رئیس جمهور تهمت نمی خواهد به توافق برسند به شرایط 2020 نتایج انتخابات به عنوان بایدن آگهی در نظرسنجی — “من باید برای دیدن’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته و یکشنبه می گویند او را قبول نتایج 2020 انتخابات اضافه کرد که او را “باید برای دیدن” و این ادعا بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری خواهد شد “دکل انتخابات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به طول گسترده مصاحبه با “فاکس نیوز دوشنبه” میزبان کریس والاس که در آن او با انتقاد از به اصطلاح انصراف از فرهنگ و بارها و بارها عنوان coronavirus که آلوده بیش از 3.7 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن حداقل 140,131 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در طول مصاحبه والاس عرضه نتایج فاکس نیوز’ آخرین نظرسنجی ملی که نشان داد نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری جو بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن 8 درصد. این نظرسنجی نشان داد بایدن پیشرو در مسائل خاص نیز از جمله 1% سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در اقتصاد است.

زمانی که ارائه شده با نتایج مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان یافته به عنوان “جعلی پای صندوقهای رای است.”

“اول از همه من از دست دادن نیست چرا که اینها جعلی نظرسنجی,” او گفت:. “آنها جعلی در سال 2016 و در حال حاضر آنها حتی بیشتر جعلی است.”

بعد در این مصاحبه زمانی که والاس پرسید که آیا تهمت است “بخشنده” بازنده ” رئیس جمهور پاسخ داد که “بستگی دارد” و تکرار ادعاهای او در گذشته ساخته شده است که پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند منجر به گسترده رای دهندگان تقلب.

با کروناویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر swaths بزرگ ایالات متحده آمریکا و برخی از کشورها را ساخته اند تلاش به آسانی جای پست الکترونیکی-در رای گیری برای کاهش خطر عفونت در فرد رای گیری مکان آمده نوامبر. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا حمله کردند و تلاش های انجام شده توسط مقامات در میشیگان و نوادا به گسترش رأی-با-پست الکترونیکی و دسترسی به بارها و بارها گفت که آنها را منجر به تقلب انتخابات هر چند او نیست ارائه شواهد تا که ادعا می کنند.

“من فکر می کنم پست الکترونیکی-در رای گیری در حال رفتن به دکل انتخابات گفت:” روز یکشنبه در مصاحبه. “من واقعا انجام دهد.”

والاس فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اینکه آیا او را قبول نتایج 2020 انتخابات اما تهمت کاهش یافته است در پاسخ به این سوال به طور مستقیم.

“من باید برای دیدن. نگاه شما—من باید برای دیدن” او گفت:. “من قصد ندارم به فقط می گویند بله. من قصد ندارم برای گفتن ندارد.”

پیش از آن در مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان coronavirus همه گیر, نسبت های اخیر افزایش موارد به افزایش تست و گفت که بسیاری از افراد آلوده “به طور خودکار” بازیابی از ویروس. مقامات بهداشت بارها و بارها اشاره کرد که موارد جدید باید رشد افزایش, تست که نشان می دهد که این ویروس به سرعت در حال گسترش در جوامع در سراسر کشور است.

زمانی که والاس با اشاره به اتحادیه اروپا که او گفت:, گزارش حدود 6000 مورد جدید در هر روز تهمت و گفت: آن را به دلیل “آنها نمی آزمون” و کاهش یافته است به اذعان تفاوت در سیاست پاسخ بین اروپا و آمریکا

ایالات متحده گزارش کرده است به طور متوسط 66,498 موارد جدیدی از کروناویروس در هر روز بیش از گذشته به مدت هفت روز تا بیش از 15 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC و تحلیل داده ها از هاپکینز. سی و شش ایالت و ناحیه کلمبیا گزارش داد رشد در موارد حداقل 5 درصد به طور متوسط در طول هفته گذشته. و Covid-19 مرگ و میر است که تاخیر در تشخیص موارد شروع به تیک تیک کردن در سراسر کشور رانده شده توسط تعدادی از کشورها با گسترش شیوع است.

“هیچ کشوری تا به حال انجام آنچه که ما انجام داده ایم از نظر تست. ما حسادت از جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما نگاه کنید کشورهای دیگر آنها حتی نمی شد. آنها با انجام آزمایش اگر کسی پیاده به بیمارستان.”

وقتی پرسیده شد که در مورد رابطه اش با سفید, خانه مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci, یک ملت کارشناسان بیماری های عفونی تهمت گفت که او صحبت را با او در روز شنبه اما اضافه کرد که “او کمی از جنجال آفرینی.” مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او با قبول نمی کند مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دکتر رابرت Redfield که گفت: اوایل این هفته که اگر هر کس عینک, ماسک, ایالات متحده می تواند این ویروس را تحت کنترل در یک تا دو ماه.

رئیس جمهور ادامه داد: به مشتری جلب کردن اقتصاد مقاومتی قبل از این ویروس وارد شده در ایالات متحده در ماه ژانویه, و اضافه کرد که دموکراتیک مقامات “هدفمند” نگه داشتن اقتصاد shutdown به صدمه زدن به خود و انتخاب مجدد تلاش کنید. بسیاری از کشورهای در حال اجرا هزینه بهداشت عمومی اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس مانند خاموش کردن میله ها و دیگر کسب و کار بسته شدن مدارس و ممنوعیت اجتماعات بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص bemoaned مبارزات انتخاباتی خود ناتوانی میزبان تجمعات انتخاباتی در میشیگان و مینه سوتا و نوادا.

“دموکرات ها به عمد خود را حفظ مدارس بسته نگه داشتن کشورهای خود را بسته است.” “ما مجاز به تظاهرات در این دموکرات-اجرای متحده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme