ریچارد برانسون بنیانگذار Virgin Galactic (C) به شمار در کنار جورج T. Whitesides (R) مدیر عامل شرکت Virgin Galactic منابع پس از زنگ اولین تجارت بل به مناسبت شرکت در اولین روز معاملات در بورس نیویورک در اکتبر 28 2019.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بنیانگذار گروه ویرجین سر ریچارد برانسون در حال آماده سازی برای فروش برای $504.5 میلیون از سهام خود را در فضای, گردشگری, شرکت Virgin Galactic با توجه به شرکت براده در روز دوشنبه.

“باکره در نظر دارد به استفاده از درآمد حاصل از هر پشتیبانی نمونه کارها خود را جهانی, فراغت, تعطیلات و سفر کسب و کار است که آسیب دیده اند و بی سابقه ای تاثیر COVID-19” شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

فروش 25 میلیون سهام ویرجین کهکشانی سهام عادی خواهد شد “از زمان به زمان با استفاده از عادی کارگزاران معاملات” این شرکت اعلام کرد. ارائه دهنده فقط زیر 22% از برانسون کل Virgin Galactic سهام که به ارزش $2.32 میلیارد دلار که از روز جمعه نزدیک $20.18 یک سهم.

سهام ویرجین کهکشانی تضعیف 6 درصد در premarket تجارت.

باکره گروهی – با آن آرایه وسیعی از خرده فروشی و کسب و کار مسافرت کرده و بروز بیماری همه گیر کوروناویروس. آن شرکت های هواپیمایی شده است به خصوص ضربه سخت به عنوان برانسون گفت: در ماه گذشته که هر دو ویرجین آتلانتیک و ویرجین استرالیا خواهد نیاز به وام های دولت به منظور زنده ماندن.

برانسون در زمان Virgin Galactic عمومی در سال گذشته از طریق ادغام با Chamath Palihapitiya سرمایه گذاری را سرمایه اجتماعی Hedosophia. فضای گردشگری سرمایه گذاری همچنان به کار در از دست دادن است اما با هدف به پرواز برانسون به فضا بعد از این سال است که علامت شروع Virgin Galactic عملیات تجاری است. این شرکت در مراحل نهایی توسعه آن فضاپیمای قابل استفاده مجدد است که می تواند حمل شش مسافر در 90 دقیقه سفر به لبه فضا.

Virgin Galactic به تعداد حدود 600 مشتری رزرو در کتاب خود با اکثریت بلیط فروخته شده بین $200,000 و 250.000 دلار در هر فرد. این شرکت همچنین بیش از 400 سپرده از 1000 $در هر یک پس از گرفتن اولین گام خود را در ماه فوریه نسبت به بازگشایی فروش بلیط.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی