راجر سنگ: رئیس جمهور تهمت ‘زندگی من را نجات داد’ با رفت و آمد حکم زندان

راجر سنگ برگ دادگاه فدرال پس از صدور حکم شنیدن فوریه 20, 2020, در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

راجر سنگ می گوید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نجات زندگی خود با رفت و آمد خود حکم زندان شب جمعه.

“رئیس جمهور است و زندگی من را نجات داد” سنگ گفت: “و او به من این فرصت را به مبارزه برای دفاع.”

او قبلا گفته بود که هر دوره در یک زندان فدرال را به مقدار یک حکم اعدام با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و مشکلات سلامتی خود را. “من 67 سال سن دارد. من تا به حال بسیار شدید آسم به عنوان یک کودک. اگر شما نگاهی به مشخصات کسانی که بیشتر در معرض خطر من فکر می کنم من جا که” او گفت:.

در حالی که او ابراز قدردانی خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری سنگ می گوید نمی آمد به عنوان یک شوک است.

“خوب من بود و من وجد آمدیم,” او گفت: جمعه شب در خارج از فورت Lauderdale فلوریدا, صفحه اصلی, احاطه شده توسط تماشاچیان. “بدیهی است که من تا حدودی برطرف شده اما من تعجب نکرده است.”

بیشتر از ان بی سی نیوز:
چندین پایگاه دریایی ایالات متحده پرسنل تست مثبت برای coronavirus در اوکیناوا, ژاپن
معلمان اروپایی, پدر و مادر, مقامات چالش تهمت ادعای خود به بازگشایی مدارس
ایران برای یک مناقشه مرزی و آرامش نسبی: توضیح هند و چین درگیری

سنگ توصیف حقوقی خود را مصیبت را به عنوان یک “کابوس” و “شکار ساحره.”

“این وحشتناک, وحشتناک, کابوس هنگامی که شما متوجه است که … این تحقیقات تا به حال هرگز هر گونه مشروع یا قانونی آغاز,” او گفت:. “این یک شکار ساحره. هیچ تردیدی در مورد آن.”

سنگ محکوم شد از مانع یک بررسی کنگره از روسیه انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالت.

67 پیشین تهمت کمپین مشاور که صحبت می کرد به خبرنگاران گفت در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت که به عنوان خوانده شده “رایگان راجر سنگ!,” گفت که او “وجد” بودن امان از 40 ماه در زندان در طول شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف از سنگ حکم کمتر از یک هفته قبل از او بود با توجه به گزارش به زندان فدرال درو خشم و تشویق از قانونگذاران تقسیم کردن شکاف سیاسی. جمهوری خواهان جشن حرکت در حالی که دموکرات ها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار “مانند یک رئیس مافیا” در رفت و آمد و حکم کسی را متهم به دروغ گویی به کنگره است.

سنگ گفت: او را جشن آزادی خود را با نوشتن یک کتاب در مورد تجربه خود و همچنین کمک به “تبرئه” سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که دو مجرم به اتهام که او به دروغ به ماموران اف بی آی در ماه ژانویه سال 2017 خود را در مورد گفتگو با سفیر روسیه به آمریکا وزارت دادگستری کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده است.

سنگ نیز تهدید به شکایت رسمی علیه دادستان هارون Zelinsky متهم او را به فریب دادن دادگاه ها و قانون شکنی در “موارد متعدد.”

“اگر شما را دیدم شهادت او را قبل از [قضایی مجلس کمیته] آن را باور نکردنی ترکیب obfuscation, شایعات و دروغ” سنگ گفت. “من درمان خاص او می گوید. بیایید از طریق درمان خاص: 29 ماموران اف بی آی نشان می دهد تا در خانه خود را برای از خواب بیدار شدن شما از خواب برای یک یقه سفید روند جرم و جنایت است. که ویژه درمان؟”

Zelinky شهادت در ماه گذشته که به سنگ داده شد “شکستن” از آنجا که از سیاست و رابطه اش با مغلوب ساختن پیشی جستن. که تمایلات تکرار شد جمعه توسط چندین دموکرات ها از جمله Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا. که متهم به رئیس جمهور سیاسی طرفداری.

سنگ اما همچنان به انکار هر گونه تخلف و استقبال تخفیف به دلیل آن اجازه می دهد تا او را به ادامه مبارزه اتهامات در دادگاه است.

“من می خواهم به روشن به نام من,” او گفت:. “من می خواهم یک محاکمه جدید و vindication.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر