موشک آزمایشگاه مدیر عامل پیتر بک می ایستد با یک شرکت خود الکترون راکت.

موشک آزمایشگاه

بسیاری از شرکت ها در صنعت فضا دیده می شود عملیات خرد کردن به خزیدن در دو ماه گذشته به دلیل coronavirus بحران یک مشکل مرکب منجمد سرمایه استفاده می شود که به آسانی در دسترس است.

بدتر موشک آزمایشگاه مدیر عامل پیتر بک CNBC گفت که این تنها “اوایل روز” از بحران به صورت یک صنعت است که شاهد رونق بیش از دهه گذشته است. در حالی که او همچنان امیدوار است که برخی از خلاق و همچنین بودجه شرکت ها ممکن است همچنان به جلو هل دادن بک هشدار داد که این “رفتن به واقعا به چالش کشیدن ،

“این یک سال و نیم تقلا شاید حتی دیگر” بک گفت.

بک یکی از با تجربه ترین مدیران در میان آخرین نسل از فضای سرمایه گذاری پس از ساخته شده است موشک آزمایشگاه به یک شرکت چند وجهی. آغاز کرده است در سال 2006 این شرکت است که با حمایت یک میزبان یک VC شرکت ها و, در سال های اخیر رشد کرده است و ارزیابی آن به بیش از $1.2 میلیارد دلار است. آن را در لانگ بیچ کالیفرنیا اما تاسیس شد توسط بک در نیوزیلند.

موشک آزمایشگاه راه اندازی الکترون موشک به فضا 11 بار از آن نیوزیلند گفتوگو از اول رسیدن به مدار در ژانویه 2018 و بسته شدن در ماموریت اول آن از دوم گفتوگو در ویرجینیا بعد از این سال. علاوه بر این, این شرکت در سال گذشته با گسترش به فضاپیما ساختمان کسب و کار خود را با آن فوتون های ماهواره ای پلت فرم. هفته گذشته آن را بسته کسب آن از کانادا سیستم های فضایی شرکت سینکلر بین سیارهای که به ساخت ماهواره و متعلقات.

به بالا از آن همه خاموش, موشک آزمایشگاه اخیرا به تصویب نقاط عطف کلیدی در توسعه یک سیستم برای استفاده مجدد از آن راکت — توسط snagging آنها را از آسمان با استفاده از چتر نجات و یک هلیکوپتر.

یک الکترون موشک آسانسور را از این شرکت گفتوگو در نیوزیلند.

موشک آزمایشگاه | gif توسط @thesheetztweetz

در اینجا چیزی است که بک تا به حال به می گویند در مورد زمان جمع آوری کمک های مردمی وضعیت فضای شرکت و همچنین نظر خود را از هر گونه محرک اقتصادی دولت اقدامات و غذای آماده از Virgin Galactic به سال گذشته است.

در محیط VC

به سادگی قرار دادن بک فکر می کند در دسترس بودن سرمایه است که مخالف کامل از آنچه در آن بود چند ماه پیش. او گفت: VCs نیست به دنبال سرمایه گذاری در هر شرکت است که “پیش درآمد” برای حداقل یک سال. پس از صحبت با موشک آزمایشگاه سرمایه گذاران اجماع عمومی برای بک بود که آن را VC شرکت “یک زمان بسیار بسیار طولانی برای بازگشت به صنعت فضا.” برای بافت سه ماهه اول سال 2020 به تنهایی دیدم $5.4 میلیارد دلار از سرمایه گذاری در سهام در فضایی آمریکا شرکت.

“اگر شما لازم نیست که درآمد و شما لازم نیست که حداقل 12 تا 18 ماه از باند آن را به یک مکان ترسناک به,” Beck گفت. “همه چیز در حال رفتن به شکست … و آن را به سختی می شود.”

بک منعکس شده در اولین زمان افزایش سرمایه در دره سیلیکون. در اصل VC سرمایه گذاری در فضای شرکت های رفته از طریق سه مرحله: سرمایه گذاری کمی قبل از سال 2009 یک انفجار از رشد نزدیک به یک دهه و پس از آن امروز سرد محیط زیست است.

“این کاملا متفاوت, محیط, هیچ یک از آنها به فضا در همه,” Beck گفت. “من این مرد دیوانه که مایل به ساخت و راه اندازی خودرو در تلاش برای جمع آوری 5 میلیون دلار.”

Top 25 VC-حمایت فضایی شرکت — Quilty تجزیه و تحلیل

شرکت مجموع حقوق صاحبان سهام مطرح شده (میلیون) زمان آخرین دور (ماه) نسل درآمد
SpaceX $3,896 1 بله
سیاره $444 16 بله
موشک آزمایشگاه $257 17 برخی از
Spaceflight $253 5 برخی از
Mapbox $229 30 بله
ماهور $204 2 برخی از
Kymeta $197 37 بله
نسبیت $185 6 هیچ
منار مخروطی $178 7 بله
Astroscale $149 12 هیچ
مداری بینش $129 5 بله
Skylo Tech $116 3 هیچ
Kineis $111 2 هیچ
Satellogic $110 4 برخی از
AST و علوم $110 1 هیچ
Astranis $104 2 هیچ
Synspective $100 9 هیچ
Astra $100 N/A هیچ
Hawkeye 360 $99 8 برخی از
Ispace $95 26 هیچ
Capella 80 دلار 5 هیچ
Spinlaunch $78 3 هیچ
واکنش موتور $68 24 هیچ
ICEYE $65 16 برخی از
دکارت Labs $58 6 بله

با سرمایه گذاری در قبل از IPO فضای شرکت های سرد بک معتقد است کسانی که در شکار برای سرمایه باید در نظر باندهای با هم برای زنده ماندن.

“اگر شما یکی از این فضا شرکت است که یک باند و یک محصول شاید آن زمان به فکر کردن در مورد تحکیم” بک گفت. “که همکاران من است که من می تواند اهرم با من قطعه خاص از فناوری و پیوستن به نیروهای به جای رفتن به طور کامل منقرض شده?

“من امیدوار هستم که این یک زمان فقط زباله تخمگذار,” او اضافه شده است. “من امیدوار هستم که این زمان برای تحکیم جایی که این تیم شگفت انگیز و شگفت انگیز فن آوری جذب می کنید در شرايط مختلف چتر به جای منحل کردن و فن آوری رفتن به قبرستان.

گرفتن محرک اقتصادی دولت به بالاترین گره’

هر دو مدنی و سازمان های نظامی در حال حاضر پله تا کمک های مالی برای شرکت های بزرگ فضایی همکاران. ناسا دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان دفاع نوآوری واحد چند سازمان های دولتی که در حال شتاب گرفتن بودجه به فضا شرکت در طول بحران. در حالی که بک اذعان کرد که او نیست “باید طلایی راه حل” برای چگونه دولت می تواند بیشتر کمک فضای اقتصاد گفت: صنعت “شروع به صحبت کردن در مورد آن را امتحان کنید و کشف یک راه را از طریق.”

“همانطور که دولت شما در یک واقعا مشکل, نقطه, چون آنهایی که شما را نجات دهد و آنهایی که شما نه؟” بک پرسید. “من بسیار محرک بحث و واقعا نگرانی من است.”

او نگران ناپدید شدن فضا قابلیت های ارائه شده توسط شرکت های ایالات متحده و همچنین به عنوان بودجه در حال توزیع غیرموثر.

“آیا فقط انجام مسائل به خاطر انجام مسائل و نگه داشتن صنعت زنده است. انجام کارهایی است که انجام این کار اما در همان زمان ساخت قابلیت های است که ما تا به حال هرگز قبل از” بک گفت. “در نهایت این فرصت را برای ملت سازی.”

الن خداوند پنتاگون خریداری رهبر گفت: در ماه گذشته که شرکت های ساخت موشک های کوچک مانند موشک آزمایشگاه الکترون — در میان بیشتر تحت تاثیر بحران. اما بک فکر نمی کند که وزارت دفاع باید اولویت بودجه برای کوچک موشک سازندگان و نه به دلیل آن ممکن است به ارمغان بیاورد جدید رقابت به شرکت خود را.

“شما می توانید از ریختن پول زیادی به تعدادی از دیگر کوچک راه اندازی شرکت ها و آوردن آنها به بازار است. اما استدلال من این است که اگر هیچ چیز وجود دارد راه اندازی می شود و سپس همه را ایستاده در اطراف” بک گفت. “اگر شما شروع به پایین در پایین جایی مانند کوچک راه اندازی آن را بی معنی اگر شما ماهواره صنعتی پایه مرده است.”

موشک آزمایشگاه مهندسین آماده سازی یک “سر صحنه” با چندین کامپیوتر متصل قبل از یک ماموریت.

موشک آزمایشگاه

بک فکر می کند هر محرک اقتصادی دولت برای فضا باید “به بالاترین گره” با بودجه اولویت بندی برای فضاپیما است. موشک آزمایشگاه رقبای خود و زنجیره تامین “سالم خواهد بود تا زمانی که فضاپیما به ساخت,” او گفت:. “پس از آن همه خوشحال است.” او معتقد است اولویت بودجه برای فضاپیما باید بر اساس این سوال: “چه چیزهایی هستند که واقعا مزایای خوب برای کشور؟”

“زمانی که من فکر می کنم آمریکا به عنوان یک ملت نگاه می کنم به چیزهایی که واقعا نامتناسب نتایج اقتصادی. یکی از نمونه های خوبی است که در صورت فلکی GPS — هزینه صورت فلکی دارای یک انبوه نامتناسب به نفع هر دو برای ثروت و اقتصاد” بک گفت.

در حالی که تقاضا برای فضای خدمات ممکن است انعطاف پذیر به عنوان شرکت ها تا حد زیادی به کسب و کار به کسب و کار و یا کسب و کار به دولت مدل بک معتقد است که این صنعت زنجیره تامین “بسیار شکننده است.” وی با اشاره به موشک آزمایشگاه کسب سینکلر سیارات و گفت آن را به “بینش تعدادی از برنامه ها.”

“سینکلر کسب برای ما متولد شد از این واقعیت است که عرضه زنجیره ای برای آن دسته از اجزا فوق العاده شکننده است. این کمک امن یک زنجیره تامین قطعات حساس,” Beck گفت.

به عنوان مثال از آن فن آوری های او فکر کرد که دولت باید اولویت بندی بک با اشاره به شرکت های ساختمان synthetic aperture radar ماهواره. این یک تکنولوژی است که دیده می شود برخی از برنامه های کاربردی در حال حاضر مانند تجزیه و تحلیل ذخیره سازی نفت از فضا حتی اگر یک SAR شرکت هنوز برای تکمیل یک صورت فلکی ماهواره است.

“SAR بزرگ نظامی سودمند اما هیچ کس واقعا به ارمغان آورد تجاری SAR به بازار است. وجود دارد تعدادی از تلاش های بین المللی در جریان است و من فکر می کنم که منطقه ای که آمریکا باید رهبران” بک گفت.

فراتر از SAR بک گفت: “همیشه تشویق سرمایه گذاری به علوم است.”

“در اینجا یک فرصت برای ساخت برخی از فضاپیما برای کشف دیگر سیارات و کرات دیگر در جهان است. اگر آن را به خوبی انجام می شود نتیجه این است که توانایی به صورت کاملا نامتناسب به سرمایه گذاری” بک گفت.

عمومی تقاضای بازار برای شرکت های فضایی

بک همچنین در سال گذشته بازار عمومی اولین بار توسط ویرجین کهکشانی که مهمترین آنها اتفاق افتاده است قبل از این بی سابقه ای همه گیر آغاز شد. فضای گردشگری سهام شرکت بوده است مورد علاقه در میان سفته بازی معامله گران و به خصوص در فینال چند ماه از بازار گاو نر در اوایل این سال است. اما بک گفت: Virgin Galactic رفتن مردم بود “واقعا جالب دماسنج” که نشان داد چقدر علاقه به سرمایه گذار وجود دارد برای فضای دارایی.

“شما باید آن دست به ریچارد برانسون که استادانه قطعه ای از سرمایه گذاری” بک گفت.

Virgin Galactic سفینه وحدت آتش سوزی آن موتور موشک و سر به فضا در فوریه. 22, 2019.

Virgin Galactic

اما او اشاره کرد که باکره کهکشانی است که عامل بدون درآمد قابل توجهی به این شرکت هنوز شروع به پرواز پرداخت مسافران به فضا به طور منظم.

“آنچه در آن به من گفت که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما آورده واقعا با کیفیت بالا و دارایی به بازار با درآمد و رشد? خواهد بود که فوق العاده جالب,” Beck گفت.

موشک آزمایشگاه دارای یک برنامه مشخص پیش از آن بک روشن به عنوان او فکر می کند در حال حاضر این است که “یک بیت از یک زمان سخت” به عمومی.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از ارزش و در عین حال به ایجاد موشک آزمایشگاه و ما فقط گرفتن آغاز شده است. اگر شما در حال رفتن به انجام یک IPO من فکر می کنم وجود دارد یک زمان مناسب برای آن و ما هنوز وجود ندارد,” Beck گفت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی