ریچارد جهنم: یک Antidandy در نعناع سالن

ناصرو | No comments

ریف: یک Antidandy در سالن نعناع

27 ژوئیه 1982

این تنها منطقه ظاهر سنگ بوهمیا افسانه ای نماد اما در ژوئن 25, در کونی-جدید مرکز شهر پپ شلوغ بود با پناهندگان از 45th Street — راک اند رول جوانان را برای دریافت گذاشته فندک در hitters از ریتز اما به هیچ وجه نزدیک به عنوان effete به عنوان Danceteria و یا به عنوان schlumpy-دانشگاهی به عنوان ایروینگ پلازا یا CBGB. یک چهره آشنا من خال خال بود که از تری Ork, ریچارد جهنم اصلی impresario. در دو جهنم در آمد خود را با آخرین گروه که به نام Voidoids حتی اگر آنها از ویژگی های ایوان Julian و نیست به نام Outsets حتی اگر که نام خود را ارائه معرفی مختصر خود را در انحصاری kindergartener-on-the-nod لگدمال: “سلام خانم ها و آقایان — ما کودکان یک بار.” سپس آنها را راه اندازی به “عشق می آید در فيلم” ترانه جهنم را انتخاب کرد به لگد کردن اولین آلبوم خود را تقریبا پنج سال پیش. به عنوان مجموعه لرزاند من متوجه چند زده تایمر مشاهده از حاشیه. من هم فرار را به جورجو Gomelski سنگ نورد’ اصلی impresario که لقب جهنم “نمادی از ظرافت” سمپاشی من با بزاق به عنوان او.

ما به عنوان دانشگاهی schlumps اغلب فراموش نکنید که این غیر ممکن است به نماد بوهمیا و ظرافت به طور همزمان (cf. والتر بنیامین در Flaneur). اما اگر جهنم ظاهرا ارزش های قرمز خود را که او می پوشد بر روی جلد خود را پیگیری, آلبوم, آن ثابت کمتر قابل توجه از چرم سیاه و پاره پاره T-پیراهن که از او ساخته avant-پانک antidandy بازگشت هنگامی که مالکوم مک لارن صرفا یک haberdasher. جهنم قرار داده و قوی نشان می دهد اما او ساخته شده هیچ امواج در یک لباس معمولی تا مخاطبان که به او مربوط تنها به عنوان حرفه ای سرگرم کننده او هرگز از حد می خواستم. پس از او تعریف و من نقل قول خالی نسل; در حال حاضر او disparages و من دوباره نقل قول پایین ترین مخرج مشترک. بیش از پنج سال و حمل و نقل, نماد بوهمیا می توانید به افسرده کار می کنند.

در زمان خالی نسلجهنم واقعا ناب avant-پانک. با هیچ بیشتر طنز بود از mete او خود را ارائه پوچ خودشیفتگی نه به عنوان جوانی hijinx اما به عنوان یک کامل فلسفه/زیبایی و هر چند او هرگز کاملا قلب او قرار داده است به تبلیغی او کاملا مایل به رفتن همراه با impresarios در نظر گرفته که موضع خود را تجاری دینامیت — و باهم به دیگران زمانی که پول زد. و نه او صرفا purveying یک موضع. هر چند آن نوازندگی از باب Quine — بسیار متراکم تر choppier و بیشتر nerve-wracking بازیکن از عاشقانه رقیب سابق جهنم کاردانی تام ورلن — ساخته شده است که Voidoids اصلی ترین و گروه انجام شده از CBGB دوران کواین بود و یک sideman ارزش شنیدن در هر زمینه اما فاقد رویایی دلربایی برای ایجاد یک. گروه جهنم است و آن را در آغوش سابق بنیاد ایوان Julian, که, کاهش, منجر, من misidentified بیش از یک بار به عنوان کواین در یک خلق و خوی گرم و آینده Ramone مارک بل تبدیل فلزات سنگین بچه surpassingly ساده نیاز دارد می گوید یک معامله بزرگ برای خود جاه طلبی و توسعه. که در آن به فروش می رسد bubkes البته ممکن است می گویند فقط به عنوان بسیار برای تنبلی و غرور. اما مشکل این نیست شروع یا پایان با جهنم است. این impresarios شد فقط ساده اشتباه است.

بنابراین خالی نسل می ایستد در خود گوشه ای از boho کیهان به عنوان نهایی CBGB فرقه رکورد. آن را به حال هیچ آشکار دارد و تا زمانی که سرنوشت خیابانی شد و در نهایت توسط مارتی Thau نیویورک عروسک اصلی مترادف آن تنها نسل بود Lester گربه Jook وحشیان در Brazos. اگر آلبوم جدید احساس می کند فقط کمی خسته با وجود آن غیر قابل انکار جاذبه های آن را نمی کند چرا که جهنم مفاهیم موسیقی شده اند کمترین-مشترک-denominatored. با مواد فرد ماهر جایگزین بل و postpunk مهندس (Y شلوار) و رهبر گروه (چین فروشگاه) Naux در گیتار دوم آن را کاملتر و jazzier جای خالی نسل بدون از دست دادن concision یا تون تجدید نظر شود. اگر چه تولید آلن Betrock است بدنام پاپ معتاد آن را نیک لاو که اضافه شده آه-آه پشتیبان گیری و پاک بیان موضوعی تکنوازی به “بچه با Replacable سر” بازگشت وقتی که جیک Riviera انجام شد زمان به عنوان جهنم را مترادف; نسخه Betrock نظارت است پر و آینده از هم جدا واقعی نیویورک برای حرکت سوپاپ ماشین. چه تغییر جهنم است ، او بالغ, آنها می گویند, و من مطمئن هستم که آن را مناسب او است.

مشکل شروع می شود با این دو موضوع کاهش — عنوان مثل یک سرهم بندی کردن-با-talkover که در آن غربت و جاه طلبی هستند را رد کرد و به نفع خوب در اینجا-و-اکنون و “زمان” است که در آن غیر قابل اجتناب متوسط سرعت ملودی متصل به خطوط مانند “تنها زمان می تواند نوشتن یک آهنگ که واقعا واقعی است.” هر دو غاصبان و هر دو به زودی اجازه رفتن به موسیقی و شعر بود. در جای دیگر غیرمتعارف نماد سرنوشت تلخ به نظر می رسد در واقع به عنوان یک نگاه پشت در ازدواج نسل روشن می سازد. “پایین ترین مخرج مشترک” تنها تمام putdown اما جایی که “دروغگو برحذر باشید” ناسزا قدرت کارگزاران جهنم در جریان است و پس از scenemakers این زمان بدون شک hitters و دانشگاهی schlumps ایم که خود را خراب پاتوق مورد علاقه و orgiast رویای. در “مرگ در راک اند رول باشگاه” “sexy love” بود communitarian “سرگرم کننده” اما در حال حاضر او ترجیح میدهد به “تمام د متمدن” در “ترک تحصیل دیسکو” که برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه برخی, بعد از ساعت در مخفی گاه از نعناع سالن. در واقع همه ساله با فرار را از دست سحر و جادو خود را. “نادیده گرفتن آن درب” یک اتفاقی با بیحوصلگی حرف زدن که بیشتر sheerly چیز سرگرم کننده در ثبت مخالف scag به عنوان unambivalently (مبهم اما بی شک) به عنوان “جدید لذت” ستایش از آن دو جهنم شکایت از احساس “تنهایی” است. تا جایی که “طرح” و “خیانت طول می کشد دو” برابر خصوصی سکس با Faustian گناه این روزها poéte maudit manqué است که به دنبال عشق نیست که در جهش. در “خیره در چشم او” او به صراحت تسلیم شد و خود را خودشیفتگی نیهیلیسم (و خود را “به دنبال در اطراف”) برای رسیدن به سعادت شرح داده شده در عنوان است که اطمینان حاصل کنید که تیراندازی او طول می کشد به ناسالم شدید: “خیره مانند یک جسد در هر چشم/تا شما هرگز می خواهید برای زنده و افزایش است.”

مسلما آهنگ مؤثر است که حتی در آن تغزل شدت یافته که اغلب با جهنم توسط حسرت inexactitude که با او به دنبال آن ملودی. و من همدردی در اصل با رئیس جدید به عنوان شما احتمالا انجام دهد. من فقط احساس می کنم او قلب خود را در آن است. “خیانت طول می کشد دو” واقعا بد آهنگ های گمراه کننده را بهانه شایسته کیرکگارد قبل از میلاد مسیح در حالی که “خیره در چشم او” خوش است وحشت زده در یک کمی آسان تر به فروش شاید و یک حقیقت واقعی برای chastened جهنم اما با کمتر برای بیان و از این رو کمتر به ما بگویید. و مهم نیست که چه مارتی Thau فکر می کند آن را نمی خواهد بسیار آسان به فروش برساند. جهنم ممکن است امکان پذیر دنبال در قدم به قدم از دیوید Johansen نیویورک عروسک های اصلی که در حال حاضر باعث می شود یک زندگی مناسب و معقول به عنوان یک افسانه, اما وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این دو جهنم گریزی به پایین ترین مخرج مشترک. او نه تنها یک حرفه ای سرگرم کننده و هر چند خود را در مرز به ضرب و fractionalization سنگ بوهمیا ممکن است توجیه خود مخاطبان بالقوه است که هیچ خالی نسل. در عین حال از آن بود که با سرود که جهنم سعی در اوج خود نشان می دهد. آن رفت و بیش از همه حق البته — این یک آهنگ خوب. اما مخاطبان باقی مانده راک اند رول جوانان را برای دریافت گذاشته و پپ هیچوقت دنبال هر بیشتر شبیه به یک ترک تحصیل دیسکو هنگامی که او از طریق. ■

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>