رکورد خوشه در ایالات متحده coronavirus موارد فشار تا بستری نرخ در 16 ایالت

یک پیشخدمت و یک محافظ سپر صورت و ماسک در خدمت مشتریان در یک سوم خیابان تفرجگاه رستوران در تاریخ 21 ژوئن 2020 در سانتا مونیکا ،

دیوید لیوینگستون | گتی ایماژ

ایالات متحده گزارش داد بیش از 34,400 coronavirus موارد در روز چهارشنبه با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده و پس از مقامات بهداشت در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس همه گزارش رکورد به بالا, تک-بعد خوشه.

همانطور که از چهارشنبه کشور را هفت روز به طور متوسط روزانه جدید Covid-19 موارد 31,172. این تعداد افزایش یافته است و بیش از 34 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تجزیه و تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده است. موارد در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 31 متحده در سراسر ایالات متحده از جمله آریزونا و فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا.

دوازده متحده آمار رکورد روزانه موارد جدید در روز چهارشنبه خود را بر اساس هفت روز به طور متوسط و تحلیل یافت. آنها عبارتند از: آریزونا, آرکانزاس, کالیفرنیا و فلوریدا. آریزونا نیز به یک رکورد بالا در متوسط روزانه جدید مرگ و میر با هفت روز به طور متوسط نزدیک به 31 جدید زندگی از دست داده است.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان مانند موارد جدید و مرگ و میر هستند یک اقدام مهم از وقوع آن را به عنوان کمک می کند تا مقامات بهداشت سنج چگونه شدید آن ممکن است.

بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 نیز در حال افزایش 16 متحده از روز شنبه با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه.

برخی از کشورهای در حال ضربه اوج جدید هر هفته به تعدادی از موارد همچنان به افزایش در نرخ هشدار دهنده. در حالی که برخی از این موج می توان به افزایش در تست بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 نیز رشد چشمگیری داشته است.

The California Department of Public Health گزارش دوم خود را مستقیما رکورد پرش در coronavirus موارد در روز چهارشنبه اضافه کرد 7,149 موارد جدید. قبلی بالاترین افزایش روزانه موارد جدیدی بود 5,019 گزارش روز سه شنبه توسط دولت و وزارت بهداشت ،

“ما نمی توانیم همچنان به انجام آنچه ما انجام داده اند بیش از گذشته تعداد هفته است. بسیاری از ما طبعا توسعه کمی cabin fever برخی از من می خواهم استدلال می کنند توسعه کمی فراموشی دیگران رک و پوست گرفته شده را گارد” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

همانطور که از ژوئن 24, دولت است که با دیدن یک هفت روز به طور متوسط نزدیک به 4,732 روزانه جدید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. این تعداد افزایش یافته است و بیش از 43 درصد در مقایسه با هفته پیش.

در حال حاضر وجود دارد در مورد 4,814 افراد بستری در کالیفرنیا بر اساس هفت روز میانگین متحرک است که تقریبا 9 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش با توجه به Covid پیگیری پروژه داده است.

در حالی که Newsom گفت: دولت اداره یک رکورد تعداد تست های نزدیک به 96,000 در 24 ساعت گذشته به مثبت رای این آزمون کمی افزایش در دو هفته گذشته در 5.1% در 14 روز به طور متوسط.

فلوریدا مقامات بهداشت نیز گزارش داد یک رکورد دیگر تنها روز افزایش coronavirus موارد در روز چهارشنبه. دولت وزارت بهداشت اضافه شده 5,508 موارد جدید آوردن مجموع به 109,014. رکورد قبلی تک-بعد پرش در موارد جدید بود 4,094 گزارش روز شنبه توسط دولت است.

مجلس فلوریدا است که با دیدن یک هفت روز به طور متوسط از 3,756 موارد جدید است که حدود 71 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در علاوه بر این به افزایش موارد درصد مثبت نتایج آزمون نیز در حال رشد نشان می دهد که این افزایش به دلیل ramped تا تست. دولت به وزارت بهداشت گزارش داد که 15.91 درصد از تمام آزمون برگشتم مثبت روز شنبه از 10.82% روز قبل از.

در حالی که در فلوریدا گزارش شده است یک افزایش در تعداد از تایید Covid-19 موارد برای چند هفته گذشته رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هفته گذشته گفت که دولت نمی خواهد reimplement بیشتر محدودیت برای کاهش گسترش ویروس. اما در روز پنج شنبه گفت: دولت هیچ برنامهای برای کاهش محدودیت های اضافی.

در چهارشنبه تگزاس مقامات بهداشت گفت: آنها اضافه شده 5,551 موارد جدید, رکورد جدید تک روز افزایش coronavirus موارد است. قبلی بالاترین افزایش روزانه موارد جدیدی بود 5,489 گزارش روز سه شنبه توسط دولت و وزارت بهداشت ،

تگزاس است به طور متوسط 4,347 موارد جدید در هر روز بیش از گذشته و هفت روز است که حدود 80 درصد افزایش پس از یک هفته پیش با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در مصاحبه با شبکه تلویزیونی KBTX در سن آنتونیو در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت خواست ساکنان به پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله برای جلوگیری از عفونت.

“بستری نرخ در تمام زمان بالا. کروناویروس در حال گسترش است در Brazos شهرستان و در سراسر ایالت تگزاس است که دقیقا به همین دلیل اقدام است که گرفته شده,” او گفت:. “امن ترین مکان برای شما است در خانه خود را.”

سپس در روز پنج شنبه متوقف شد دولت بازگشایی برنامه و دستور مقامات بیمارستان در چهار سخت-آمار شهرستان به توقف اعمال جراحی الکتیو.

وجود دارد 3,563 مردم در حال حاضر بستری در تگزاس بر اساس هفت روز میانگین متحرک است که نزدیک به 53 درصد افزایش در مقایسه با هفته پیش با توجه به Covid پیگیری پروژه داده است.

—CNBC Nate Rattner, نیک ولز, William Feuer و نوح Higgins-دان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de