رئیس فدرال جروم پاول دارای یک کنفرانس خبری پس از دو روز کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در جلسه ای در واشنگتن 19 ژوئن 2019.

کوین لمرقو | ایسنا

بیکاری می تواند افزایش یابد بالاتر از 30 درصد است اما اقتصاد ایالات متحده خواهد شد جلوگیری از افسردگی مانند اقتصادی غوطه رئیس فدرال جروم پاول گفت: “60 دقیقه” در یک مصاحبه پخش یکشنبه.

بانک مرکزی رئیس اذعان کرد که بیکاری اعداد را نگاه بسیاری مانند آنها در طول دهه 1930 زمانی که نرخ به اوج خود رسید و در نزدیک به 25 درصد

او گفت: ماهیت زمان پریشانی همراه با پویایی آمریکا و قدرت سیستم مالی آن باید هموار کردن راه برای یک معنی داری دوباره بجای اول برگشتن.

پرسیده شده توسط میزبان اسکات Pelley که آیا بیکاری خواهد بود 20 درصد یا 25 درصد پاول گفت: “من فکر می کنم وجود دارد طیف وسیعی از دیدگاه های. اما تعداد کسانی که صدا مناسب برای چه اوج ممکن است.” فشرده این که آیا ایالات متحده آمریکا است که رهبری برای یک دوم “افسردگی” او پاسخ داد: “من فکر نمی کنم که نتیجه به احتمال زیاد در همه. وجود دارد برخی از تفاوت های اساسی.”

در بخشی از این مصاحبه که نمی, هوا, پاول گفت: نرخ بیکاری می تواند حتی بالاتر از آن جایی که “به راحتی می تواند در 20s و یا 30s” با توجه به CBS transcript.

در میان عواملی که او گفت: در حال متفاوت از افسردگی عصر یک فعال فدرال و کنگره است که در حال حاضر با گذشت نزدیک به 3 تریلیون دلار در بودجه نجات و به فکر دور دیگری. همچنین علت این رکود است نه یک دارایی یا حباب دیگری در ارتباط بیشتر دلیل اساسی بلکه خود ناشی اقتصادی یخ آورده و در تلاش برای مبارزه با کروناویروس.

اين تلاش ها منجر به 36.5 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان بیکاری بیش از دو ماه گذشته و نرخ بیکاری در حال حاضر در 14.7% و رهبری بالاتر است.

“در این مورد شما باید از دولت ها در سراسر جهان و بانک های مرکزی در سراسر جهان در پاسخ با نیروی بزرگ و بسیار به سرعت. و ماندن در آن” پاول گفت. “بنابراین من فکر می کنم همه آن چیزهایی اشاره به آنچه که خواهد بود-آن را به یک رکود اقتصادی. آن را باید یک مقدار کوتاه تر رکود از شما را مرتبط با 1930s.”

آتلانتا تغذیه برآورد جمعه که داده ها تا کنون در سه ماهه دوم نشان می دهد کاهش در تولید ناخالص داخلی از 42 درصد. که خواهد بود به دور و بدترین ایالات متحده دیده می شود.

پاول نه حدس و گمان در چه شکل بازیابی می کنند اما تخمین زده می شود که ایالات متحده در نهایت رسیدن به جایی که آن را قبل از ویروس آمار در میان طولانی ترین توسعه در تاریخ ایالات متحده است. او هشدار داد هر چند که بهبودی کامل ممکن است اتفاق می افتد تا زمانی که یک واکسن است برای coronavirus.

“بنابراین در دراز مدت به من می گویند که اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند,” او گفت:. “ما به جای ما بودند در فوریه; ما حتی به جایی بهتر از آن است. من بسیار با اعتماد به نفس است. و آن را نمی خواهد طولانی که برای دریافت وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی