مسابقه به صورت میچ مک کانل ها و چالش ها به خانه دموکرات انگل AOC تیتر کنتاکی نیویورک مقدماتی

آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) می رسد به عنوان گزارش خود را نگه دارید هفتگی سیاست ناهار در کاپیتول هیل در واشنگتن ژوئن 16 سال 2020 است.

جاناتان ارنست | ایسنا

یک تخته سنگ اولیه انتخابات روز شنبه تصمیم گیری خواهد شد که چهره های بالای جمهوری خواه مجلس سنا در ماه نوامبر و اینکه آیا دو قابل توجه آمریکا می تواند به نفع دیگری می گذرد.

در کنتاکی وزارت امور خارجه تشکر. چارلز بوکر و دریایی جانباز امی مک گراث منجر زمینه دموکرات امیدوار برای به چالش کشیدن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. بوکر یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا بر روی یک جارو لیبرال پلت فرم به دست آورده تاییدیه از امثال سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن در طول یک ملی حساب بیش از نژادپرستی نظاممند.

McGrath یک زن سفید با حمایت حزب دموکرات’ کمپین بازوی یک بار دیده می شود که قریب به اتفاق علاقه را به نفع خود اولیه او به عنوان فرار در میانه تر و سیاست های ضد دخالت احساسات در میان دموکرات های سوخت جمع آوری کمک های ثروت باد اورده.

در نیویورک دموکراتیک روابط خارجی مجلس رئیس کمیته Rep. الیوت انگل خواهد شد سعی کنید به نگه کردن قوی چالش اصلی از وسط مدرسه, معلم, جمال بومن. این دیرین نماینده مواجه شده است و واکنش به تمدید نبود از منطقه خود را که شامل بخش هایی از برانکس و Westchester County, زمانی که coronavirus همه گیر شد ravaging این منطقه است. بومن یک مرد سیاه و سفید پشتیبانی شده توسط پیشرو ملی و محلی ترقی خواهان است بازیگران انگل نمایش بر روی طیف وسیعی از سیاست های عقب.

در کنار درب دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز را با هدف مبارزه با چالش اصلی خود را — هر چند خطر از دست دادن صندلی خود همه حساب به نظر می رسد کمتر جدی از یک انگل مواجه است. دو سال پس از دموکراتیک سوسیالیستی شوکه دیرین Rep. جو کراولی را به نفع خود برانکس و کوئینز منطقه Ocasio-کورتز خواهد چهره سابق CNBC لنگر میشل Caruso-Cabrera که قوی تر پشتیبانی در بخش هایی از نیویورک کسب و کار جامعه.

کسانی که در مسابقات همراه با دیگران سهشنبه کمک خواهد کرد که برای ارزیابی دموکرات اشتها برای reimagining موسسات به عنوان همه گیر و خشونت پلیس با قرار دادن یک نور افکن در نژادی و نابرابری در مناطق از جمله بهداشت و درمان, مسکن و سیستم قضایی. به طور کلی دموکرات ها با پیشرفته تر سیستم عامل کرایه بهتر در مقدماتی آبی در مناطق مانند شهر نیویورک از آنها به رنگ قرمز متمایل متحده, Kentucky.

کنتاکی و نیویورک انتخابات خواهد بود که آخرین رفتن به جلو پس از تاخیر به علت coronavirus. نتایج به احتمال زیاد خواهد شد در به آرامی به عنوان ایالات فرایند ایمیل و بیشتر-در برگه های رای در طول شیوع بیماری است.

مسابقه را در مک کانل

قتل Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن از کشته شدن توسط لویی افسر پلیس در ماه مارس شکل انتخابات بین بوکر و McGrath. تیلور مرگ در میان قتل هایی که برانگیخت در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و فشار به بان کی مون “هیچ-knock” حکم جستجو. (یکی از سه افسران درگیر در تیراندازی اخراج شده.)

بوکر که صحبت در ضد نژادپرستی تظاهرات به سود او کشش در انتخابات انتقاد کرده است McGrath برای ظاهر شدن در تظاهرات. خواسته در یک بحث در اوایل این ماه چرا او را از شرکت در تظاهرات McGrath در قسمت ذکر مداوم بیماری همه گیر.

بوکر که در 35 جوانترین سیاه مجلس دولت در کنتاکی نشان دهنده لویی-منطقه منطقه. McGrath قبلا به چالش کشیده جمهوریخواه کنگره ایالات متحده اندی بار در سال 2018 از دست دادن در حدود 3 درصد است.

در سطح سیاسی این دو دموکراتیک سنا مدعی نمایندگی متفاوت در سند چشم انداز برای حزب. مثلا بوکر پشت یک “مدیکر برای همه” تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی و پیشنهاد و سبز جدید معامله وسیع تغییر آب و هوا و شغل پیشنهاد. McGrath به نام برای آینده برنامه ای برای تعمیر قانون مراقبت مقرون به صرفه و متوسط سرمایه گذاری در انرژی پاک.

مک گراث در زمان فرماندهی موقعیت در مسابقه اوایل به عنوان او لذت می برد و بیشتر موفقیت مالی نسبت به سایر سنا نامزد این انتخابات چرخه. او را مطرح کرده است بیش از 40 میلیون دلار در همه حال $19.3 میلیون دلار در بانک به عنوان ژوئن 3.

بوکر مطرح شده فقط تحت $800,000 توسط همان تاریخ و تا به حال حدود 285,000 در دست است. اما او مطرح شده است و حدود 3 میلیون دلار در این ماه به عنوان مشخصات خود را افزایش با توجه به گزارش.

لویی پیک مجله گزارش داد که یک Civiqs نظرسنجی به سفارش مترقی فکر می کنم مخزن داده ها برای پیشرفت در بر داشت بوکر پیشرو McGrath برای 44 درصد به 36 درصد حاشیه.

برای هر دو نامزد unseating به رهبر اکثریت سنا ثابت خواهد کرد که سخت تر کار از برنده شدن اولیه. مک کانل انتخاباتی مطرح شده است و نزدیک به 33 میلیون دلار و تا به حال بیش از 15 میلیون دلار در بانک به عنوان ژوئن 3.

او آخرین برنده انتخابات در سال 2014 بیش از 15 درصد است. این Civiqs مورد بررسی نشان داد که مک کانل پیشرو بوکر و McGrath 14 و 20 درصد بود.

نیویورک خانه نژادها در تمرکز

انگل که خدمت در خانه برای بیش از 30 سال چهره مبارزه برای نگه داشتن خود را در نیویورک 16 منطقه صندلی. هر دو این بیماری همه گیر و خشونت پلیس تظاهرات را قرار داده و او را در موضع دفاعی به عنوان بومن به نظر می رسد به جلو و ناراحتی.

این کنگره که نشان دهنده شهر نیو راشل اولیه coronavirus کانون صرف بدترین بیماری همه گیر در قرنطینه در مریلند است. او در دفاع از عدم وجود خود را از نیویورک گفت: او در واشنگتن انجام کار خود را.

به عنوان او مواجه انتقاد از عدم حضور خود را در منطقه انگل بازگشت در اوایل این ماه پس از آغاز اعتراضات گسترده علیه نژادپرستی در پلیس. به عنوان برانکس قصبه جمهور روبن جونیور دیاز سوال که آیا تمام مقامات در یک رویداد خواهد زمان را به صحبت می کنند انگل شنیده شد در یک میکروفن و گفت: “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت.”

این نماینده توضیح داد: این اظهار نظر گفت: او می خواست ترکیبات به گوش او آدرس یک موضوع کلیدی در طول گروههای فشار. بومن با استفاده از نظر به تصویر کشیدن انگل که در ارتباط با منطقه است.

بومن که همچنین تایید شده توسط ساندرز وارن و Ocasio-کورتز, پشتیبانی از مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. او به حمایت از تلاش های پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس و یا بریده بریده حداقل برخی از اجرای قانون بودجه و هدایت آن به خدمات اجتماعی.

در حالی که انگل امضا در یک خانه دموکراتیک پلیس لایحه اصلاح می کند که قطع کمک های مالی او گفت که او خواهد بود به repurposing برخی از پلیس پول است.

آخرین مترقی به جلو خیره کننده ناراحت برای نیویورک خانه صندلی Ocasio-کورتز اجرا می شود در اولین انتخابات به دفاع از او 14 منطقه در روز سه شنبه. کاروسو-Cabrera اجرا شده است به عنوان یک میانه رو طرفدار کسب و کار, نامزد, انتقاد از 30 سال وقت خاص برای مبارزه با آمازون قصد دارد برای باز کردن یک دفتر مرکزی در کوئینز.

Ocasio-کورتز معتقد است که آمازون است که برخی از بالاترین درآمد سالانه هر شرکت آمریکایی نیست نیاز به کمک های مالی و معافیت های مالیاتی دولت برنامه ریزی شده به آن را بدهد. آمازون اوراق مقر آن در برنامه های سال گذشته اما در نهایت گسترش حضور خود در نیویورک است.

Ocasio-کورتز انتقاد کرده است بخش هایی از دولت فدرال پاسخ به همه گیر استدلال آمریکا باید ارائه کمک بیشتری به کارگران از طریق تا حد زیادی تضمین حقوق و اجاره moratoriums, در میان دیگر اقدامات.

کاروسو-Cabrera مطرح شده بیش از 2 میلیون دلار در طول اولیه — سالم مسافت برای چلنجر — و تا به حال بیش از 1 میلیون دلار در دست است که از 3. او اهدا کنندگان شامل استون مدیر عامل شرکت استیو Schwarzman, مدیران صندوق های تامینی جان پالسون و صخره Asness و سابق میسی مدیر عامل شرکت تری Lundgren.

هنوز Ocasio-کورتز به حال 4.6 میلیون دلار در بانک در ژوئن 3.

خانه نژادها در جای دیگر در نیویورک در روز سه شنبه برگزاری بزرگ سهام. همچنین در برانکس اولیه را تعیین خواهد کرد که جایگزین بازنشستگی دموکراتیک تشکر. خوزه سرانو در امن آبی منطقه است.

در شلوغ نژاد به نیویورک 15th District دموکرات نگرانی عضو شورای شهر روبن دیاز, Sr. (the Bronx قصبه رئیس جمهور پدر) برنده خواهد شد. دیاز دارای سابقه ساخت ضد همجنس نظرات و مخالف سقط جنین.

غربی نیویورک 27th منطقه خواهد شد برگزاری یک انتخابات ویژه به جای جمهوری خواه Chris Collins که در اوایل این سال محکوم شد به 26 ماه زندان برای تجارت خودی.

دولت جمهوری Rep. کریستوفر Jacobs چهره دموکرات Nate موری که به دقت از دست رفته به کالینز در سال 2018 است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme