تلاش گوید FDA پاک جدید آزمایشگاه ‘روش’ که قطع خواهد شد coronavirus تست تاخیر

یک Quest Diagnostics, Inc. مصادره فرم نمایش داده می شود به صورت یک عکس در پری بیمارستان یادبود در پرینستون, ایلینوی, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, اکتبر. 11, 2017.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

Coronavirus آزمون تولید کننده تلاش تشخیص چهارشنبه اعلام کرد که سازمان غذا و داروی آمریکا اعطا کرده است شرکت های اضطراری مجوز برای استفاده از یک تکنیک جدید در آن می گوید قطع خواهد شد تست زمان چرخش به دو تا سه روز برای اکثر مردم است.

تجاری آزمایشگاه های تست مانند تلاش و رقیب LabCorp, تلاش برای نگه داشتن سرعت با تست به عنوان Covid-19 شیوع گسترش در سراسر جنوب آمریکا و غرب است. متخصصان بهداشت عمومی تاکید کرده اند که زمان تست تاخیر ارائه تست اساسا بی ارزش به دلیل آن طول می کشد بسیار طولانی برای دریافت نتایج است که توسط مردم زمان پیدا کردن آنها باید این ویروس ممکن است آنها در حال حاضر به تصویب آن به همراه دیگران است.

روز دوشنبه تلاش گفت: متوسط زمان چرخش برای Covid-19 نتایج آزمون کند بود به بیش از دو روز برای اولویت بیماران که شامل بیماران بیمارستان برخی قبل از عمل بيماران علامت دار بهداشت و درمان کارگران است. این شرکت اضافه شده که برای تمام, دیگران, تست زمان چرخش بیش از هفت روز است.

اما با FDA مجوز این شرکت گفت که انتظار دارد “برای رسیدن به میانگین زمان چرخش از 1 روز برای ‘اولویت 1’ بیماران و 2-3 روز برای همه بیماران دیگر در هفته های آینده.” این تکنیک جدید که “سرعت فرایند استخراج RNA ویروسی از نمونه” را نیز افزایش تلاش کلی تست ظرفیت این شرکت اعلام کرد.

این شرکت در حال حاضر انتظار دارد که قادر به انجام 150,000 آزمون در هر روز هفته آینده و 185,000 در هر روز با روز کارگر.

تاخیر و محدود تست ظرفیت فقط مربوط به مولکولی و یا تست PCR که قابل اطمینان ترین در بازار, اما آنها نیز بیشتر در معرض ضعف در زنجیره تامین. Adm. برت Giroir معاون وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دیگر اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار را بارها و بارها در دفاع از ایالات متحده, تست وی با اشاره به دیگر سریع تست های موجود در بازار است. اما کسانی که آزمون تمایل به misdiagnose بیماران بیشتر از آزمايشات مولکولی.

“آزمایشگاه نوآوری کلیدی برای بهینه سازی تست ظرفیت برای COVID-19” استیو Rusckowski مدیر عامل شرکت تلاش در بیانیه ای گفت:. “ما قدردانی از همکاری FDA را به این روش به چند تا از ما labs پوشا آمریکا با تست بیشتر ظرفیت ما انتظار داریم برای بهبود زمان چرخش برای مشتریان و بیماران است.”

اگر تلاش این است که قادر به آوردن آن در زمان چرخش برای عدم اولویت بندی بیماران به دو تا سه روز است که آن را به رقیب LabCorp که مدیر عامل گفت: در یک کنفرانس تلفنی در اوایل این هفته که زمان چرخش است در حال حاضر دو تا سه روز برای همه بیماران و سریع تر برای اولویت بیماران.

LabCorp مدیر عامل آدم Schechter همچنین بر لزوم ادامه داد: نوآوری در فضایی به ویژه رهبری به عنوان فصل آنفولانزا حل و فصل در.

“Covid-19 با فصل آنفولانزا است برای رفتن به مشکل آفرین تر از جایی که ما در امروز است,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را دشوار خواهد بود برای کارفرمایان بیمارستان ها و دانشگاه ها به تلاش برای تمایز بین آنفولانزا و Covid-19 بيمار. تست های تشخیصی, او گفت:, ممکن است تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم است به خصوص قابل اعتماد مولکولی انجام شد.

او افزود که جدید تست فن آوری به طور مداوم در نظر گرفته شده است که می تواند به کاهش تقاضا از آزمايشات مولکولی ارائه شده توسط تلاش و LabCorp. اما او گفت: بسیاری از این فن آوری در حال حاضر مکمل های این شرکت مولکولی انجام شد. آن را نمی کند و آنها را جایگزین.

“ما می خواهیم برای ساخت به اندازه ظرفیت به همان سرعتی که ما می توانیم برای هر چه می آید از فصل آنفولانزا او گفت:” در تماس است. “ما در حال انجام به خوبی در نظر ما برگرد, اما ما باید برای نگه داشتن ساختمان زیرا ما نمی دانیم که چه اتصال در حال رفتن به در افتد و ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که ما ساخت و ساخت و ساخت تا آنجا که ما می توانیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme