رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد متحد راجر سنگ حکم زندان

راجر سنگ, حرکت زیر یک وضعیت دادرسی در پرونده جنایی علیه او مطرح شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 14 2019.

جاشوا رابرتز | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به طور کامل تبدیل جنایی حکم دیرین خود را متحد راجر سنگ فقط چهار روز قبل از جمهوری خواه عمل شد و با توجه به شروع به 40 ماه حبس.

کاخ سفید در اعلام اجرایی اعطای عفو به سنگ به نام 67 ساله و جمهوری خواه عمل “یک قربانی از روسیه جعل” و کسی که “خواهد بود را در معرض خطر جدی پزشکی” از coronavirus اگر او زندانی شد.

“در نور فاحش حقایق و شرایط اطراف خود را ناعادلانه محاکمه بازداشت و محاکمه رئیس جمهور تعیین کرده است به رفت و آمد خود را از جمله” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.

“راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد. او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!” او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن زنگ زد سنگ به ارائه اخبار ان بی سی نیوز گزارش داد.

اگر چه سنگ است که دیگر مورد نیاز برای خدمت هر زمان در زندان به او گفته است که او همچنان به دنبال به سرنگونی محکومیت خود را برای دروغ گفتن به کنگره انسداد و شاهد دستکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن آستین مظنون به مداخله در مورد سابق خود کمپین رسمی پس از بیش از یک سال از رئیس جمهور نرده در برابر سنگ دادستان به عنوان یک سقط جنین از عدالت و “شکار ساحره.”

در صبح روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “به دنبال” عفو سنگ بود که “بسیار ناعادلانه درمان می شود.”

خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا به سرعت محکوم تخفیف و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن از آن ساخته شده است “روشن است که وجود دارد دو سیستم دادگستری در امریکا: یکی برای خود و جنایی و یکی برای هر کس دیگری.”

حدود یک ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف حکم او اعلام شد, یک پانل از تجدید نظر فدرال قضات رد یک درخواست از سنگ برای به تاخیر انداختن زندان خود را تسلیم تاریخ تا اوایل سپتامبر.

وکلای مدافع استدلال کرده بود سنگ را در خطر ابتلا به کروناویروس اگر او گزارش به یک زندان فدرال اردوگاه در گرجستان روز سه شنبه به عنوان برنامه ریزی شده بود.

“آقای سنگ فوق العاده مفتخر است که رئیس جمهور تهمت استفاده می شود بسیار جذاب و منحصر به فرد قدرت تحت قانون اساسی ایالات متحده برای این عمل از رحمت” گرانت اسمیت, وکیل برای سنگ گفت: CNBC در بیانیه ای. “آقا و خانم سنگی قدردانی از همه مورد توجه رئیس جمهور به این موضوع است.”

رابرت Buschel یکی دیگر از سنگ وکلا گفت NBC News: “ما سپاسگزار و رها. و خوشحالم که این کابوس به پایان رسیده است.”

روز جمعه سنگ در گفتگو با NBC تحلیلگر Howard Fineman و به او گفت که او نمی خواست عفو که حاکی از احساس گناه اما در عوض یک تخفیف حکم او که به اعتقاد او تهمت خواهد عطا کند.

سنگ گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن “او می داند که من تحت فشار زیادی را بر او روشن. آن را کاسته وضعیت من بطور قابل توجهی. اما من نمی” با توجه به صدای جیر جیر با Fineman.

اتهامات در مورد مربوط به سنگ تلاش در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری برای به دست آوردن اطلاعات از سند افشا گروه ویکی لیکس در مورد ایمیل های به سرقت رفته توسط عوامل از جان پودستا سر از نامزد دموکرات هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و همچنین از کمیته ملی حزب دموکرات.

او همچنین از محکوم شد فشار سابق خود, دوست, دوست کمدین سفت Credico به پشت خود نهفته است.

این مورد در برابر سنگ در اصل ارائه شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر سابق FBI مدیر بود که بازیگران با بررسی روسی دخالت در انتخابات 2016 به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است هماهنگی با عوامل با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

در سنگ محاکمه ریک دروازه سابق تهمت کمپین رسمی شهادت داد که او تا به حال شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن در جولای 2016 در حالی که پس از آن نامزد ریاست جمهوری تا به حال یک تماس تلفنی با سنگ.

دروازه شهادت داد که پس از تماس به پایان رسید و تهمت نشان داد که “اطلاعات بیشتر را به آینده” از ویکی لیکس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مولر در نوشته پاسخ در سال 2018 است که او تا به حال هیچ خاطره ای از صحبت کردن سنگ مورد ویکی لیکس.

اما تهمت نیز گفت: مولر که “من آگاه بود که ویکی لیکس موضوع گزارش رسانه ها و کمپین های مربوط به بحث و گفتگو در این زمان است.”

کاخ سفید بیانیه ای صادر جمعه شب در زمان هدف در Mueller بررسی که مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی انتقاد به عنوان یک جعل است.

“آقای سنگ متهم شد توسط همان دادستان از مولر تحقیقات با پیدا کردن شواهد و مدارک تبانی با روسیه” بیانیه ای گفت:.

“از آنجا که هیچ مدرکی وجود دارد اما آنها نمی تواند مسئول برای هر گونه تبانی مربوط به جرم و جنایت. آنها متهم او را برای رفتار خود در طول تحقیقات خود را. حقیقت ساده این است که اگر مشاور ویژه شده بود به دنبال یک کاملا بی اساس تحقیقات آقای سنگ خواهد بود نه رو زمان در زندان” بیانیه ای گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبل نظرات به سنگ مورد سوخت حدس و گمان است که او با توجه به عفو سنگ و یا رفت و آمد خود را از جمله.

رئیس جمهور چپ باز امکان عفو وقتی پرسیده شد که در مورد آن در ماه فوریه جلوتر از سنگ صدور حکم است.

که همان ماه مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر در یک صدای جیر جیر از یک حامی که تا به حال نوشته شده است: “بالا بردن دست خود را اگر شما اعتقاد دارم که آن زمان برای استراحت کامل برای راجر استون و مایکل فلین.”

رئیس جمهور در پاسخ در توییت خود گفت: “دادستانی سوء?”

اخیرا در ماه ژوئن تهمت توییتی که سنگ “قربانی یک فاسد و غیر قانونی شکار ساحره است که خواهد شد به عنوان بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ است. او می تواند خواب خوبی در شب!”

سنگ نبرد قانونی شده بود مشخص شده توسط متکبر عمل را سر عطف نمایشهایش از نزدیک به لحظه از دستگیری او در ژانویه 2019 زمانی که او بسر برده چشمگیر predawn حمله در فلوریدا صفحه اصلی. سی ان ان خدمه فیلم در صحنه دستگیر شده فیلم دستگیری و موجب اولین بار از بسیاری از لحظات حزبی کینه این مورد را الهام بخش.

پس از ظاهر اولیه قبل از یک قاضی و سنگ و اعلام بی گناهی خود را به دریا از جمع خبرنگاران خارج Ft. Lauderdale دادگاه و قول داد به “احکام” در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور قبلا تحسین خود را متحد را “جرات” در نظر گرفتن یک خط سخت موضع برابر و سپس-مشاور ویژه رابرت مولر که هیئت منصفه خواهد دادستانهای سنگ در هفت جنایی می شمارد.

سنگ های رسانه های اجتماعی رفتار شد یک منبع منظم جنجال در طول محاکمه.

امی برمن جکسون قاضی در واشنگتن, دی سی, دادگاه منطقه ای که بعدها جمله سنگ به بیش از سه سال قفل شده است و تا بريدن او به دادگاه برای توضیح خود را پس از او posted a photo on Instagram نشان قاضی در کنار یک تفنگ حوزه تیررس.

خود توصیف “کثیف شیاد” سنگ گفت که او متاسفم برای او “حماقت” اما جکسون پیشنهاد عذرخواهی رنگ توخالی و اعمال کامل تهوع منظور او. او بعد از ممنوع او را از نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی به طور کامل پس از ان که او نقض که تهوع سفارش.

سنگ مبارزه کرده بود به ماندن در خارج از زندان پس از یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده او در پاییز گذشته از تمام هفت فقره است.

او به دنبال به اعتقاد خود را کنار گذاشته با این ادعا که داوران forewoman دروغ در یک پرسشنامه او پر طول داوران انتخاب شده است. جکسون را تکذیب کرد که درخواست برای محاکمه مجدد در ماه آوریل است.

بعد از آن در همان ماه سنگ به دادگاه تجدید نظر محکومیت خود را به دی سی مدار دادگاه تجدید نظر.

به عنوان زندان خود را تسلیم تاریخ با نزدیک شدن سنگ خواسته همان دادگاه تجدید نظر به کمک مالی اضطراری حرکت به تاخیر حبس خود را تا سپتامبر. 3.

دفاع از خود وکلا در ساخت که درخواست ذکر شده “به COVID-19 همه گیر و پزشکی مستند زندگی را تهدید خطرات بهداشتی که سنگ را اگر زندانی در این زمان است.”

سنگ به حال آشکارا و بارها و بارها beseeched مغلوب ساختن پیشی جستن برای بخشش. “من می خواهم رئیس جمهور به می دانم که من خسته از همه من راه حل های قانونی و تنها یک عمل بخشش ارائه خواهد شد عدالت در مورد من و صرفه جویی در زندگی من!” سنگ این گزارش گفت: در یک پیام متنی به بلومبرگ روز پیش.

جزئیات کامل بیانیه ای از کاخ سفید زیر:

بیانیه ای از دبیر مطبوعاتی در خصوص اجرایی اعطای عفو برای راجر سنگ جونیور

امروز رئيس جمهور, Donald J. Trump امضا اجرایی اعطای عفو رفت و آمد و ظالمان جمله راجر سنگ جونیور

راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. هرگز وجود هر گونه تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با روسیه است. چنین تبانی بود هرگز چیزی غیر از یک فانتزی از پارتیزان قادر به قبول نتیجه انتخابات 2016. تبانی توهم باعث بی پایان و مسخره تحقیقات انجام شده در مالیات دهندگان هزینه به دنبال شواهدی که وجود نداشت. به عنوان آن مشخص شد که این جادوگر شکار هرگز میوه, ویژه, مشاور رییس دفتر متوسل به فرایند مبتنی بر اتهامات وارد در بالا مشخصات افراد در تلاش برای تولید این تصور غلط را از جرم و جنایت کمین در زیر سطح. این اتهامات شد این محصول بی مبالاتی منتقله از سرخوردگی و کینه توزی.

این است که چرا خارج از کنترل مولر دادستان از جان گذشته برای ترشح سرفصل برای جبران شکست خورده تحقیق مناظر خود را در مجموعه آقای سنگ. راجر سنگ است که به خوبی شناخته شده برای خود را نزدیک به 50 سال کار به عنوان یک مشاور برای بالا مشخصات سیاستمداران جمهوری خواه از جمله رونالد ریگان رئیس جمهور سناتور باب دل و بسیاری دیگر. او نیز به خوبی شناخته شده برای خود را صریح حمایت از رئیس جمهور Donald J. Trump و مخالفت هیلاری کلینتون ،

آقای سنگ متهم شد توسط همان دادستان از مولر تحقیقات با پیدا کردن شواهد و مدارک تبانی با روسیه است. چرا که هیچ گونه شواهدی وجود دارد اما آنها نمی تواند مسئول برای هر گونه تبانی مربوط به جرم و جنایت. آنها متهم او را برای رفتار خود در طول تحقیقات خود را. حقیقت ساده این است که اگر مشاور ویژه شده بود به دنبال یک کاملا بی اساس تحقیقات آقای سنگ خواهد بود نه رو زمان در زندان است.

در علاوه بر این به شارژ آقای سنگ با جرائم ناشی صرفا از خود نامناسب تحقیقات مولر دادستان نیز در زمان درد به عمومی و شرم آور عینک از دستگیری او. آقای سنگ 67 ساله با تعداد زیادی از شرایط پزشکی که تا به حال هرگز محکوم شده است یکی دیگر از جرم و جنایت. اما به جای اجازه می دهد تا او را به تسلیم خود آنها با استفاده از ده ها تن از ماموران اف بی آی با استفاده از سلاح های خودکار و تاکتیکی و تجهیزات و وسایل نقلیه زره پوش و یک دوزیست واحد به اجرا قبل از سحر حمله از خانه اش جایی که او با همسر خود را از بسیاری از سال است. قابل توجه سی ان ان دوربین های دیجیتال شد و در حال حاضر به پخش این حوادث زنده به جهان حتی اگر آنها سوگند یاد آنها مطلع نیست—آن را فقط یک تصادف است که آنها وجود دارد به همراه FBI در صبح زود.

نه تنها آقای سنگ شارژ شده توسط overzealous دادستان جمع کردن یک مورد که هرگز نباید وجود داشته است و پلیس در یک عملیات که هرگز نباید تایید شده اند اما وجود دارد نیز پرسش های جدی در مورد داوران در این مورد. این forewoman از داوران به عنوان مثال پنهان این واقعیت است که او یک عضو از به اصطلاح لیبرال “مقاومت” به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. در حال حاضر حذف شده توییتهایی این فعال-داور وضوح و آشکارا حمله به رئیس جمهور تهمت و حامیان او.

آقای سنگ خواهد بود را در معرض خطر جدی پزشکی در زندان است. او به دادگاه تجدید نظر محکومیت خود را و است که به دنبال یک محاکمه جدید. او مدعی بی گناهی خود و اعلام کرده است که او انتظار دارد به طور کامل تبرئه توسط سیستم قضایی. آقای سنگ مانند هر آمریکایی سزاوار محاکمه عادلانه و از هر فرصتی برای پشتیبانی کردن خود را قبل از دادگاه. رئیس جمهور مایل به دخالت در تلاش های خود را برای انجام این کار است. در این زمان و به ویژه در نور از فاحش حقایق و شرایط اطراف خود را ناعادلانه محاکمه بازداشت و محاکمه رئیس جمهور تعیین کرده است به رفت و آمد خود را از جمله. راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد. او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!

–CNBC برایان شوارتز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر