رای مردم در یک ایستگاه رای گیری برای انتخابات ویژه بین دولت دموکراتیک assemblywoman کریستی اسمیت و جمهوری خواه تاجر و سابق نیروی دریایی خلبان مایک گارسیا به جای سابق دموکرات کنگره کتی هیل در ایالت 25th کنگره منطقه در سانتا کلاریتا کالیفرنیا در مارس 12 سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جمهوری خواه مایک گارسیا برنده در انتخابات ویژه برای کالیفرنیا 25th کنگره منطقه NBC اخبار پروژه ها.

در اوایل روز شنبه, حریف خود را دموکرات کریستی اسمیت اذعان به او.

گارسیا با پیروزی به ارمغان می آورد این منطقه را به جمهوری بریزید و پس از آن رفت و آبی در سال 2018 midterms.

صندلی که قبلا برگزار شده توسط سابق تشکر. کتی هیل که استعفا کمتر از یک سال به او دانشجوی سال اول دوره میان اخلاق پروب به اتهام ارتباط با یک میلیون کارمند. او اعتراف به داشتن رابطه با یک زن کمپین کارمند اما محروم داشتن رابطه با یک مرد کنگره کارمند. آن را در برابر قوانین خانه به ارتباط با یک تابع کنگره کارکنان.

تپه را شکست داد و دو دوره ایران با تشکر. استیو نایت در سال 2018 است. پیروزی او بود در میان کسانی که رو دموکرات ها را به یک خانه اکثریت.

صندلی خالی بوده است پس از تپه پایین پا در پاییز 2019.

در یک بیانیه گارسیا گفت که او “آماده به کار” برای مردم در 25 کنگره منطقه. “برای بیش از حد طولانی مردم منطقه ما نداشته نمایندگی و از آن زمان صدای خود را شنیده است و در واشنگتن,” او گفت:.

گارسیا خواهد نشان دهنده منطقه تا ماه نوامبر زمانی که او و اسمیت را دوباره در انتخابات عمومی ،

در بیانیه روز شنبه اسمیت تبریک گفت گارسیا گفت: “ما معتقدیم که زمان شمارش آرا نشان می دهد که” او “به احتمال زیاد ویکتور.” او اضافه کرد که او به نظر می رسد به جلو به “داشتن یک بحث شدید در مورد این مسائل در آینده نوامبر سال 2020 انتخابات است.”

گارسیا سابق خلبان سیاسی است که تازه وارد و بدون تجربه قانونگذاری. اسمیت بوده است در خدمت به عنوان یک کالیفرنیا assemblywoman پس از سال 2018 است.

در انتخابات ریاست جمهوری 2016 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست این منطقه با هفت امتیاز به هیلاری کلینتون خود را دموکراتیک حریف.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر شده است ریشه برای گارسیا و تشویق کالیفرنیا به رای دادن برای او در این مسابقه است.

کالیفرنیا یکی از 34 متحده اجازه می دهد که رای دهندگان به بازیگران پست الکترونیکی-در رای گیری بدون نیاز به بهانه ای.

هفته گذشته دولت نورد گسترش رأی-با-ایمیل برای کمک به رای دهندگان جلوگیری از انقباض و گسترش coronavirus که مجبور است چندین ایالت و سرزمین به تغییر راه آنها انجام انتخابات این سال است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه امضا فرمان اجرایی اجازه می دهد تمام رای دهندگان ثبت شده در کالیفرنیا برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری برای ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی