان از این سوالات که سه مرد بودند تردید خود را در مورد آگاهی از جزئیات اد کخ عشق زندگی است.

نمایشنامه نویس و ایدز فعال لری کرامر گفت: این صدای او بود که اولین تماس لومباردی در سال 1987 و به خواسته به باراک اوباما برای مصاحبه که صورت گرفت در سپتامبر 25.

در زمان لومباردی تماس او Kramer بود و در این میان تلاش برای “خارج” کخ بود و با تمرکز بر سیاستمدار اواخر 70s رابطه با مراقبت های بهداشتی مشاور به نام ریچارد ناتان. محوری Kramer داستان بود که ناتان به حال مراجعه کننده به او و دیگران است که او تا به حال یک بار شده است کخ عاشق. کرامر را مهیج او گفته شد برای تماس با توجه به آنچه که او معتقد بود کخ تاخیر در برخورد با این بیماری همه گیر.

کرامر گفت: هفته گذشته که او نیز آگاه بود در آن زمان که پس از ناتان به حال نقل مکان به لس آنجلس در سال 1978 او دریافت کرده بود یک شهر کوچک قرارداد جمعا کمتر از $13,000 — از سلامت و بیمارستان ها شرکت. آگاه باشید که اطلاعات خود را شامل به طور کامل از شایعات حساب کخ خصوصی زندگی کرامر گفت: او ملاقات لومباردی به هر حال از آنجا که او بر این باور بود که “بسیار دو بچه در تلاش برای کمک به هر یک از دیگر.”

پرسید که چرا او به نام در Kramer لومباردی گفت: نبود او که در تماس با نویسنده آن ادعا که Kramer بود “شاهد” در تحقیقات محرمانه که سابق عامل می تواند مورد بحث نیست. زمانی که لومباردی گفته شد که کرامر به یاد می آورد زبان به طور گسترده مورد کخ عشق زندگی او پاسخ داد: “که مطلق مزخرف. هیچ کس به نام Larry Kramer به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد زندگی عشق خود را و یا هر یک از که تلخه. او مهم شاهد.”

فورد هر چند نیز حضور داشتند Kramer مصاحبه و تضاد لومباردی گفت: فعال توضیح داده “در ناخالص جزئیات” آنچه او ادعا کرد برای اولین بار بود – و دست دوم حساب “اد کخ زندگی جنسی.” فورد گفت که آن را به حال شده است که او معتقد است Kramer تا به حال با نزدیک شدن به باراک اوباما و درخواست نشست. کرامر اما قاطعانه بود که لومباردی آغاز تماس و گفت که او هرگز شاهد در هر بررسی به عنوان لومباردی ادعا کرد.

ناتان گفت: صدای که او هم تماس گرفته شد لومباردی در خانه اش در لس آنجلس. پرسید: در هفته گذشته اگر ناتان — و محقر HHC قرارداد — همیشه موضوع تحقیقات جنایی لومباردی گفت: “نه هرگز.” به عنوان با Kramer لومباردی گفت که ناتان نیز دولت شاهد اما “من باور نمی کنم من مشغول به کار در این بررسی است.” ناتان است به طور قابل توجهی متفاوت خاطره.

تماس هفته گذشته گفت که لومباردی تلفن او ظاهرا در اواخر سال 1987 و “دعوت” او را به می آیند برای مصاحبه. ناتان که در سفر به نیویورک گاهی اوقات به آسانی موافقت برای دیدار با لومباردی زمانی که او در شهر بعدی باور است که در غیر این صورت او خواهد بود subpoenaed به نظر می رسد.

ناتان گفت که دیدار با لومباردی به حال “دو بخش در دستور کار: وجود دارد [HHC] قرارداد است که بالاتر از زمین در دستور کار و زندگی خصوصی که زیر زمین دستور کار است.” او افزود: “این یک راز آنچه او را تعقیب. شما نمی توانید از احضار به نیویورک به بحث در مورد زندگی عشق خود را. آنها قرار نیست که در یک حکم.”

لومباردی گفت: ناتان بود “استخدام یک تفنگ به دنبال خاک” و این که “من هرگز به خاطر این که پیشنهاد کرد که من نقض هر چیزی. نه جمع آوری اطلاعات است.” ناتان اضافه شده که لومباردی “واقعا می خواستم به پروب به چیزهایی که من به او گفته شد از یک طبیعت شخصی است. زندگی خصوصی من خصوصی است.” ناتان که گفت او شده است در تماس با کخ در سال گفت که او نمی دانست که “آیا کخ آگاه بود لومباردی به خصوص اما او مطمئن شوید که به عنوان جهنم شده اند باید آگاه باشند که مردم را به دنبال خود قبل از خواب فعالیت است.”

هر چند او در ابتدا تکذیب کرد کار بر روی “بررسی” است که در آن ناتان ظاهرا یک “شاهد” لومباردی ادعا کرد که مشاور بود که می خواست به صحبت در مورد رابطه جنسی. “پسر می خواستم به یک جعبه صابون. ما تا به حال برای جلوگیری از این مرد. [او] در مورد صحبت آقای A, B, C, D و e”

سوم شخص تردید در مورد کخ خصوصی زندگی سابق شهرداری مشاور گیاه ریکمن بود که یک دولت شاهد در طول Myerson محاکمه. در آماده سازی خود را برای شهادت در دادگاه با توجه به منابع ریکمن سوال شد در پنج یا شش موارد با سرب دادستان دیوید لارنس انجام مصاحبه. اطلاعات در مورد کخ زندگی جنسی آمد تا در این جلسات منابع گفت: اما همیشه در زمینه آماده سازی ریکمن برای هر امکان cross-examination.

لومباردی با حضور ریکمن جلسات اما گفت که او نمی یاد هر چیزی در مورد کخ زندگی شخصی مورد بحث هر چند فورد به یاد موضوع آورده شهردار سابق متحد. منبع دیگر می گوید ریکمن بود ‘م’ چگونه اغلب باز سوال در مورد کخ زندگی شخصی مطرح شد.

لومباردی گفت که در این دوره از فساد تحقیقات “ما به نام در تعداد زیادی از مردم … و ما را بهترین و نه حتی در مورد آن صحبت کنید. Who the hell cares چه جنسی خود را اجبار بود؟” یکی سابق-دادستان که کار با کشاورز عامل IRS گفت: “تونی چنین شایعات بی اساس است. او با استفاده از داستان در مورد کخ و رابط” کامل با جزئیات “Westhampton trysts.”

فدرال جنایی محاکمه در ترنتون نیوجرسی فقط در این تابستان ارائه می دهد بینش دیگری لومباردی تمرکز بر کخ زندگی جنسی — به عنوان به خوبی به عنوان او را تازه کشف اهانت به افراد و موسسات است که نشانه های خود را حرفه ای.

در ترنتون دادگاه منهتن وکیل مایکل پولاک متهم شد و از تدوین یک طرح برای کمک به یک مشتری تاجر آرنولد هرمان اجتناب از پرداخت مالیات بر درآمد فدرال. هر دو پولاک و هرمان بودند به اهداف از سه سال IRS تحقیقات که رانده شد با همکاری یک مرد سوم که مخفیانه ضبط شده جلسات و تماس های تلفنی برای محققان.

با ارائه مدارک و شواهد از نقش خود در این طرح هرمان التماس گناه و توافق برای همکاری در دولت مورد برابر پولاک بود که در نهایت به اعدام محکوم شده در دو جنایت می شمارد. هرمان یک دوست از لومباردی را برای تقریبا 20 سال گرفتار شد صحبت کردن در مورد خود pal در یک ضبط مخفیانه مکالمات در 30 نوامبر 1988.

بحث لومباردی کار در Myerson مورد بود که پس از آن در راه گفت: “وجود دارد بیشتر به آن از Bess Myerson. آنها در حال تلاش برای ناخن کخ.” بعد از در گفتگو در اشاره آشکار به لومباردی گفت: “بنابراین در حال حاضر آنها گفت:,” خوب, او, گی, او یک عاشق.’ اوه پس چه ؟ که می دهد گه؟” سپس هرمان افزود: “من می گویم این بسیار راستش من بگو لومباردی چه معامله بزرگ است؟’ اما 0n دیگر دست شما kn0w او به نظر می رسد در آن مانند این است که کار خود را.” هرمان گفت که “اگر آنها نمی خواهند به اجازه او [کخ] به تنهایی و رفتن به محل کار آنها می خواهند به اذیت کردن او را به مرگ, به طوری که آنها را پیدا خواهد کرد که او را در گونی با برخی از مرد است.”

در اولیه خود را صدای مصاحبه لومباردی توصیف هرمان, 63 به عنوان “باور نکردنی مرد” کار می کرد که برای سال ها به عنوان یک خبرچین. “او هرگز پرداخت شد او هرگز هر چیزی از هر نتیجه او هرگز در مشکل. این یک نمونه نادر از یک مرد که چون من فکر می کنم وجود دارد هیجان درگیر است.” اما در مصاحبه های بعدی به عنوان لومباردی آموخته است که هرمان شهادت — و نوار ضبط شده نظرات دخیل لومباردی در مالیات-اجتناب از طرح او excoriated دوست سابق خود را — که او زودتر گفت: او را با “pretty اطلاعات جامد” — به عنوان یک “موش” “squealer,” “دروغگو” حریص “جانی” “scuzzbag,” “shithead,” “تفاله” و اظهار داشت که از همکاران سابق “باید مصلوب شده است.” به عنوان او raged در برابر هرمان لومباردی همچنین نشان داد جزئیات خاص از آنچه او گفته بود هرمان همکاری در تحقیقات دو برابر آمار جرم و جنایت سازمان یافته و مستقر در نیویورک میلیاردر.

لومباردی نیز تا به حال برخی از انتخاب کلمات برای دادستان در ترنتون مورد علامت Rufolo که لعنتی لومباردی را انجام شارژ که رفتار به وضوح “نامناسب … احتمالا خیلی بیشتر از نادرست.” Rufolo, لومباردی گفت: یک قطعه “گه” چه کسی “باید به دار آویخته شود.” او اضافه کرد که یک عامل IRS که شرکت در آژانس داخلی پروب از او “مست” که “به یاد داشته باشید یکی بعد از دیگری.”

لومباردی ادعا کرد که IRS تحقیق روشن نشده تا “یک goddamned تکه تکه شواهد” علیه او ادعا که پروب بود “تلاش برای برخی از این دلیل برای بدنام کردن من به صدمه زدن به من و خانواده من به من صدمه دیده است ظرفیت درآمد.” او افزود: “اگر من چیزی که غیر قانونی بود و آنها را تحت تعقیب من است.”

گزیدگی با داشتن یک دادستان نقطه انگشت در او لومباردی که صرف 25 سال ساخت موارد تنها با چنین وکلای, گفت:, “شما می دانید که چگونه دادستان هستند. آنها را به انجام هر کاری که آنها باید انجام دهید به منظور تحکیم خود را در مورد.” خاطر نشان کرد که این وکیل ایالات متحده بود که او را متهم کرد و نه یک “scuzzbag” خبرچین لومباردی پاسخ داد: “به چه معنا است ؟ که همه چیز را او می گوید … واقعی است?”

مانند بسیاری از دانا پیروان شهرداری سیاست تونی لومباردی تمرکز در اد کخ به پایان رسید شب David Dinkins شهردار انتخاب شد. در مصاحبه لومباردی را تکذیب کرد بررسی Dinkins کمپین مقامات و ادعا کرد تنها Dinkins مربوط به ماده او تا کنون درگیر در “به من داده شد به دستگیره در بسیار ظریف راه است.” که کاوشگر از شهردار جدید, جای تعجب نیست, درگیر اتهام “عشق ارتباط” به عنوان لومباردی این تعبیر آن است. در یک پیچ و تاب و جدید, این یکی درگیر یک زن است.

لومباردی حافظه کمتر روشن در مورد یکی از چهره های درگیر با ’89 Dinkins عملیات جیم بل اواخر رسمی اتحادیه بود که در Dinkins طرف در طول مبارزات انتخاباتی. این صدای خواسته لومباردی اگر به یاد او بل. “هرگز از شنیده می شود او” لومباردی گفت: ظاهرا فراموش کردن که او سعی کرد به لام بل Dinkins پلیس ارتباطی با داستان خود را در مورد 1971 بازداشت برای ضربه زنی پلیس.

مسلح با بل رپ ورق لومباردی میفروخت خوب شسته و رفته سیاسی رسید. به دلیل طبیعت و تاریخ از بل, دستگیری یک بررسی ملی جرم و جنایت مرکز اطلاعات (NCIC) کامپیوتر یا ایالت نیویورک معادل — تنها راهی بود که با توجه به آگاه اجرای قانون منابع به تولید گوشیهای سابقه کیفری آن را به عنوان در بل.

WNBC-تلویزیون crime reporter جان میلر را شکست بل داستان با استناد به منابع اجرای قانون در خود منحصر به فرد که زد 10 روز قبل از نوامبر 2 انتخابات عمومی. صبح روز بعد نیویورک Newsday در انجام یک داستان مشابه و ذکر “سوابق کیفری” به عنوان منبع برای خود داستانی دارد. لومباردی گفت که او می داند میلر اما دریغ از یک دست در نشت زنگ داستان.

بل که فوت در سال گذشته نیز که در یکی دیگر از فتنه که لومباردی در زمان اعتبار. لینچ گفت: صدا است که در موارد متعدد قبل از انتخابات ماه نوامبر او و بل معتقد بود آنها که به دنبال به عنوان آنها به سمت چپ Dinkins ستاد در غرب خیابان 43.

“ما می خواهم ترک هر نقطه از نیمه شب تا 2 صبح و انتخاب ماشین در یک پارکینگ در 44 خیابان” لینچ به یاد می آورد. “ما همان روال: درایو خیابان هشتم سپس به برادوی و 72 خیابان” که در آن جفت می خرید روزنامه ها و سگ داغ در پاپایا گری. “ما می خواهم به شمال در پارک مرکزی غرب یا آمستردام خیابان. در برخی از نقطه ما هر دو مطمئن بودند که ما در حال دم توسط همان خودرو در هر شب. من واقعا فکر می کنم آن است که بسیار تا زمانی که آن اتفاق می افتد به مانند چهارم یا پنجم. بنابراین ما کشیده بیش از یک شب در خیابان 105 و شروع به پریدن کرد از ماشین و زد و برگشت به سمت پسر پشت سر ما. این زمانی است که او حمایت کردن و قطع کردن.” لینچ گفت: دم به پایان رسید که شب.

یکی صدای منبع گفت که لومباردی, matter-of-factly ذکر لینچ دم به او. لومباردی را رد نظارت و گفت: “من نمی یاد تا کنون کسی در آینده به من می گویند که لایحه لینچ انجام داده است چیزی اشتباه است. من شنیده ام یک داستان در مورد پسر خود را. من شنیده ام برخی از مسائل است که من فکر می کنم او خواهد بود pained در مورد به عنوان یک پدر.” لومباردی افزود: “من فقط می دانستند که از چه کمی شایعاتی که یکی ممکن است می خواهم به شناور مورد مرد …” لومباردی نیز محروم دانستن در مورد اینکه آیا مقامات در ایالات متحده به دفتر دادستان تا کنون مورد بحث لینچ سابقه مالیاتی.

این صدای آموخته است که حداقل یک صفحه رسمی در ایالات متحده به دفتر وکیل — که پس از آن به رهبری بنیتو Romano — آگاه بود لینچ پرسش و اعتقاد شهردار سیاسی عمل کرده بود “یک مشکل است.” لینچ که در معرض دقیق گروه تحقیق بررسی زمینه های زیر انتصاب خود به عنوان معاون شهردار گفت: صدای که او همیشه خود را ثبت مالیات و “اگر من تا به حال نه من و بعد فورا رفت واز آن میان چشم از کسی.”

لینچ گفت: صدایهر چند که در ماه اوت سال 1989 او تماس گرفته توسط IRS با توجه به سال 1985 اظهارنامه مالیاتی — که لینچ گفت: او در زمان ثبت بیش از سه سال پیش از آن — و این که او در نهایت تحت دو روز ممیزی در اوایل سال 1990. لینچ گفت که زمانی که او موفق به دریافت اطلاع از معاینه — که او گفت: در نتیجه هیچ مالیات اضافی یا ضربات پنالتی — او معتقد بود که “تعداد تا به حال فقط آمده تا” به صورت یک روال ممیزی.

اطلاع از زمان لینچ حسابرسی بازنشسته عامل IRS گفت: صدای که اگر لینچ تا به حال خود را مشاهده کنید ’85 اظهارنامه مالیاتی در یک “مد به موقع” آن خواهد بود “کاملا عادی” که یک سؤال از بازگشت را بیش از سه سال بعد. لینچ گفت که او در زمینه خود بازگشت در زمان است که این صدا را تایید کرده است.

حتی بدون Lombardi کمک جولیانی کمپین قادر به ضبط خود را در گل و لای. در چه بود شاید sleaziest ترفند کثیف از همه, کمپین برنج feverishly سعی در آخرین روز از ’89 کمپین — ناموفق آن را به عنوان معلوم شد — برای متقاعد کردن پست به اجرای یک داستان در مورد ادعا “عشق نامه” بود که ظاهرا فرستاده شده به Dinkins توسط زنان دیگر از همسر خود.

این جولیانی تیم با توجه به منابع در هر دو کمپین به دست آمده بود نامه از یک ناراضی کارمند سابق منهتن قصبه دفتر ریاست جمهوری که Dinkins مشاوران گفت: رفت و با مکاتبات و همچنین به عنوان سیاستمدار Rolodex پس از او تقاضا برای ارتقاء و بالا بردن رد شد. این کارمند سابق که نسبی کار می کرد برای جولیانی کمپین خدمت در Dinkins کارکنان در حالی که او در منهتن قصبه رئیس جمهور و همچنین برای او کار می کرد زمانی که او در این شهر کارمند.

“عشق نامه” زخم در دست پست سیاسی گزارشگر فرد Dicker که مواجه لینچ با مکاتبات. لینچ سعی در رد این موضوع اما پست پری باعث شده یک سری از سطح بالا و مذاکرات با آن Dinkins مشاور اندرو کومو نقش مهمی در کمک به خاموش شدن خلط.

از آنجا که بسیاری از جولیانی کمپین upper echelon شد وکلا — و بسیاری از آنها سابق-دادستان — آنها باید شناخته شده است که آنها در اختیار داشتن آنچه به نظر می رسد اموال به سرقت رفته. پیتر قدرت جولیانی دوست و مدیر کمپین در وسط “عشق نامه” عملیات. به گفته یکی از خوبی قرار داده جولیانی کمپین منبع.

در یک نقطه قدرت سعی در توجیه اقدام لام منبع گفت: با شکایت که Dinkins نیروهای مشغول به کار بودند به بوته داستان در مورد ابطال جولیانی اول ازدواج.

به عنوان جمهوریخواه تیم اقدام به منفجر کردن خود در آخرین لحظه بمب — در حالی که انتظار داستان جولیانی ازدواج به یک پسر عموی به منفجر شدن به عنوان قدرت ارائه گفتن قیاس به گفته یکی از منبع: “این مثل این است که بحران موشکی کوبا است.”

این جولیانی “عشق نامه” عملیات شرایطی به هیچ وجه از نژاد ’89 شهرداری مسابقه. مانند بسیاری از sleaziest توطئه که کمپین نامه محقق در سایه انتخابات بعد. به عنوان Dinkins-جولیانی دوم وارد آن هفته های آخر — با مبارزه با کهنه قدرت عنوان جولیانی تیپ — تاریخ نشان می دهد که نیویورک ممکن است در فروشگاه برای تعدادی از اکتبر شگفتی است. ♦

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma