پاول می گوید بازیابی مسیر ‘فوق العاده نامشخص’ در میان تلاش ها برای کنترل ویروس

ناصرو | No comments

فدرال رزرو صندلی جروم پاول دارای یک کنفرانس خبری زیر فدرال رزرو در دو روز کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در جلسه ای در واشنگتن جولای 31, 2019.

سارا Silbiger | ایسنا

رئیس فدرال جروم پاول گفت: پرسش بزرگ باقی می ماند بیش از چشم انداز اقتصاد به ویژه در نور از تلاش های مداوم برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اظهارات او را تحویل سهشنبه به کمیته خدمات مالی مجلس بانک مرکزی و رهبر تبدیل شده تا نگرانی های او بیان کرده بود در اوایل این ماه در مورد رشد به عنوان ایالات متحده باقی مانده است فرو رفته ina رکود اقتصادی که در ماه فوریه آغاز شد.

“توليد و اشتغال باقی می ماند بسیار پایین تر خود را قبل از همه گیر سطوح. مسیر رو به جلو برای اقتصاد فوق العاده نامشخص است و بستگی زیادی در موفقیت ما در حاوی ویروس” پاول گفت.

“بهبودی کامل بعید است تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است که آن را بی خطر است به reengage در طیف گسترده ای از فعالیت های” او اضافه شده است. “مسیر رو به جلو را نیز بستگی به سیاست اقدامات صورت گرفته در تمام سطوح دولت برای ارائه کمک و حمایت از بهبود تا زمانی که مورد نیاز است.”

سخنان خود آمده میان ملی سنبله در coronavirus موارد ریشه در ایالات متحده است که باید بیشتر به شدت آرام محدودیت اجرا به مهار بیماری همه گیر.

پاول با تاکید بر اهمیت ساختمان در اخیر شتاب که او گفته خواهد شد مبتنی بر مسیر ویروس.

“بسیاری از کسب و کار در حال باز کردن درهای خود را استخدام برداشت است و هزینه های رو به افزایش است. اشتغال بالاتر رفته و مصرف کننده صرف بازگشت به شدت در مه” او گفت:. “ما وارد مهمی فاز جدید انجام داده اند و خیلی زودتر از انتظار می رود. در حالی که این bounceback در فعالیت های اقتصادی است, خوش آمدید, آن را نیز ارائه چالش های جدید — قابل توجه نیاز به نگه داشتن این ویروس در چک.”

در پاسخ به همه گیر فدرال به اجرا در انواع برنامه های با هدف حفظ بازارهای عملکرد و اعطای وام به طور مستقیم که در آن مورد نیاز است.

فدرال رزرو نیز قطع شده است آن معیار اعطای وام های کوتاه مدت با نرخ نزدیک به صفر که در آن پاول متعهد به نگه داشتن آن تا زمانی که اقتصاد بهبود.

“در ماه مارس ما کاهش سیاست ما نرخ بهره به نزدیک صفر و ما انتظار داریم که برای حفظ نرخ بهره در این سطح تا زمانی که ما مطمئن هستیم که این اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر اشتغال و قیمت-ثبات اهداف,” او گفت:. “ما از نزدیک خواهد شد نظارت بر تحولات و آماده برای تنظیم برنامه های ما به عنوان مناسب برای حمایت از اهداف ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>