سرمایه گذاران خرده فروشی در حال بازی در بازار سهام برای ‘سرگرمی’ می گوید: مالی رفتاری pro

سرگرمی “سرمایه گذاری” است که با داشتن آن اوج.

که با توجه به دن اگان مدیر عامل رفتاری امور مالی و سرمایه گذاری در بهبود استفاده می شود که این واژه در CNBC “ETF لبه” روز دوشنبه در حالی که توضیح خرده فروشی سرمایه گذاران اخیر با عجله به بازار سهام و سیستم عامل های تجاری بود.

“در ماه مارس و آوریل ما قطعا از دیدن افرادی که کمی محافظه کارانه تر به خصوص در اطراف داشتن پول نقد مواضع و یا بودجه اضطراری و کسانی که مایل به در دسترس خواهد بود در کوتاه اطلاع” اگان گفت.

یک نظرسنجی از 5,005 سرمایه گذاران ایالات متحده انجام شده توسط بهبود یافت که 78 درصد را پول از بازار از ماه مارس تا اواسط آوریل. از 20 درصد که نزدیک به نیمی از آنها تنها سرمایه گذاری مجدد در زمانی که بازار شد یا به طور کامل اصلاح شده و یا در حال شروع به درست است.

به عنوان مستندات در ادامه به تابستان “مردم هستند یا به طور داوطلبانه یا غیر ارادی صرفه جویی در مقدار زیادی از پول آنها نیاز به چیزی برای انجام با آن” اگان گفت. “ما در حال شروع به دیدن آنچه که من اسمش ‘, سرگرمی, سرمایه گذاری است.'”

با ورزش حرفه ای فیلم و تلویزیون تولیدات داخلی فعالیت ها و گزینه های سرگرمی دیگر تا حد زیادی در خود نگه دارد با توجه به همه گیر مردم شده اند به دنبال یک حس اجتماعی, او گفت:.

“بازار سهام است در اخبار. مردم در مورد آن صحبت کنید. آن را در دسترس تر از آن تا کنون بوده است” اگان گفت. “ما قطعا از دیدن مردم و درمان آن کمی مانند یک شکل از سرگرمی های که در آن آنها می خواهند به در آمده و قادر به صحبت در مورد آنچه که باید و نیست سرمایه گذاری و چگونه آن را انجام شده است.”

“از بودجه نقطه نظر, بلکه از یک” چه چیز دیگری می خواهید برای انجام با زمان خود را?’ نقطه نظر آن را به یک زمان خوب به کسی که کمک می کند تا مشتریان خود را مدیریت پول,” او گفت:.

جان Davi بنیانگذار و مدیر سرمایه گذاری رئیس Astoria نمونه کارها مشاوران هشدار داد که خرده فروشی باز گشت سرمایه گذار می تواند فقط یک مد زودگذر.

“بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی است که به بازار نیست واقعا برای دراز مدت استراتژیک تخصیص تمایل به خرید بسیار کم قیمت سهام, سهام پنی. آن است که در مورد” Davi گفت: در همان “ETF لبه” ،

“من فکر می کنم در سرمایه گذاری شما باید یک مدت زمان بسیار طولانی افق … بنابراین من در مورد آن نگران است.” “من فکر می کنم که به عنوان اقتصاد باز می شود تا ورزش باز کردن بسیاری از این سرمایه گذاران که به طور معمول تجارت برای سریع تجارت روز … بروید و پیدا کردن راه های دیگر به نوع استفاده از آنها تلاش و وقت خود و پول خود را.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme