رئیس جمهور تهمت خواستار آمریکایی به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از شیوع کروناویروس

پس از ماه ها مقاومت به ماسک رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه خواست آمریکایی ها برای پوشیدن آنها را برای کمک به مهار شیوع کروناویروس که به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده

“ما در حال درخواست از همه که شما قادر به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک,” او گفت:, در کاخ سفید, اخبار جلسه. “آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر آنها اثر داشته باشد و ما باید همه چیز ما می توانید دریافت کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات آمده پس از رئیس جمهور با ارسال پیام های مخلوط برای ماه ها در مورد اینکه آیا او از استفاده از ماسک به عنوان یک استراتژی برای جلوگیری از گسترش ویروس. اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار از جمله دکتر Anthony Fauci دکتر دبورا Birx و مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دکتر رابرت Redfield, بارها و بارها مردم خواست به پوشیدن ماسک در حالی که تهمت شجاعانه نادیده توصیه های خود را در تظاهرات و جاهای دیگر.

ماسک و پوشش صورت به خصوص در محیط داخلی و محیط های شلوغ شده تبلیغ توسط مقامات بهداشتی در سراسر جهان به عنوان کم هزینه و ابزار موثر در کاهش عمومی انتقال

“من هیچ مشکلی با ماسک. به نظر من این راه هر چیزی که به طور بالقوه می تواند کمک به … چیز خوبی است,” او گفت:. “من هیچ مشکلی. من آن را حمل. من آن را می پوشند. شما را دیدم من آن را چند بار و من ادامه خواهیم داد.”

اما تهمت باقی مانده شک و تردید در مورد استفاده از ماسک در یک فاکس نیوز مصاحبه که پخش یکشنبه.

“من موافق نیستم با این بیانیه که اگر همه به پوشیدن ماسک, همه چیز از بین می رود او گفت:” در این مصاحبه در پاسخ به اظهارات قبلا در این هفته توسط Redfield که گفت که اگر همه ماسک عینک, ایالات متحده می تواند به شیوع بیماری تحت کنترل در عنوان کمی تا یک تا دو ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها اشاره کرد که سازمان بهداشت و درمان از جمله سی دی و سازمان بهداشت جهانی در اصل نمی توصیه به استفاده از ماسک برای جلوگیری از خطر عفونت. این سازمان در حال حاضر گفت: آنها موفق به انجام این کار به دلیل آنها نگران بودند که مردم را تحت فشار زنجیره تامین جلوگیری از سلامت کارگران از تجهیزات مورد نیاز آنها را با خیال راحت برای مراقبت از Covid-19 بيمار.

“ما تا به حال کارشناسان در سالهای اخیر است که ماسک لزوما خوب برای پوشیدن … اما در حال حاضر آنها خود را تغییر ذهن” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت. “اگر آنها به تغییر ذهن خود را که به اندازه کافی خوب برای من است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا انتقاد خود را سلامت مشاوران از جمله Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, چرا که آنها “تغییر ذهن خود را در ماسک. آن را یک نقطه از مشاجره بین رئیس جمهور و مشاوران او هیچ یک از آنها در حال حاضر در این جلسه. Fauci گفت شنبه که او را دعوت به جلسه.

“من دعوت نشده بود تا به این نقطه و من فرض کنید من قصد ندارم به آن وجود دارد” Fauci گفت: در سی ان ان مصاحبه کمتر از یک ساعت قبل از 5 بعد از ظهر جلسه برنامه ریزی شده بود برای شروع.

در هفته های اخیر تهمت مقامات دولت را به شدت تماس های خود را برای آمریکایی ها به پوشیدن ماسک. معاون وزیر بهداشت و درمان Adm. برت Giroir هفته گذشته گفت که بسته شدن میله داخل سالن و گرفتن حدود 90 درصد از آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در خواهد “تعطیل شیوع.”

با وجود تهمت حمایت از ماسک او هنوز هم کاهش یافته و به یک موضوع ملی, ماسک, ماموریت, به عنوان برخی از کشورهای دیگر داشته باشد. بسیاری از فرمانداران صادر کرده اند نیاز به پوشیدن ماسک, اما برخی از آنها کاهش یافته است به انجام این کار با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ حتی تحت پیگرد آتلانتا شهردار Keisha لنس کف بر صدور چنین حکم.

ادامه تهمت دخالت در coronavirus جلسات مطبوعاتی که او شرکت نکرده در ماه می آید به عنوان ویروس همچنان آلوده به ده ها هزار نفر از آمریکایی ها روزانه.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 66,550 نفر در آمریکا به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته تا بیش از 8 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

موارد افزایش حداقل 5 درصد به طور متوسط در 34 ایالت و ناحیه کلمبیا با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل. و مرگ و میر که در پشت تاخیر تشخیص و بستری شده است به طور پیوسته در حال افزایش در سراسر کشور در روزهای اخیر رانده شده توسط یک تعداد انگشت شماری از نقطه متحده است.

“ما به جای درخواست آمریکایی ها برای استفاده از ماسک های اجتماعی فاصله و استخدام شدید بهداشت. شستن دست های خود را هر فرصتی شما می توانید در حالی که پناه در معرض خطر جمعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت. “ما در حال التماس جوان آمریکایی برای جلوگیری از میله های بسته بندی شده و دیگر شلوغ داخل سالن اجتماعات. امن و هوشمند خواهد بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme