رأی-با-ایمیل پردازنده کار به چک کردن پست الکترونیکی-در رای گیری روز قبل از روز انتخابات در اورنج کانتی ثبت نام در Santa Ana, CA, در دوشنبه 2 مارس سال 2020 است.

جف Gritchen | اورنج کانتی ثبت نام | MediaNews گروه | گتی ایماژ

کمیته ملی حزب جمهوری خواه و دیگر گروه GOP واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در یکشنبه استدلال یک حرکت برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری طول همه گیر غیر قانونی است.

کت و شلوار در دادگاه فدرال در ایالت شرقی منطقه نیز نام کالیفرنیا حزب جمهوری خواه و ملی جمهوری خواه کنگره به عنوان شاکیان.

در یک توییت اعلام کت و شلوار کمیته ملی صندلی Ronna McDaniel به نام Newsom حکم اجرایی “رادیکال” و “دستور غذا برای فاجعه است که ایجاد فرصت های بیشتر برای تقلب.”

او در مارس 8 سفارش نیاز به انتخابات در هر یک از ایالت 58 شهرستانهای استان به ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان.

“هیچ کالیفرنیا باید مجبور به خطر سلامت خود را به منظور اعمال حق خود برای رای دادن” Newsom گفت.

کت و شلوار می آید به عنوان خواهان در کشورهای دیگر باید تکرار یک ادعا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که پست برگه های رای که “خطرناک” و “جعلی است.”

کارشناسان که به مطالعه این موضوع پیدا کرده اند که هیچ مدرکی دال بر تقلب انتخابات یک مشکل گسترده در ایالات متحده است.

در یک پرونده جداگانه در تگزاس ثبت شده در ماه گذشته یک قاضی فدرال حکم داد هفته گذشته که دولت دادستان کل کن پکستون تا به حال ارائه هیچ مدرکی که این ادعا را در تلاش جلوگیری از تگزاس از حزب دموکرات و فردی رای دهندگان از گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری که در دولت است.

“دادگاه می یابد Grim Reaper را قدرت یا اقتدار سلطنتی از بیماری همه گیر از بیماری و مرگ است که به مراتب جدی تر از پشتیبانی ترس از رای دهندگان تقلب” قاضی فرد Biery نوشت.

Biery به نفع حکومت محلی حزب دموکرات هر چند که نظم در انتظار قرار داده شد و پس از 5 ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر مورد توافق برای بررسی این مورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی