مایکل فلین سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی, خروجی دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی در دوشنبه 24 ژوئن 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

بالا دادستان حذف خود را پنج شنبه از پرونده علیه سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و همچنین از حداقل دو, دیگر, دادگاه, موارد مربوط به فلین.

وزارت دادگستری دادستان براندون ون Grack می گویند نه در یک دادگاه پر کردن که چرا او خروج از فلین است. او سر یک واحد مسئول رسیدگی به پرونده های نقض عوامل خارجی ثبت نام اقدام کنند.

ون Grack همچنین انصراف از حداقل دو فعال موارد شنبه دادگاه براده نشان می دهد. فلین ذکر شده است به عنوان یک حزب علاقه مند در هر دو این موارد. هر سه مورد در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن دی سی و به ریاست قاضی مورچه سالیوان.

فلین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی متهم شد به عنوان بخشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر روسیه پروب با دروغ گفتن به ماموران اف بی آی در مورد بحث های خود را با سفیر روسیه به ایالات متحده قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، فلین التماس کرد گناه را به یک تعداد از دروغ گفتن به ماموران فدرال.

اما فلین جایگزین تیم حقوقی خود را در سال گذشته و در حال حاضر در تلاش برای خروج خود را از گناه استدلال او این است که قربانی سوء رفتار توسط دادستان.

ون Grack خروج به دنبال انتشار اسناد جدید که unsealed در مورد. فلین مدافعان – از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن – می گویند پرونده با ارائه مدارک و شواهد از تخلف توسط دولت است.

یک سخنگوی DOJ بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در ون Grack حذف از فلین است. سیدنی پاول یک وکیل برای فلین را بلافاصله ارائه نظر در برداشت.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی