دادستان انکار مایکل کوهن بازگشت به زندان بیش از اختلاف در مورد تهمت کتاب

مایکل کوهن رئیس جمهور دونالد Trumps سابق شخصی وکیل می رسد در خیابان پارک آپارتمان در 21 مه سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دادستان فدرال در روز چهارشنبه را به شدت تکذیب کرد که مایکل کوهن بازگشت به زندان بیش از یک اختلاف در مورد اینکه آیا او می تواند انتشار یک انتقادی کتاب در مورد سابق خود مشتری حقوقی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که خدمت بقیه اش جنایی جمله در خانه حبس.

به جای دادستان گفت: در یک دادگاه جدید تشکیل پرونده کوهن را بازداشت گرفته شده در جولای 9 پس از تبدیل شدن به “متضاد” و استدلالی در دیدار با آمریکا مشروط مقامات و امتناع از موافقت با یک تعداد از شرایط دیگر از جمله اینکه موضوع به نظارت الکترونیکی.

در طی این جلسه کوهن گفت که او “نوشتن یک کتاب بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد” و همچنین به گفته یک افسر عفو مشروط برای گفتن سلام به آقای Barr” به معنی متحده دادستان کل ویلیام Barr با توجه به دادستان’ پر کردن.

اسناد دادگاه دولت است که تصمیم به کوهن به بازداشت شد “تحریک توسط افسر عفو مشروط که مشاهده [کوهن] رفتار در این نشست بود و در نهایت ساخته شده توسط یک [اداره زندانها] کارمند که تا به حال هیچ دانش است که درخواست نوشتن یک کتاب است.” تشکیل پرونده شامل گواهی حسن که اثر از آن دسته از مقامات.

کوهن گفته او در حال نوشتن یک کتاب در مورد تهمت, چه کسی به او خدمت کرده است برای سال ها به عنوان یک وکیل و دلال. دادستان گفت: در تشکیل پرونده خود را که او “رایگان به کار بر روی کتاب خود را در حالی که زندانی.”

پر کردن یک روز قبل از یک قاضی در دادگاه فدرال در منهتن است به برگزاری یک جلسه در Cohen اضطراری درخواست که او دوباره آزاد شده از زندان فدرال در Otisville که در آن او شده است برای دو هفته گذشته.

کوهن, 53, گناه التماس کرد در سال 2018 به جرائم مالی دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی تخلفات مربوط به تسهیل hush-پرداخت پول به دو زن که تا به حال رابطه جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار که حساب خود را.

کوهن در وسط خدمت سه سال زندان در مدت زمانی که او furloughed در اواخر ماه مه بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

او ملاقات با وکیل خود و مشروط مقامات در جولای 9 مورد نظر خود را در خانه حبس هنگامی که او به طور ناگهانی به زندان برده شد.

کوهن وکیل جفری Levine گفته است که او به بازداشت پس از balking در یک ماده است که او نه صحبت با خبرنگاران و یا انتشار یک کتاب در طول دوره خود را از خانه با خود بردهاند.

لوین گفت که کوهن نه حاضر به ثبت نام ارائه, اما این موضوع تا به حال شده است را کنار بگذارند در حالی که آنها در مورد جنبه های دیگر از مشروط شدن نظارت بر توافق.

لوین گفت که زمانی که اداره کارکنان زندان نشان داد تا در طول یک استراحت در این جلسه به بازداشت کوهن او و کوهن گفت: هر دو کوهن موافق به ارائه به منظور جلوگیری از بازگشت به زندان است.

لوین و کوهن و دیگر وکلای مدافع که در این هفته طرح دعوی در دادگاه به دنبال آزادی از زندان باید گفت که کوهن است که در معرض از Covid-19 به دلیل موجود مسائل مربوط به سلامت.

دادستان در پاسخ به این که کت و شلوار شنبه نوشت که کوهن “مشاجره است که او قرار داده شده در خانه حبس در جولای 9, 2020, در اقدامی تلافی جویانه برای یک کتاب است که او در حال برنامه ریزی برای انتشار است که انتقاد از رئیس جمهور ایالات متحده است که توسط شواهد.”

“کوهن و خود را وکیل اقدام به مذاکره با زبان نزدیک به هر یک از مقررات این موافقتنامه و کوهن اظهار داشت: حداقل در یک مناسبت است که او نمی خواهد از امضای توافقنامه” تشکیل پرونده می گوید.

“علاوه بر ابراز نگرانی در مورد کتاب خود [کوهن] اعتراض به این نیاز است که هر گونه اشتغال مصوب در پیشبرد اداره زندانها و مشروط ، که او خودداری از تماس با محکوم felons; که او خودداری از خرید مواد غذایی (که می توان برای او توسط یکی از اعضای خانواده); و به زبان دیگر که او در بر داشت گیج کننده است.”

کوهن ” وکیل “نیز در اعتراض به درخواست قرار می گیرد الکترونیک, نظارت بر” تشکیل پرونده گفت.

و کوهن “اظهار داشت: در طول این بحث با افسر عفو مشروط که او نمی خواهد از امضای توافقنامه” با توجه به تشکیل پرونده.

کوهن گشت و گذار در خارج از شرق فوقانی جانبی خانه از او furloughed ذکر شد در پر کردن آن اشاره کرد که او تا به حال دیده شده است ناهار خوری در رستوران منهتن.

که “مربوط به ارزیابی شدت [کوهن] ادعا کرد که نگرانی های بهداشتی در مورد COVID-19,” دادستان نوشت.

کوهن طرح دعوی در دادگاه بیش از reimprisonment می گوید که در کتاب خود او را توصیف “تجارب دست اول با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را فراهم می کند جزئیات گرافیکی در مورد رئیس جمهور رفتار در پشت درهای بسته.”

“برای مثال روایت توصیف تیز برخی اظهارات ضد یهودی علیه برجسته مردم یهودی و virulently اظهارات نژادپرستانه در برابر چنین رهبران سیاه و سفید به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و نلسون ماندلا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipal