رستوران معاملات فلات به عنوان coronavirus موارد افزایش

به عنوان coronavirus موارد افزایش در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای reshutter داخل سالن ناهارخوری رستوران معاملات plateaued.

گروه NPD آهنگ های معاملات در 75 رستوران های زنجیره ای است که نشان دهنده بیش از نیمی از کل ایالات متحده تجاری رستوران ترافیک. با توجه به داده های خود را در ایالات متحده رستوران صنعت شروع معکوس معامله کاهش در ماه آوریل بود و ومیگوید نزدیک به بازگشت به سال پیش معامله سطوح توسط اواسط ماه ژوئن.

سپس Covid-19 موارد شروع به افزایش دوباره. برخی از ایالت ها شروع نمودن ، بستن دوباره ، میله و اتاق ناهار خوری و یا حداقل محدود کردن داخل سالن ناهار خوری ظرفیت در تگزاس — پس از شیوع بیماری ترسیم شد به موسسات است.

تحقیقات نشان می دهد که coronavirus می تواند انتقال از طریق هوا ذرات در بسته فضاهای داخلی یک موقعیت است که سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را نمی تواند رد. کارشناسان بهداشت می گویند که ناهار یا نوشیدن در داخل خانه است و ریسک از خارج از منزل که در آن ویروس می تواند به دفع سریع تر است.

مصرف کنندگان در حال اجتناب از رستوران ها و کافی شاپ ها بیشتر در حال حاضر با توجه به Coresight پژوهش و نظرسنجی از بیش از 400 نفر از پاسخ دهندگان. در جولای 22, 61.9 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها در اجتناب از آن دسته از موسسات از 61.2% یک هفته قبل.

سرویس کامل رستوران ها که در حال حاضر شده است به ضرب و شتم سخت تر با این بیماری همه گیر به نظر می رسد بیشتر صدمه دیده است با تغییر در رفتار است. رستوران های فست فود مانند مک دونالد و Chick-fil-A می توانید تکیه بر روی درایو خود را از طریق خطوط به درایو فروش و معاملات ارزان قیمت نیز درخواست تجدید نظر به استقبال مصرف کنندگان در طول بحران.

سرویس کامل رستوران ها از سوی دیگر شاهد معامله خود را کاهش معکوس با سرعت بیشتری در ماه های مه و ژوئن به عنوان متحده بازگشایی اتاق ناهار خوری. و بسیاری از کسانی که زنجیر بودند دچار عقب مانده رشد حتی قبل از همه گیر املایی مشکل برای توانایی خود را به شناور باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر