Proteus Digital Health یک بار به ارزش 1.5 میلیارد دلار, فایل, برای فصل 11 ورشکستگی

Proteus Digital Health مدیر عامل Andrew Thompson

شین چن | CNBC

Proteus Digital Health تا به پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت با توجه به تشکیل پرونده در اواخر روز دوشنبه.

دره سیلیکون شرکت توسعه ingestible سنسور که ارتباط برقرار زمانی که داروهای گرفته شده به علاوه یک پوشیدنی پچ که نظارت بر پاسخ. در یک نقطه “قرص هوشمند” ساز شد به ارزش 1.5 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

اما در ماه های اخیر, آن را تلاش برای افزایش تامین مالی اضافی و furloughed اکثر کارکنان آن به مدت دو هفته در ماه نوامبر 2019, CNBC قبلا گزارش شده است. آمار اخبار قبلا گزارش شده است که یک معامله با Otsuka متوقف شد در ماه ژانویه این سال است.

با توجه به تشکیل پرونده حقوقی این شرکت $100 به $500 میلیون دلار دارایی و 50 دلار به 100 میلیون دلار در بدهی. آن را تا حدود 200 تا 999 طلبکاران و بالای آن طلبکاران شامل PREI را وستپورت دفتر پارک ($1,035,305), Romaco آمریکای شمالی ($510,848), Otsuka امریکا دارویی ($397,721) روز کاری ($288,000) و Xceliance ($215,616). بهار ریج سرمایه گذاری صاحب تقریبا همه از آن یک سری سهام ممتاز.

هیئت مدیره منصوب لارنس پرکینز موقت خود را به عنوان مدیر ارشد اجرایی پس از روی لئامت دادن به عنوان رئیس بازسازی افسر. سابق خود را مدیر عامل شرکت Andrew Thompson در حال حاضر ذکر شده در وب سایت به عنوان یک co-founder.

این شرکت با افزایش بیش از 500 میلیون دلار سرمایه از ترکیبی از فن آوری سرمایه گذاران, خانواده, دفاتر و غول دارویی مانند نوارتیس. در سال 2017, اعلام همکاری با Otsuka یک شرکت دارویی. به عنوان بخشی از این معامله Otsuka سرمایه گذاری $88 میلیون دلار در این شرکت است.

پروتئوس متناسب در اصطلاح “digital درمان فضا” به دلیل آن موجب افزایش سنتی روند مصرف دارو. اما سرمایه گذاران باید اشاره کرد که در حالی که این رویکرد است که وعده آن در طول تاریخ شده است یک چالش برای ازدواج دیجیتال و داروسازی بخش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme