سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, مایکل فلین حرکت ایالات متحده دادگاه منطقه که در آن او می رود به اعتراف به گناه به دروغ به اف بی آی در مورد تماس های خود با روسیه سفیر ایالات متحده در واشنگتن, ایالات متحده, 1 دسامبر 2017.

جاناتان ارنست | ایسنا

بالا دادستان فدرال در واشنگتن — که به تازگی امضا دادگاه براده که بهره مند felons که متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — تبدیل خواهد شد اقدام رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر با توجه به ان بی سی نیوز گزارش که ذکر ارشد مقامات مجری قانون.

تیم شیا موقت آمریکا وکیل برای منطقه کلمبیا است به جای جاستین Herdman ایالات متحده وکیل برای منطقه شمال اوهایو با توجه به اعلام روز دوشنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن از Herdman را برنامه ریزی کنیم ،

رئیس جمهور نگفت که آیا شیا خواهد بود با در نظر گرفتن DEA ،

با توجه به ارشد اجرای قانون مقامات صحبت کرد که به ان بی سی نیوز, درخت روغن قلم را جایگزین اقدام DEA مدیر Uttam Dhillon. Dhillon را به سطح بالا را به وزارت دادگستری ارسال این مقامات همچنین گفته NBC. Dhillon به عنوان DEA اقدام مدیر از جولای سال 2018 است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر NBC گزارش. یک سخنگوی وزارت دادگستری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ایالات متحده دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا یکی از برجسته ترین دادستان فدرال پست در ایالات متحده است. دفتر اغلب دسته های سیاسی حساس موارد دیگر مشخصات مهم آن حوزه قضایی که به این صندلی از دولت فدرال است.

شیا سابق بالا مشاور دادستان کل ویلیام Barr. او شده است در این فاصله سی دادستان کار تنها از اواخر ماه ژانویه است. کمتر از دو هفته پس از مصرف است که پست شیا برانگیخت توسط overruling دادستان در مورد تهمت, دوست راجر سنگ.

شیا در یک دادگاه پر حرارت پایین تر کیفری حکم برای زمان حزب جمهوری خواه عمل سنگ از یکی که تا به حال زنبور عسل برای اولین بار پیشنهاد مورد محاکمه دادستان که خواسته بود که او به زندان فرستاده می شود تا نه سال. شیا واژگونی توصیه این است که بسیار غیر معمول بود اگر نه بی سابقه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از تماس برای سفت حکم زندان برای سنگ.

راجر سنگ, مشاور سابق رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه خانه در 30 آوریل 2019 در واشنگتن, DC.

Mark Wilson | گتی ایماژ

تمام چهار دادگاه دادستان ترک در مورد آشکار اعتراض شیا حرکت می کند و یکی از آنها استعفا آشکار از وزارت دادگستری.

سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری به پایان رسید تا بودن محکوم به 40 ماه زندان. اما او همچنان آزاد در حال بررسی درخواست تجدید نظر خود را.

شیا در مارس 7 امضا دادگاه تشکیل پرونده درخواست یک قاضی به توافق برسند به اخراج دادستان مایکل فلین که به طور خلاصه خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین مشاور امنیت ملی. فلین که تا به حال دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به ماموران اف بی آی در مورد بحث های خود را با یک دیپلمات روس بود و در انتظار صدور حکم در زمان شیا حرکت می کند.

شیا در پر کردن خود به دنبال اخراج استدلال کرد که FBI مصاحبه فلین بود نه توجیه های ضد تحقیقات و دروغ خود را در مورد آنچه که او گفت: یک دیپلمات روس بودند “مواد” به آن شد.

این تصمیم به درخواست اخراج شده بود تایید شده توسط Barr اما تولید یک طوفان از انتقاد سابق وزارت دادگستری مقامات.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرده است تعقیب از هر دو سنگ و فلین.

قاضی در فلین مورد مورچه سالیوان تا کنون نه در عمل شیا درخواست غیر معمول را رها دادستان که امضا شده توسط هر یک از دادستان به طور مستقیم درگیر در این پرونده است.

سالیوان به جای خواسته است سابق قاضی فدرال جان Gleeson به او را با ارائه استدلال مخالفت با درخواست برای رد این مورد. Gleeson نیز خواسته شده است توسط سالیوان برای ارزیابی اینکه آیا فلین دروغ تحت سوگند که او اعتراف کرد خود را از گناه و اینکه آیا بازنشسته ارتش سپهبد برگزار می شود باید در جنایی برای تحقیر دروغ است که به دلیل.

جاناتان Kravis فدرال دادستان که استعفا از وزارت دادگستری به دلیل اینکه خواهد شیا در سنگ مورد نوشت: در واشنگتن پست هفته گذشته است که در هر دو سنگ و فلین موارد “بخش فروختن کار حرفه ای کارکنان برای محافظت از یک متحد از رئیس جمهور کناره گیری از تعهد به عدالت برابر بر اساس قانون است.”

“دادستان باید تصمیم گیری بر اساس واقعیت و نه در متهم سیاسی اتصالات” Kravis نوشت.

“زمانی که گروه گام که این امر هرگز در هر صورت دیگر برای محافظت از یک متحد از رئیس جمهور آن خیانت این اصل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی