یک طراح مد با پوشیدن ماسک محافظ کاهش یک مشتری در یک آرایشگاه در آتلانتا و جورجیا در دوشنبه 27 آوریل سال 2020 است.

داستین اتاق | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

زمانی که coronavirus بحران و یا حداقل بدتر از آن عبور می کند که اقتصاد ایالات متحده هنوز هم می شود بزرگ — بزرگترین در جهان با هر گونه تهدید به پیشی گیرد و به احتمال زیاد قرار داده و در خلیج برای سال های بسیاری است.

اما از راه های دیگر چیزهایی را احساس کوچکتر بسیار کمتر از واقعیت است.

نرخ رشد پایین تر خواهد بود. جمعیت بزرگ خواهد بود ، حاشیه سود خواهد شد سخت تر.

زندگی ادامه خواهد داد و در بسیاری از رابطه, اما هیچ چیز همان خواهد بود نه برای مدت زمان طولانی. بسیاری از آنچه را تبدیل به روال زندگی روزانه را در برابر غریزه. جامعه را برای رسیدن به راه به ادامه گردونه رو به جلو است. اما که خواهد آمد با یک ذهن نه به تکرار ضربه ساخته شده توسط هفت هفته های اجتماعی فاصله ای که از هم جدا کرده است این جهان متصل در راه است که چند تا حالا فکر کردین امکان پذیر است.

“وجود خواهد داشت تراکم کمتر از مردم در همه جا گفت:” نیک کولا یک دیوار خیابان جانباز و از بنیانگذاران DataTrek پژوهش است. “تاثیر می گذارد که رستوران ها و کافه ها و ورزش و همه چیز.”

اندازه و قدر کار مهم خواهد بود به عنوان سیاستگذاران سعی کنید به قطعه با هم در یک اقتصاد است. اخراج را به شدت افزایش یافت به عنوان پر رونق کسب و کار شده اند توقیف به طور نامحدود. تولید است که در یک شیب رکود خرده فروشی و رستوران ها می تواند سال به عقب بر گردیم به حالت عادی و دولت خواهد بود صالح در تلاش برای ارائه خدمات اساسی.

به عنوان جهان در واقع مناسب است به احساس کوچکتر از آن خواهد شد نیاز به ایده های بزرگ برای به دست آوردن ایالات متحده در حال حرکت دوباره.

‘ما در حال اجتماعی حیوانات’

در حالی که تدوین استراتژی های سرمایه گذاری و تحلیل بازار کولا صرف مقدار زیادی از زمان تحصیل در رشته جامعه شناسی گرایش — چگونه الگوهای رفتاری تاثیر آنچه ما با پول ما و چگونه ما ما زندگی می کند. یک روز او ممکن است نوشتن در مورد فکر تمرینات با استفاده از تئوری بازی بعدی بررسی, به عنوان او در اخیر روزانه توجه داشته باشید, چگونه به طور خاص در آن طول می کشد مردم به منظور توسعه عادات جدید — 66 روز به نظر می رسد تعدادی زمانی مفید است که با توجه به زمان مستند.

به دنبال در حال حاضر اجتماعی فاصله وضعیت کولا آمار و ارقام در برخی از روندهای کلیدی در حال توسعه است.

او انتظار بازگشت سریعتر به مسافرت داخلی از ممکن است آشکار. رستوران ها و خرده فروشی خواهد دست و پنجه نرم کردن با یک میزبان از چالش های مانند چگونه به ترتیب صندلی و آنچه اتفاق می افتد در فروشگاه های لباس که مشتریان می خواهند به سعی کنید روی چیزی است. ورزش را ادامه خواهد داد اما با طرفداران بیشتر از خانه است.

همه از آن خواهد آمد در برابر یک پس زمینه است که مردم را مجبور به نگه داشتن یک فضای امن از یکدیگر چیزی عمیقا متضاد با منطق به یک فرهنگ ریشه دوانده با آغوش, دست دادن و بوسه.

“این بسیار سخت است چرا که از آن می رود در برابر این اساسی ترین نیاز انسان اجتماعی تماس بگیرید. ما اجتماعی حیوانات” کولا گفت. “این زمان فاز در حال حاضر سخت است بر مردم به خصوص در مناطقی مانند نیویورک که در آن بسیاری از مردم تنها به تنهایی زندگی می کنند. آنها در حال رفتن به می خواهید به آن تماس بگیرید. که طبیعت انسان است که روح انسان. آن را به سخت را برای tamp که بدون سلامت روان اختلالات.”

Baby steps

مناطق کشور در حال بدست گرفتن اولین گام البته کمرویی, بازگشت به عادی.

نیویورک بازگشایی بخش هایی از دولت می سی سی پی نیز سست محدودیت. آیداهو در حال انتقال به فاز اول آرامش خود را اقامت در خانه سفارش دهید. آریزونا و نوادا را تمدید دستورات خود را به مارس 15 اما آرام برخی از قوانین. شما هم اکنون می توانید بازی گلف در نیوجرسی و پنسیلوانیا اما بسیاری از کیستون دولت باقی می ماند بسته شده است. برخی از استراحتگاه در سراسر کشور با در نظر گرفتن رزرو در ماه ژوئن.

بازگشایی مناطق را به عنوان fishbowls برای دیگران به دنبال آرامش محدودیت. بیش از آن است که آنها ارائه خواهد شد یک پنجره را به سرعت $21.5 تریلیون اقتصاد ایالات متحده می تواند به عقب بر گردیم روی پای خود را.

تولید ناخالص داخلی قرارداد 4.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 بدترین کاهش از رکود بزرگ و بیش از 30 میلیون نفر ثبت تعداد مدعیان بیکاری در پیشرفت به سمت عادی همه مهم تر و فوری است.

“این موضوع را از رفتن به, شما می توانید مردم احساس طبیعی جدید احساس می کند مانند عادی است؟” کولا گفت. “آن را باید در نهایت احساس یک کل خیلی بهتر است چرا که برخی از خود را به زندگی عادی بازگشته است. شما می توانید حداقل اویختن با دوستان خود در حیاط خلوت در حالی که حفظ فاصله اجتماعی. اما حداقل مردم به آینده را دوباره و دوباره.”

چگونه است که ترجمه را به فعالیت های اقتصادی هر چند نامشخص باقی مانده است.

شکل آینده

اقتصاددانان بوده است تعمق شکل بازیابی: آیا آن را یک U? V? W? بررسی علامت ؟ میدان ریشه ؟ Nike swoosh?

هیچ کس به نظر می رسد که هر چند فوری انتظارات هستند که پس از سه ماهه اول در سه ماهه دوم ارسال خواهد شد تعدادی بدتر از هر چیزی ایالات متحده قبل از دیده می شود. در واقع تولید ناخالص داخلی تعداد ممکن است خیلی بد — چیزی حدود 20% سقوط و یا حتی بدتر — و نرخ بیکاری اوج — هر چیزی از 15 درصد به 30 درصد به نظر می رسد کاملا به احتمال زیاد به عنوان برای تبدیل شدن به بی معنی است.

چه خواهد شد مهم تر این است که مسیر رو به جلو است.

اکثر اقتصاددانان انتظار یک جهش قابل توجهی پس از سه ماهه دوم. رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت که او می بیند “نسبتا زیادی افزایش داده اندازه سقوط” فکر “بعید است این امر می تواند ما را به سرعت به سطح قبل از بحران. “

که همه نظریه ، به عنوان یک موضوع عملی این کشور فقط به حرکت دوباره.

“نقطه برآورد از تولید ناخالص داخلی در حال حاضر است که واقعا ارزشمند است” گفت: مارین Gjaja یک شریک با گروه مشاوره بوستون است که کمک به کسب و کار آمد تا با استراتژی برای بازگشایی و چگونه به انجام کسب و کار در تغییر چشم انداز.

“تنوع توسط بخش بسیار زیاد است,” او اضافه شده است. “شما در حال حاضر دیده می شود که این انجام داده است و به شرکت های هواپیمایی, کروز, کشتی, پارک های تفریحی, کنسرت, سالن, پارک های تفریحی, هر جایی که وجود دارد مقدار زیادی از مردم درگیر است. آنها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها می توانند آنچه را که آنها می توانید انجام دهید برای تغییر کسب و کار خود را به منظور زنده ماندن.”

Gjaja نیز می بیند یک چشم انداز تحت سلطه کوچکتر گردهمایی های اجتماعی.

در سطح کسب و کار است که به معنی خرید و خوردن و نزدیک به خانه. که به سود خرده فروشان کوچک و محلی متمرکز رستوران اما هنوز برگ به سوال جامعه مبتنی بر کسب و کار مانند آرایشگاه و مغازه های سینما.

“ما هرگز دیده می شود یک رکود اقتصادی تاثیر که شبیه این با این درجه از نوسانات از نظر تاثیر توسط بخش و جغرافیا” Gjaja گفت. “درجه ای از تنوع است که واقعا منحصر به فرد است. ما قصد داریم به شکل یک راه برای حرکت از طریق آن است.”

مشاوره بوستون گزارش به نام “COVID-19: برنده شدن در این مبارزه پیروزی آینده” که به تشریح آنچه که کسب و کار نیاز به انجام است.

Gjaja تاکید کرد که مناطق مختلف را با نیازهای مختلف. نیویورک نخواهد بود همان مونتانا است که نمی خواهد همان است که در میشیگان. برخی از قوانین کلی هر چند اعمال خواهد شد.

در میان احتمالات کسب و کار نیاز دارید را به حساب قبل از باز کردن ایمنی برای کارکنان و مشتریان آماده سازی برای اضافی خاموش شدن ناگهانی و نظارت بر سلامت کارگران هنگامی که آنها بازگشت, او گفت:.

سفر به جلو

برای صنعت مسافرت پرسش اهمیت است.

جهان, سفر و گردشگری, شورای, که نشان دهنده این صنعت شاید بسیاری نهفته coronavirus مستند است دفاع جهانی مجموعه ای از قوانین به دنبال در فرودگاه ها و هتل ها و هواپیماها.

“این باید اطمینان مسافران و مقامات نیاز به استفاده از فن آوری های جدید برای ارائه رایگان بدون هیچ زحمتی قبل از واکسن جدید طبیعی” سفر در کوتاه مدت گفت:” گلوریا Guevara, شورای رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

چه گوارا را می بیند شروع در سفر شروع با چیزی نزدیک “staycations” با سفرهای نزدیک, صفحه اصلی, اما پس از آن که توسط رهبری افراد جوان که می توانید با استفاده از نرخ پایین تر به حرکت کشور است.

با توجه به WTTC برخی از تغییرات مسافران هستند به احتمال زیاد برای دیدن در هتل ها شامل دیجیتال check-ins دست عفونی در عرضه فراوان و پرداخت تماس به جای پول نقد است. خط کروز کارگران را با پوشیدن دستکش و کشتی های خود را تمیز بیشتر. در فرودگاه های, آگهی, تست خواهد شد در هنگام سوار شدن و خروج و به احتمال زیاد مجبور به پوشیدن ماسک در حالی که در هیئت مدیره.

شرکت هایی که موفق به دنبال دستورالعمل های ایمنی ممکن است مجبور به پرداخت قیمت گزاف فقط از نظر کسب و کار از دست داد.

یک نظرسنجی از حیاتی Vio نیویورک مبتنی بر زیست فناوری شرکت نشان داد که 51 درصد از مردم نمی خواهد به انجام کسب و کار با شرکت هایی که نشان ندهید تعهد به بهداشتی بودن در حالی که 76 درصد گفت: آنها را “نگه مارک های پاسخگو” که نمی سرمایه گذاری در تمیز کردن فضاهای خود را.

پاسخ دهندگان همچنین گفت که آنها مایل به پرداخت بیشتر برای پاک تر و امن تر سفر و همچنین فعالیت هایی مانند ناهار خوری و رفتن به سالن ورزش.

همه این اقدامات را ترکیب به بگویید که چه نوع از بازیابی ایالات متحده پس از آنچه به خوبی می تواند بدترین رکود اقتصادی در تاریخ خود.

چه کسی خواهد بود ؟

تجزیه و تحلیل شرکت های در چگونه امن هستند به بازگشایی بر اساس بالقوه به گسترش این بیماری گلدمن ساکس گفت: اولین بخش خواهد بود و تولید و خدمات حرفه ای و کشاورزی است. پرخطرترین صنایع و در نتیجه آخرین آنهایی که به احتمال زیاد به بازگشت آنلاین, مراقبت های بهداشتی, آموزش و پرورش, خرده فروشی, هنر و سرگرمی ها و محل اقامت و غذا و خدمات صنایع.

شرکت اقتصاددانان در مقایسه با ایالات متحده باز به آنچه اتفاق می افتد در سوئد که در آن اجتماعی فاصله شیوه های به طور گسترده ای استفاده می شود از طریق این کشور را تعطیل نمی کردن در یک سطح قابل مقایسه با ایالات متحده و چین به دلیل آن است که به خوبی جلوتر از آمریکا در بازیابی جدول زمانی.

“ما بر این باورند که سطح فعالیت های اقتصادی در آمریکا بهتر خواهد شد نه بدتر در طول باقی مانده از سال به دلایل مختلف” گلدمن را اقتصاددانان نوشت. “جزئی آرامش از خاموش کردن سفارشات اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار به بازگشایی مردم یاد بگیرند برای انطباق در راه است که به حداقل رساندن هزینه های اقتصادی اجتماعی فاصله گسترده تر تست آنتی بادی باید اجازه می دهد کسانی که امیدوارم ایمنی بدن برای از سرگیری فعالیت طبیعی و بهبود در درمان باید کاهش ترس و افزایش تمایل به اطراف دیگران. علاوه بر محرک های مالی باید تا حد زیادی کوتاه-مدار معمول دور دوم اثر ضرر و زیان درآمد.”

آنها دریافتند که چین سرعت است و “بیش از حد خوش بینانه” برای ایالات متحده در حالی که در سوئد ارائه برخی از امید اینکه این کشور هنوز هم با استفاده از نسبتا سخت اجتماعی فاصله گرفته است. در چین, تجارت تا حد زیادی آمده اما ترافیک مطالعات نشان می دهد که مصرف کنندگان در حال رانندگی به کار در طول هفته اما نه بیرون رفتن در تعطیلات آخر هفته نشان می دهد که سطح قابل توجهی از ترس باقی مانده است.

چگونه به خوبی از آمریکا می آید و در نهایت پایین خواهد آمد به بسیاری از عوامل است اما احساس امن است به احتمال زیاد اهمیت است.

“این فقط آنچه در این شماره می گویند. بسیاری در حال رفتن به پایین آمدن به چگونه آن را احساس می کند چقدر از مردم به زندگی عادی آنها می تواند اصلاح,” DataTrek است کولا گفت. “همانطور که ما بازگرداندن برخی از حالت عادی آن را احساس بسیار بهتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی