Roku گزارش درآمد سه ماهه اول خود را از سال 2020 پس از زنگ در روز پنج شنبه که ملاقات برآورد خود را از دست دادن هر سهم و ضرب و شتم در درآمد. این گزارش ارائه یک نگاه اجمالی به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در کسب و کار خود را به عنوان تبلیغ باید به عقب کشیده صرف میان عدم اطمینان اقتصادی.

سهام پایین بود به اندازه 10% پس از ساعت ها در این گزارش پس از این شرکت گفت: آن شاهد تعداد بیشتری از آگهی لغو بیش از حد معمول.

در اینجا چیزی است که Roku گزارش داد:

  • از دست دادن هر سهم: 45 سنت
  • درآمد: $321 میلیون

وال استریت پیش بینی زیان هر سهم از 45 سنت در روز درآمد حاصل از $307 میلیون دلار بر اساس Refinitiv اجماع تخمین می زند. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده به تحلیلگر تخمین می زند برای Roku سه ماهه اول سال جاری به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به آمار جهانی اقتصاد و درآمد تاثیر دشوار است به ارزیابی.

همانطور که بیشتر مردم شده اند ماندن در داخل در طول همه گیر Roku گفت: آن را به دست آورد 2.9 میلیون افزایشی حساب فعال در سه ماهه رسیدن به 39.8 میلیون مجموع 37 درصد افزایش سال بیش از سال. آن را نیز شاهد پخش آنلاين ساعت افزایش 1.6 میلیارد آوردن آن به یک رکورد 13.2 میلیارد ساعت 49 درصد افزایش در سال بیش از سال است.

شرکت رزرو $232.56 میلیون در پلت فرم درآمد که شامل تبلیغات و هزینه های صدور مجوز برای نرم افزار خود را و $88.21 میلیون نفر در آن بازیکن بخش که شامل خرید و فروش دستگاه.

Roku گفت: آن تبلیغات کسب و کار دیده می شود بالاتر از نرمال لغو, اما آن را جبران تبلیغاتی دیگر که نقل مکان به آن سیستم عامل از تلویزیون سنتی. با وجود عقب نشینی در, تبلیغات در سراسر رسانه ها با توجه به کروناویروس همه گیر Roku گفت: هنوز هم انتظار دارد که آگهی خود را کسب و کار به رشد هر چند با سرعتی کمتر.

“به طور خلاصه در حالی که ما کسب و کار تبلیغات چهره ها کوتاه مدت با چالش های ما توزیع محتوای کسب و کار و همچنین به عنوان به طور کلی تعامل مصرف کننده را بهره مند از افزایش OTT استفاده” این شرکت گفت: در آن نامه به سهامداران است. “می تواند وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این الگوها را ادامه خواهد داد و از طریق مانده از سه ماهه دوم و یا در طول سال 2020; با این حال ما معتقدیم که آنها ممکن است نشان دهنده یک شتاب طولانی مدت در روند شکل دهی مجدد این صنعت که در حال حاضر به خوبی تثبیت شده قبل از COVID-19.”

در درآمد این شرکت تماس مدیر عامل شرکت آنتونی چوب در مقایسه با تغییر آگهی دلار از خطی به OTT به تغییر از چاپ به رسانه های دیجیتال طی رکود است.

“صرف خواهد آمد اما این احتمال وجود دارد به نظر ما نه به عقب می آیند در راه است که آن را به حال شده است” وود گفت. “حتی در مورد ورزش ما فکر می کنیم که این اختلال را مجبور به ارزیابی مجدد به طور گسترده توسط بازاریابان است.”

Roku CFO استیو Louden کاهش یافته است به ارائه کامل سال 2020 ارشاد پس از شرکت قبلا کشیده خود را زودتر به چشم انداز. او گفت: این شرکت است که به احتمال زیاد برای اجرای یک تنظیم EBITDA از دست دادن برای سال.

برخی از شرکت ها مانند گوگل و Facebook گزارش نشانه هایی از بهبود در تبلیغات خود کسب و کار برای رفتن به ماه آوریل در حالی که دیگران مانند توییتر ارائه شده کمتر اطمینان.

در حالی که تبلیغات صرف شده است صدمه دیده است, مصرف کنندگان شده اند صرف زمان بیشتری را در جریان خدمات به طور کلی. خدمات از جمله Netflix و دیزنی+ گزارش کرده اند بزرگ خوشه مشترکین در طول بحران به عنوان stay-at-home سفارشات بیشتر مردم مجبور به ماندن در داخل.

Netflix اضافه شده حدود 15.8 میلیون جهانی مشترکان در سه ماهه اول 64% پرش نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته است. مشترکین به دیزنی جدید, جریان, خدمات شتاب و همچنین جهش به 54.5 میلیون مشترکان پرداخت می شود به عنوان از آوریل 4 تا از از 33.5 میلیون در پایان سه ماهه اول خود را در مارس 28.

اما Netflix مدیران هشدار داد رشد نمی خواهد آخرین برای همیشه به مردم می آیند از مستند. اجتماعی و فاصله گرفتن قوانین مجبور تلویزیون و فیلم های مدیران برای به تاخیر انداختن تولید خواهد شد که به احتمال زیاد علت کمبود مطالب جدید بعد از آن در سال.

Roku گفت: تقاضا برای آن سخت افزار از جمله تلویزیون باقی مانده است قوی با وجود زنجیره تامین مسائل مانند تعطیلی کارخانه در چین. به عنوان کارخانه را بازگشایی و Roku تلاش می کند به restock برای پاسخگویی به تقاضای این شرکت گفت: آن را تا به حال به صرف بیشتر در حمل و نقل هوایی و پیش بینی ادامه داد: بالاتر حمل و نقل هوایی هزینه ها در کوتاه مدت.

Roku گفت: این کار با شرکای خرده فروشی و تلویزیون مارک آن را به عنوان پیش بینی تغییرات در رفتار خرید بعد از آن در سال, از جمله یک تغییر به سیستم عامل های تجارت الکترونیک.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: ویدئوی بازی جریان است موجی که میلیون ها نفر در حال cooped در داخل خانه های خود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی