پزشکی محقق گفته می شود در “آستانه ساخت بسیار مهم” coronavirus یافته نشد شات به مرگ بیش از آخر هفته در پنسیلوانیا, مقامات گفت.

بینگ لیو, 37, یک محقق در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی مرده پیدا شد شنبه در داخل یک خانه در راس شهرستان در شمال پیتسبورگ, Allegheny County medical examiner گفت.

او شده بود به ضرب گلوله در سر و گردن و آژانس گفت.

یک ساعت پس از لیو بدن کشف شد شخص دوم هائو Gu, 46 مرده پیدا شد داخل خودرو در کمتر از یک مایل دور, آژانس گفت.

راس Township پلیس کارآگاه گروهبان. برایان Kohlhepp گفت: ان بی سی نیوز که مردان می دانستند هر یک از دیگر. محققان بر این باورند Gu کشته لیو قبل از بازگشت به ماشین خود را که در آن او از خود وارد زخم گلوله.

پلیس بر این باورند که مرگ و میر رخ داده در روز شنبه پس از “طولانی اختلاف در مورد شریک صمیمی” با توجه به راس اداره پلیس روز شنبه.

“ما در بر داشت صفر شواهدی وجود دارد که این رویداد غم انگیز است چیزی برای انجام با اشتغال در دانشگاه پیتسبورگ هر کار در حال انجام در دانشگاه پیتسبورگ و سلامت فعلی بحران مؤثر در ایالات متحده و جهان” کشته شده است.

بررسی شده و فرستاده شده به مقامات فدرال از آنجا که هیچ یک از مردان بودند شهروندان ایالات متحده.

لیو که به دست آورده دکتری در علوم محاسباتی از دانشگاه ملی سنگاپور به عنوان یک همکار فوق دکترا در دانشگاه کارنگی ملون قبل از تبدیل شدن به یک دستیار پژوهش در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی.

در بیانیه دانشگاه پیتسبورگ توصیف او به عنوان یک مربی عالی و پرکار محقق که تا به حال همکاری بیش از 30 مقاله. کار خود را با تمرکز بر سیستم های زیست شناسی.

“بینگ در آستانه ساخت بسیار قابل توجهی یافته نسبت به درک مکانیسم های سلولی را که زمینه ساز SARS-CoV-2 عفونت و سلولی اساس از این پس عوارض” مدرسه گفت. “ما در تلاش برای تکمیل آنچه که او آغاز شده و در تلاش برای ادای احترام به او علمی تعالی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی