RFK دو دقیقه به نیمه شب: آخرین هورا

دو دقیقه به نیمه شب: آخرین هورا
ژوئن 13, 1968

لس آنجلس — آن بود البته دو دقیقه به نیمه شب و سفارت اتاق سفیر هتل بود و داد و بیداد کن با پیروزی. قرمز و آبی بالن زیرفشار تا از طریق سه طلایی لوستر به دست انداز در برابر طلاکاری سقف. دختران جوان با پلاستیک کندی boaters شعار مانند برخی از دست reedy کر از ری چارلز رکورد. جمعیت له در برابر دستهء موسیقی, یک لکه سیاه چهره و مکزیکی-آمریکایی چهره و ریشو چهره و بورلی هیلز چهره تاج با موهای بنفش. یازده دوربین های تلویزیونی شد و تبدیل آنها آبی روشن arclights تغییر جمعیت به یک عرق خورش. در دستهء موسیقی با همسر خود ایستاده و فقط پشت سر او بود و رابرت کندی.

“من می خواهم به بیان رابطه بالا برای همین Spatiale,” کندی گفت. درایسدیل تا به حال فقط موفق به کسب ششمین مستقیم shutout. “من امیدوارم که ما باید حمایت خود را در این مبارزه است.” وجود دارد با صدای بلند تشویق. او تشکر Rafer جانسون و روزی گریر (به سلامتی) و جسی Unruh (ترسو تشویق) و Cesar Chavez (با صدای بسیار بلند به سلامتی) و او از ایشان تشکر کارکنان و داوطلبان و رای دهندگان و جمعیت hollared پس از هر جمله. این نوع صحنه که Kennedys رفته اند از طریق یک صد بار و بیشتر: در این شب حداقل آن به نظر نمی رسد که وجود دارد خواهد بود یک last hurrah. کندی بود نه گل حذفی بیش از یوجین McCarthy; اما تصمیم امتیاز حداقل خواهد نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود رفتن.

“من با تشکر از همه شما” کندی می گفت. “شهردار Yorty فقط با ارسال یک پیام است که ما شده اند در اینجا بیش از حد طولانی در حال حاضر” (خنده). “بنابراین من با تشکر از همه شما و در حال حاضر آن را به شیکاگو …”

من در عقب ایستاده در کنار جورج Plimpton. کندی قرار دادن انگشت شست خود را به مخاطبان خار موهای خود ساخته کوچک V با دست راست خود را و تبدیل به ترک. جمعیت آغاز شده و فریاد زدند: “ما می خواهیم بابی! ما می خواهیم بابی!” Plimpton و من پایین رفت و در سه مرحله و در سمت چپ از طریق دستکش بلند از کندی داوطلبان و خصوصی پلیس در قهوه ای لباس.

ما خودمان را در یک grubby منطقه به نام شربت خانه. این نوع از جایی که پورتو Ricans سیاه پوستان و مکزیکی-آمریکایی ها معمولا برای پر کردن سفید شکم. بالا وجود دارد مایل به آبی چراغ های فلورسنت حساس در سراسر سقف یک طبقه از خام شنی-رنگ بتن و رنگ پریده کثیف دیوار. در سمت راست بودند زنگ زده یخ ماشین آلات و قفسه های پر از کثیف ، در سمت چپ یک گذرگاه طاقدار منجر به آشپزخانه اصلی و زیر قوس رو از مکزیکی آمریکایی و آشپز و busboys منتظر برای دیدن کندی. در برابر دیوار سمت چپ سه جدول به اندازه خدمت دستی ایستاده بود در پایان به پایان و در پایان دور شدند دو درب که منجر به اتاق مطبوعات که در آن کندی بود به صحبت با خبرنگاران.

کندی نقل مکان کرد به آرامی به منطقه, دست دادن, لبخند, عنوان یک جوخه از خبرنگاران, عکاسان, کارکنان, کنجکاو, TV مردان است. من در مقابل او راه رفتن به عقب. من تو را دیدم او را به نوبه خود به سمت چپ خود و لرزش دست های کوچک مکزیکی طبخ. ما هنوز هم می تواند شنیدن شعارهای “ما می خواهیم بابی!” از سفارت اتاق. آشپز بود خندان و خوشحال است.

سپس یک جوش دار مسنجر وارد از راز های کثیف قلب آمریکا. او فرفری, پوشیدن رنگ پریده آبی سرعت باد و bluejeans و او کاشته شد و با پای راست خود را به جلو و بازوی راست خود را مستقیم و او شلیک تفنگ.

صحنه را به عهده گرفت یک نوع از مجنون خشم تمام پرش کاهش جیغ سر و صدای برخورد بدن خون. عکس های رفت و pap-pap-pap-pap-pap کوچک تیز سر و صدا مانند یک دور درگیری و یا صدای ترقه در حیاط خلوت. روزی گریر از لس آنجلس قوچ از هیچ جا آمد و ناودان های بزرگ خود را به صورت فله به, دزد مسلح, خرد او را در برابر یک جدول در خدمت. جورج Plimpton برداشت آن مرد بازو و Rafer جانسون نقل مکان کرد و به او درست پشت بیل بری, کندی و رئیس جمهور و همه آنها ساخت عمیق برای تلفن های موبایل حیوانات و هنوز گلوله آمد.

“دریافت, تفنگ, تفنگ.”

“Rafer دریافت اسلحه!”

“دریافت فاک تفنگ!”

“نه” کسی گفت. و شما می توانید از شنیدن حیرت زده ترسناک در صدای پخش از عجیب و غریب صحنه صدا خفه کن درام. “نه. هیچ. Nooooooooooo!”

ما می دانستیم که پس از آن که امریکا تا به حال زده دوباره. در این لزج کمی داخل کوچه های پر زرق و برق سالن در این کهنه واقعیت پشت پر زرق و برق نما, آمریکایی ها بودند انجام آنچه انجام می دهند بهترین: کشتار و مرگ و لعن از آنجا که امید ندارد آخرین بسیار طولانی در میان ما.

من تو را دیدم کندی تلو تلو خوردن در برابر یخ در دستگاه و سپس از وسط خم شدن و سپس سقوط به جلو به آرامی به برداشت کسی و من می دانستم که او مرده بود. او ممکن است معطل چند ساعت و یا چند روز است; اما چهره اش را به من یادآوری به نحوی از بنی پرت شب امیل گریفیث با چکش او را به بیهوشی. کندی در حال یک نوع شیرین پذیرش به آن چشم درک که در آن آمده بود به او راه آن آمده بود به طوری که بسیاری از دیگران قبل از او. قیمت این تلاش در تعالی بود و مرگ. شما را دیدم یک سوسو زدن است که درک در چهره خود را به عنوان زندگی چشمانداز از یک سوراخ در پشت جمجمه خود را به گسترش مثل شراب ریخته در سراسر scummy کف بتن.

این بود که اگر همه ما وجود دارد رفت و به طور همزمان مجنون: یک آشپز شد و فریاد “کشتن او کشتن او در حال حاضر کشتن او کشتن او!” من سعی کردم به گذشته Grier, Johnson, Plimpton و بری به مسلح. جک روبی در من افزایش تا, سفید, روشن, را با آواز صدا در گوش, و من می خواستم به آسیب است که مجنون کمی ارشد آنها برگزاری شد. من می خواستم برای شکستن چهره اش به پاره کردن و دور گوشت به شنیدن استخوان شکستن من به عنوان پمپ مشت به آن پرکورکاش پوست. Budd Schulberg بود و در کنار من گمان می کنم او در تلاش برای انجام همان. فقط یک پانچ. فقط یکی برای دالاس. فقط یکی برای Medgar Evers فقط یکی برای مارتین لوتر کینگ. فقط یک پانچ. فقط یکی. یک.

کندی بود که روی زمین دراز کشیده, با, سیاه, دانه های تسبیح در دست و خون در انگشتان دست است. چشم های او هنوز هم باز و به عنوان همسر او اتل رسیده او را به زانو زدن در نارنجی و سفید لباس لب خود را در حال حرکت بودند. ما شنیده ام هیچ چیز نیست. اتل هموار صورت خود را در حال اجرا یخ همراه خود ، وجود دارد مقدار زیادی از فریاد و عجیب و غریب کر از بالا, جیغ. یادداشت های من نشان داد که کندی کشته شد در 12:10 و در نظر گرفته شد که کثیف سوراخ در 12:32. به نظر می رسید خیلی طولانی تر است.

من به یاد داشته باشید که چگونه آن را متناسب به توالی اما من یک تصویر از روزی گریر برگزاری مسلح با گردن و خفگی زندگی را از او.

“روزی Rosey نیست او را بکشند. ما می خواهیم او زنده است. نمی کشتن او روزی نیست او را بکشند.”

“کشتن ارشد, کشتن, که در مجموع از یک سگ ماده حرامزاده” مکزیکی پادو فریاد زد.

“آیا کشتن او Rosey.”

“از کجا دکتر ؟ که در نام مسیح است دکتر؟”

Grier تصمیم به کشتن مسلح. آنها تا به حال او را در خدمت جدول در پایان دور از شربت خانه, تا آنجا که آنها می تواند او را از کندی. جیمی برسلین و من ایستاده بودند تا در جدول مشابه به مسلح ، چشمان او شد نورد در اطراف و سپس توقف و سپس نورد در اطراف دوباره. چشم موجود درد, پرواز, به دام افتادن و یک نوع عجیب و غریب از تلخ استقامت. من نمی خواهم به او ضربه دیگر.

“که در آن بچه است ، نمی توانید آنها را دریافت کنید یک دکتر؟”

“حرکت به عقب.”

“در اینجا می آید یک دکتر در اینجا یک دکتر است.”

“حرکت به عقب!”

کندی بسیار هنوز هم در حال حاضر. وجود دارد یک فیلم نازک از خون بر روی پیشانی خود را. آنها به حال خود کفش و پیراهن خود را باز کنید. روی برانکارد و در نهایت وارد و او لرزید به عنوان آنها را از او برداشته مى نقل مکان کرد و فلاش خاموش هشدار یک آخر سالوو و او رفته بود.

بقیه بود rote: من به لابی و برداشت من برادر برایان و ما با عجله به جلو در ورودی. یک مرد بیمار با غم و اندوه و خشم و تلخی بود پرتاب صندلی در اطراف. اکثر فرود آمد در استخر. جوان کندی بودند گریه و ندبه دانستن گمان می کنم آنچه که بچه ها به سن و سال من کشف شده در دالاس: جوانان بود. “بیمار” یک دختر نگهداری می شود گفت. “بیمار. بیمار. چه نوع از کشور این است ؟ بیمار. بیمار است.” خارج وجود دارد پلیس در همه جا و آژیر. پلیس در تلاش بودند به یکی از زخمی ها به یک تاکسی. Cabbie نمی خواهم به او را از ترس من فرض کنید که خون را سالی خوب است خود پلاستیکی اثاثه یا لوازم داخلی.

هنگامی که ما از طریق پلیس سنگر ما را بدون بحث به بیمارستان سامری خوب گوش دادن به اخبار رادیو و تلویزیون. ناگفته فکر بلندترین: این کشور رفته است. Medgar Evers مرده بود Malcolm X مرده بود مارتین لوتر کینگ مرده بود, جک کندی مرده بود و در حال حاضر رابرت کندی در حال مرگ بود. جهنم با آن است. نفرت بود در حال حاضر به طور کلی. من متنفر بودم که پرکورکاش بچه که کثیف انبار به اندازه کافی می خواهند او را بکشند. او متنفر کندی همان راه است. که بچه و تلخ کندی متنفر بودند ، تمام کسانی که از مردم در نیویورک که متنفر کندی جرات گفت که “eccch” زمانی که نام او ذکر آنهایی که آبش بیش از موری Kempton را باطل انتقادات تند این چند ماه گذشته: آنها همان. زمانی که Evers درگذشت هنگامی که پادشاه زمانی که جک کندی درگذشت همه مطلوب صاحب نظران گفت که برخی از خوب خواهد آمد از آن را در برخی از راه است که ملت را از طریق یک تطهیر که به نوعی تلخی نفرت تعصب بد نژادپرستی در glib خشونت خواهد پاک شود. که مزخرف بود. ما خواهد شد که ما چهار روز تلویزیونی عیاشی از ندامت در مورد رابرت کندی و سپس از آن خواهد شد کسب و کار به عنوان معمول است.

شما می توانید احساس می کنید که به عنوان ما را از طریق خالی L. A. خیابان گوش دادن به صدای فریاد در شب. هیچ چیز تغییر خواهد کرد. کندی مرگ به معنی هیچ چیز نیست. این فقط یک رقم بزرگ تاریخی مجلل که شامل کشتار سرخپوستان غارت از مکزیک, بردگی سیاه, مردم تحقیر پورتو Ricans. فقط یک رقمی. چیزی که از آن آمده است. در حالی که کندی زندگی ebbing از او آمریکایی ها بودند رها کردن بمب ها و شعله ور ژله در شرقیها. در حالی که پلیس انگشت نگاری از افراد مسلح سناتور Eastland را Negro افراد گرسنه بودند. در حالی که پلیس ساخته شده گچ علامت در کف آشپزخانه شجاع اعضای انجمن ملی تفنگ در حال حاضر توضیح داد که مردم مرتکب جنایات اسلحه نیست (که اگر ذرت ویلی می تواند ضربه homerun بدون bat). این قسمت bums ادعای حقوق اساسی به کشتن شدید گوزن در جنگل و علاوه بر فرض کنید niggers آمدن به خانه و ما لازم نیست که هر چیزی را به آنها شلیک ، فرض کنید ما باید به مبارزه با یک سیاه پوست انسان-به-انسان?

امریکا زیبا: با نکبتی کوچک مینی جان Waynes حمل اسلحه به جنگل مانند قائم مقام آلت تناسلی. بله: بچه من دیدم شلیک کندی بود از اردن شد و بیمار با برخی از شدید نفرت از یهودیان. سام Yorty که متنفر کندی در حال حاضر تماس کندی بزرگ آمریکایی و سرزنش کمونیست. سلام سام: شما او را کشته بیش از حد. تفنگ که بچه ها انجام شد ، شهرستان که در آن او به ضرب گلوله یک مرد خوب اجرا شد توسط سام Yorty. چگونه در مورد نگه داشتن چربی خود را pigstink دهان بسته.

در این رویکرد به خوبی سامری بیمارستان پلیس تا به حال صحافی قرمز عود در سراسر قطره قطره شدن و توقف همه. جمعیت حدود 75 نفر در گوشه ای هنگامی که ما حدود یک سوم از آنها سیاه و سفید است. من در گذشته کسانی که مردم سیاه و سفید که باید احساس کرده بود که هیچ مرد سفید پوست در آنها می تواند صحبت کنید. اراذل و اوباش از خبرنگاران بود مونتاژ در بیمارستان ورودی. پلیس مودب تقریبا آرام به عنوان اگر آنها احساس کرد که چیزی واقعا بد به حال اتفاق افتاده است که بسیاری از این خبرنگاران بودند از مرگ ،

بسیاری از بیمارستان ویندوز بودند و در جایی وجود دارد رابرت کندی بود دروغ گفتن در یک جدول در حالی که غریبه گیر کرده و همه چیز را به مغز خود به دنبال یک قاتل گلوله. دوستان ما بودند و من نمی خواهم او را به مرگ اما اگر او بود به سبزی, من نمی خواهم او را به زندگی می کنند یا نه.

ما را از صفحه اصلی از طریق موات اطراف L. A. و دره را از طریق کوه ها به سمت جنوب. وقتی که من به خانه شوهر به خواب رفته بود تلویزیون هنوز هم بازی کردن آن رکورد تماشای مرگ. فرانک رینولدز از ABC خوب خبرنگار و یک مرد مهربان بود و خیلی ناراحت او به سختی می تواند خود را کنترل خشم است. من به برخی از دوستان و ریخت و نوشید. بعد من صحبت کرد به من پیرمرد که به این کشور از ایرلند در پرواز از پروتستان متعصبی از بلفاست 40 سال پیش. گمان می کنم او عاشق جان کندی و حتی بیشتر از من و او هرگز واقعا همان پس دالاس. در حال حاضر از آن اتفاق افتاده بود دوباره.

“اگر شما ببینید عروسکی,” او گفت: “به او بگویید که به خارج از سیاست است. کندی بیش از حد خوب برای این کشور است.”

من به یاد شب در سال 1964 که در زمستان تلخ پس از جان کندی قتل در زمانی که رابرت کندی به نظر می رسد در یک روز سنت پاتریک شام در اسکرانتون پنسیلوانیا. او در مورد ایرلندی و سفری طولانی آغاز شده است که در اسکله از Wexford به پایان رسید و در بیمارستان پارکلند. او به آنها یادآوری از روز هنگامی که علائم وجود دارد که گفت: “هیچ ایرلندی نیاز به اعمال” (و آن را همیشه به بزرگترین ترس است که بسیاری از فرزندان Irishmen او آمد در سراسر در نیویورک بودند متعصبی و متنفر). باب گفت: آنها در مورد اوون اونیل یک ایرلندی patriot که آرمان تا به حال جان سالم به در می گردند. مردان بودند و گریه او به عنوان خوانده شده, پیر ایرلندی تصنیف:

اوه چرا شما ما را ترک اوون?
چرا شما می میرند ؟ …
ما گوسفند بدون چوپان
زمانی که برف خاموش کردن آسمان است.
اوه چرا شما ما را ترک اوون?
چرا شما دروغ ؟

من نمی دانم. وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس پاسخ برای جان کندی و دیگری برای رابرت کندی. اما من آموخته بود که من می دانستم که هیچ چیز در نهایت که دو دختر جوان در حال حاضر این لایحه به من در 10 سال دیگر من نمی خواهد که بسیار برای گفتن دارد. من آنجا نشسته نوشیدن رم تا من مست بود به اندازه کافی برای فراموش کرد که پرکورکاش در صورت ترک کردن دور به بدن یک مرد بود که یکی از دوستانم. در نهایت به راحتی با خورشید تا من خوابش بر روی نیمکت. من نمی هر گونه اشک چپ برای امریکا اما من فرض کنید نه بسیاری دیگر از آمریکایی ها انجام داد یا نه. ♦

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma