تقریبا 25 درصد از شهر نیویورک احتمالا آلوده شده است با coronavirus دکتر اسکات Gottlieb می گوید

حدود 25 درصد از شهر نیویورک-ساکنان منطقه احتمالا آلوده شده است با کروناویروس در حال حاضر سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC در روز سه شنبه.

محققان در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک در یک مطالعه منتشر شده دوشنبه که پیشنهاد کرد که 19.3 درصد از مردم در این شهرستان شده اند در معرض این ویروس از طریق مارس 19.

حتی در صورتی که بسیاری از مردم Covid-19 آنتی بادی در شهر نیویورک اولیه کانون ایالات متحده شیوع محققان اشاره کرد که هنوز هم می تواند به خوبی در زیر حدود 67 درصد مورد نیاز برای رسیدن به گله ایمنی که مورد نیاز است برای از بین بردن ویروس. مطالعه نشده است کارشناسی و نه پذیرفته شده توسط یک مقام رسمی مجله پزشکی برای انتشار.

بر اساس یافته های محققان به این نتیجه رسیدند که حدود 0.7 درصد از هر کس مبتلا به این ویروس در شهر نیویورک درگذشت با توجه به Covid-19. اما Gottlieb گفت: عفونت-مرگ و میر است که عوامل در بیماران بدون علامت که هرگز توسعه علائم به احتمال زیاد افزایش یافته است از اواسط ماه آوریل است.

“اگر شما احتمالا در زمان است که به در حال حاضر شما یک ميران مطالعه در حال حاضر شما احتمالا می خواهم ببینید که عفونت-مرگ و میر را کمی بالاتر از آنجا که بیشتر افراد سالم به عفونت در طی زمان از آوریل به حال,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.” “و شما احتمالا می خواهم ببینید که سرمی است که کمی بالاتر از آنجا که بیشتر مردم بدست آلوده, بنابراین من حدس می زنم احتمالا حدود 25 درصد از نیویورک در حال حاضر آلوده شده است با Covid.”

عفونت-مرگ و میر است به احتمال زیاد کمتر مورد مرگ و میر که به نظر می رسد در درصد از افرادی که علائم و در نهایت مرگ. گوتلیب گفت: در مورد مرگ و میر ممکن است نزدیک به% 1.1 یا 1.2%.

یافته های این مطالعه در خط با آنچه که محققان دیگر از جمله کسانی که برای ایالت نیویورک که در انجام خود را سرمی مطالعه پیدا کرده اند Gottlieb گفت که کمک به تقویت اعتماد به نفس در این گونه مطالعات است.

“ما می توانید شروع به این باور است که این احتمالا نشان دهنده یک تقریب از چه نتیجه واقعی است,” او گفت:.

رابطه بين حضور آنتی بادی و ایمنی وقتی که می آید به coronavirus همچنان نامشخص است. نویسندگان این مطالعه اشاره کرد که در تحقیقات قبلی به دیگر coronaviruses نشان داده است که آنتی بادی مشورت ایمنی. با این حال مقامات بهداشتی از جمله Gottlieb و سفید خانه بهداشت مشاور دکتر Anthony Fauci, باید هشدار داد که سطح و مدت ایمنی ارائه شده توسط آنتی بادی است که هنوز معلوم نیست.

محققان گفت: تست آنتی بادی مورد استفاده در این مطالعه حساسیت نرخ 95% معنی آن میدارد تا موارد مثبت 95% از زمان و ويژگی 100% معنی آن را با دقت نشان دهنده موارد منفی 100 ٪ از زمان. این بدان معناست که این آزمایش می تواند تولید یک غلط نتیجه منفی است نه مثبت کاذب آزمایش پادتن. تمام آزمون های آماری در تحقیقات آزمایشگاهی تنظیم. نمونه از بیماران استفاده می شود برای تعیین شیوع این ویروس در جمعیت عمومی تشکیل شده بود از بیمارانی که ارائه شده در Mt. سینا به صورت منظم روش پزشکی یا چک کردن ربطی به Covid-19.

نویسندگان این کوه سینا مطالعه اذعان کرد برخی از عوامل که ممکن است مغرضانه خود نمونه برداری از جمعیت عمومی اما گفت: “با این حال یک پنجره فراهم می کند به میزان سرمی در نیویورک است.” این مطالعه بخشی از بودجه توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مشترک واکسن آنفلوانزا نوآوری مراکز JPB بنیاد و دیگر اهدا کنندگان.

از ماه آوریل در نیویورک و سه جانبه دولت منطقه توانسته است به طور قابل توجهی پایین سطح آن از گسترش که به معنی “ميران احتمال تغییر قابل توجهی نمی مگر اینکه عفونت های جدید افزایش دوباره یا واکسن را تبدیل به موجود” محققان گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme