نشانه تبلیغات صفحه اصلی خدمات وام مسکن در بانک مرکزی آمریکا شعبه در منهتن بیچ, کالیفرنیا.

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

تنظیم کننده فدرال باید تغییر قوانین و پاک کردن برخی از سردرگمی در مورد محدودیت قرار داده شده بر روی بیش از 4 میلیون وام در وام مسکن تسکین برنامه دولت نورد به رقابت با coronavirus اقتصادی یورش.

قوانین وام بودند که در محل قبل از همه گیر سمت چپ وام گیرندگان با کمی وضوح در مورد چگونه آنها می تواند آینده وام مسکن و یا تشکیلات جدید بکار تجاری وام های خود را. در عین حال روز سه شنبه مدیر مالی مسکن فدرال آژانس که تنظیم Fannie Mae و Freddie Mac اعلام کرد که وام گیرندگان در حال حاضر ممکن است تشکیلات جدید بکار تجاری و یا خرید خانه با وام جدید اگر آنها شروع به پرداخت وام مسکن فعلی خود را دوباره.

آنها می توانند این کار را انجام اگر آنها در تحمل برنامه و یا همچنین اگر آنها بدست از آن در حال حاضر. اما آنها باید حداقل سه ماه ارزش پرداخت. قبلی دستورالعمل گفته بود وام گیرندگان باید در حال حاضر در وام مسکن خود را برای حداقل یک سال.

“صاحب خانه که در COVID-19 تحمل اما همچنان به پرداخت وام مسکن خود را خواهد جریمه نمی شود” گفت: FHFA مدیر علامت Calabria. “اقدام امروز اجازه می دهد تا صاحب خانه به دسترسی سابقه نرخ وام مسکن کم و نگه می دارد در بازار وام مسکن عملکرد به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.”

وجود داشته است برخی از سردرگمی در بخشی از وام دهندگان و کنندگان به عنوان زمانی که وام گیرندگان در حال حاضر زمان خود را وام می تواند بازگشت به بازار است. علاوه بر این برخی از وام گیرندگان آنها ادعا شده بود ندانسته قرار داده و به تحمل برنامه فقط با تماس به درخواست برای اطلاعات در مورد آن است.

“ما درک هدایت روشن از FHFA و احساس این مسئول پارامترهای خواهد اجازه می دهد تا وام دهندگان خدمت نیز واجد شرایط وام گیرندگان خود را در خرید یک خانه جدید گفت:” دبرا هنوز هم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Pulte وام مسکن یک بخش از یکی از این کشور بزرگترین homebuilders.

این FHFA نیز گسترش فنی می و فردی توانایی خرید تک خانواده وام مسکن که در شکیبایی. آنها در حال حاضر می توانید خرید forborne وام با توجه تاریخ یا قبل از 30 ژوئن به عنوان طولانی به عنوان آنها تحویل داده شده به دو Aug. 31 و تنها یکی از دست رفته پرداخت وام مسکن. سیاست قبلی به پایان می رسد در مه 31.

“خوش آمدید این حرکت اطمینان حاصل شود که مالکان که در ادامه به پرداخت در زمان – و کسانی که با موفقیت خارج شد تحمل – می تواند به نفع از نزدیکی پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن” گفت: باب Broeksmit مدیر عامل شرکت وام مسکن بانکداران انجمن. “این نیز نگه می دارد در بازار وام مسکن, عملکرد موثر و کمک می کند تا سهولت زمان در دسترس بودن اعتبار محدودیت.”

وام گیرندگان ممکن است درخواست برای وام مسکن با تحمل هیچ مدرک از مشکلات تنها اعلام کرد که آنها قادر به پرداخت های ماهانه خود را. در حالی که تعدادی از وام گیرندگان در ادامه به افزایش در حال حاضر تنها با بیش از 8 ٪ از همه وام گیرندگان در تحمل با توجه به MBA حجم هفتگی متقاضیان جدید کاهش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی