جمهوری خواه کنوانسیون در جکسنویل به کوچک شده به عنوان coronavirus موج در فلوریدا

سازمان برای کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه اعلام کرد یک شديد کلاه بر تعداد افرادی که می توانند به حضور در این رویداد در Jacksonsville فلوریدا در ماه آینده.

این حرکت به عنوان coronavirus موارد به موشک وار رفتن در دولت مجبور به تجدید نظر در برنامه ریزی خود را به حساب برای اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری به شرکت کنندگان و کارکنان.

این رویداد برنامه ریزی شده را بین Aug. 24 Aug. 27 در حال حاضر برگزار می شود در هر دو محیط داخلی و فضای باز سالن و تعداد افراد مجاز به شرکت خواهد بود کاهش توسط هزاران نفر با توجه به نامه ای از ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel فرستاده شده به نمایندگان صبح روز پنج شنبه.

“پذیرش کنوانسیون محل برای سه روز اول کنوانسیون جشن در جکسنویل (اوت 24, 25, 26) محدود خواهد شد به طور منظم نمایندگان تنها” McDaniel گفت: در این نامه به این معنی است که تنها حدود 2500 نفر خواهد بود در حضور آن روزها.

“برای روز آخر (پنج شنبه مرداد 27) هنگامی که رئیس جمهور تهمت را علنا قبول نامزدی ما برنامه ریزی است که هر نماینده خود را مهمان و جایگزین نمایندگان مجاز خواهد بود به حضور” در این نامه ادامه داد.

که حدود 6000 یا 7000 نفر خواهد بود قادر به حضور در روز پایانی. اخبار کوچک-پشت کنوانسیون برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست.

این کنوانسیون به طور معمول جذب دهها هزار نفر از مردم در طی چند روز. سازمان دهندگان این رویداد بوده است قاطعانه در مورد میزبانی یک بسته بندی کنوانسیون در یک مقیاس شبیه به کسانی که در گذشته زمانی که جهان به رایگان از Covid-19.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق برای کنوانسیون به تشویق جمعیت به عنوان یک راه برای بالا بردن خود را ضعیف مبارزات انتخاباتی. خود را دموکرات رقیب جو بایدن باز گسترده ای منجر شود در این مسابقه با توجه به نظر سنجی های ملی و در نوسان متحده آمریکا از جمله فلوریدا.

اما این بیماری همه گیر به نظر می رسد که موفق شد در scuttling مغلوب ساختن پیشی جستن را در نظر دارد.

این مقیاس فقط آخرین تغییر جهت به یک کنوانسیون است که دیده شدید و غیر معمول تحول بیش از چند ماه گذشته است. بزرگترین حرکت غیر متعارف تغییر در محل از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی به جکسون ویل فلوریدا پس از یک بن بست بر سر نحوه اجرای این رویداد است.

این RNC کشیده شارلوت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برخورد با لیبریا روی کوپر که انتظار می رود سازمان به رعایت دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

مقامات در ایالت کارولینای شمالی خواسته جمهوریخواه سازمان بارها و بارها به آمده تا با یک برنامه اجتماعی را حفظ فاصله. این RNC به جای وعده داده شده به انجام حرارت چک و دست از ماسک داد اما هیچ نشانه ای که اجتماعی فاصله و یا حتی پوشیدن آن ماسک خواهد اجرا شود. پایبندی به اجتماعی فاصله به عنوان درخواست شده توسط کارولینای شمالی مقامات که به احتمال زیاد به معنای شدت کاهش تعدادی از مردم در حضور, که به اوباما نشانه نمی خواهد در کارت.

اما تصمیم به حرکت به جکسون آمده است با مجموعه خود را از چالش و سازش است.

فلوریدا یکی از ده ها تن از کشورهای است که دیده ناگهانی خوشه در تعداد تایید coronavirus موارد در هفته های اخیر. با Covid-19 نفر در حال حاضر افزایش وجود دارد, سازمان مجبور شده اند به صورت واقعیت این ویروس و اثرات بالقوه آن.

اولین RNC مطرح شده امکان میزبانی کنوانسیون حداقل تا حدودی خارج از منزل به جای در داخل VyStar یادبود سربازان عرصه به عنوان انتظار می رود.

حرکت این مراسم از درب در ماه اوت زمانی که آب و هوا در فلوریدا می تواند گرم و مرطوب و به طور بالقوه شدید می تواند اضافه کردن عناصر ناشناخته به یک در حال حاضر دشوار گذار.

گذشته کنوانسیون سازمان گفت: CNBC بعد از خبر شکست از محل تغییر که در آنها شک و تردید ایران قادر خواهد بود به جلو و قوی رویداد در جمله کوتاه توجه کنید.

برنامه ریزی یک کنوانسیون زیادی انجام است که شامل ده ها میلیون دلار, ده ها تن از صفحات قانونی قرارداد, شدید عرصه نوسازی و کل شهرستان تنظیمات به آماده شدن برای سیل از افرادی که حضور در.

و در حالی که McDaniel نامه از روز شنبه می گوید که شرکت کنندگان خواهد شد که “در دسترس COVID-19 تست” “در سایت متوسط چک” “در دسترس PPE” و “تهاجمی مطابق با پروتکل” آن مشخص نیست چگونه و یا اینکه آیا شرکت کنندگان خواسته خواهد شد که به فاصله اجتماعی.

در تضاد کامل با جمهوری خواه طرح کنوانسیون ملی دموکرات ها میله میله برای Aug. 17-Aug. 20 خواهد بود تقریبا همه رویداد مجازی در میلواکی است. نمایندگان گفته شده است به ماندن در خانه با توجه به نگرانی های بهداشتی و کمیته ملی حزب دموکرات گفته است که reevaluating چگونه بسیاری از مردم خواهد شد مجاز در کنوانسیون طبقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de