پستی خدمات مالی استرس ممکن است صدمه دیده توانایی خود را برای رسیدگی به حجم زیادی از پست الکترونیکی-در برگه های رای

ناصرو | No comments

A U. S. P. S پستچی با پوشیدن ماسک محافظ و دستکش پیاده روی در نزدیکی یک علامت خط مقدم ضمن تشکر از کارگران در میان coronavirus همه گیر در 30 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. COVID-19 گسترش به بسیاری از کشورها در سراسر جهان این ادعا بیش از 230,000 زندگی با بیش از 3.2 میلیون نفر.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای تنظیمات در سال 2020 نژادها برخی از کشورها نگران هستند که مالی اختلال در ایالات متحده خدمات پستی ممکن است منجر به کاهش میزان مشارکت در انتخابات عمومی ،

بیش از یک دوجین متحده در حال حاضر در حال آماده شدن برای انتخابات ماه نوامبر با این پیش بینی که بیشتر رای دهندگان را انتخاب کنید پست الکترونیکی-در برگه های رای در شخص رای گیری. اگر USPS همچنان به تحمل استرس های مالی نگرانی وجود دارد که آن را نمی ممکن است قادر به به طور موثر انجام انتظار یورش پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات.

“دفتر وزیر دولت تبدیل شده است به طور فزاینده ای نگران کاهش درآمد حاصل از خدمات پستی ایالات متحده گفت:” Kylee Zabel و ارتباطات و مدیر در ایالت واشنگتن در انتخابات شرکت کند. “اگر USPS کاهش می یابد و یا وقفه در سرویس ایمیل رخ می دهد, هر دولت را برای کاهش اثرات خود را توسط ایمیل رای دهندگان.” واشنگتن یکی از پنج که انجام رای گیری به طور کامل توسط ایمیل.

هاوایی که همچنین انجام تمام پست رای گیری و نگرانی است که این بیماری همه گیر ممکن است “ما را تحت تاثیر قرار گاهشمار در پستی و دریافت برگه های رای گفت:” Nedielyn بونو سر از رای دهندگان خدمات در دفتر دولت از انتخابات است. “ما در تماس با ما محلی USPS نمایندگان و ما شرکای فدرال به ماندن اطلاع از هر گونه تغییر در خدمات پستی.”

کشورهای دیگر گفت: CNBC آنها به طور منظم به لمس پایه با محلی خود را USPS دفاتر برای به روز رسانی.

“ما همچنان به دنبال این وضعیت و مقابله با هر گونه مسائل با سرویس ایمیل آن را به عنوان مورد انتخابات باید از آنها بوجود می آیند” گفت: کریستن Muszynski مدیر ارتباطات در مین گروه از وزیر امور خارجه.

در رود آیلند هیئت مدیره از انتخابات است “در تماس منظم” با محلی postmaster اطلاع رسانی دفتر “بزرگ پستها” با توجه به معاون مدیر از انتخابات میگوئل Nunez.

“ما همچنین درخواست شده است که [آنها] ما را از هر گونه آگاه محلی وقفه خدمات است که به طور بالقوه می تواند تاخیر در بازگشت از برگه های رای به ما از رای دهندگان” Nunez گفت CNBC.

این USPS در بیانیه ای تاکید کرد و آن مشارکت در سطح محلی شهرستان و دولت سطح.

“همانطور که ما پیش بینی است که بسیاری از رای دهندگان را انتخاب کنید به استفاده از پست الکترونیکی به شرکت در انتخابات آینده با توجه به اثرات COVID-19 pandemic, ما در حال انجام و ادامه خواهد داد تا فعالانه انجام توسعه با دولت و انتخابات محلی مقامات و وزرای امور خارجه به طوری که آنها می توانید تصمیم آگاهانه و آموزش عمومی در مورد آنچه آنها انتظار می رود که با استفاده از پست الکترونیکی به رای گفت:” USPS مدیر روابط عمومی دیوید Partenheimer.

USPS تحت فشار

این USPS به حال نه سود از سال 2006 با توجه به 2014 گزارش آژانس امور مالی. بین پس از آن و در ژانویه 2020, USPS گزارش شده بیش از $83 میلیارد دلار در ضرر و زیان است.

یکی از دلایل آن کمبود شده است و نیاز است که USPS prefund مزایای بهداشت و درمان برای کارگران آن یک سال 2018 تحلیل CNBC گفت. دیگر کارمند-هزینه های مربوط مانند کارگر مزایای نوسان است از سال به سال بر اساس “تغییرات آماری فرضیات مانند بهره و نرخ تورم و کارمند و بازنشسته جمعیت” به عنوان USPS گفت: در آن سال 2019 گزارش سالانه.

Coronavirus را تشدید کرده است خدمات پستی را فشار مالی.

زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه, پست الکترونیکی, دوره کاهش حدود یک سوم Postmaster کلی مگان کشور گفت: به دلیل مضطرب کسب و کار کاهش در ارسال تبلیغات و یا کاتالوگ.

برخی از نمایندگان مجلس تحت فشار قرار دادند برای نجات و یا بودجه اضافی در آینده coronavirus بسته محرک. جمهوری خواهان مجلس سنا با این حال تردید دارند که USPS نیاز به کنگره کمک واشنگتن پست گزارش داد.

در زیر 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در ماه مارس در کنگره مجاز وزارت خزانه داری را به 10 میلیارد دلار وام به USPS. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه مارس تهدید به خودداری از آن وام مگر اینکه USPS افزایش نرخ برای شرکت های اینترنتی مانند آمازون که تهمت می گوید مسئول سقوط USPS.

غرق فشار از همه گیر دولت-اجرای خدمات پستی در ماه آوریل پیش بینی این امر اجرا از پول سپتامبر. برنان زبان به اعضای مجلس نظارت و کمیته اصلاحات گفت: USPS قرار است برای از دست دادن 13 میلیارد دلار به دلیل همه گیر و بیش از $54 میلیارد دلار در ده سال آینده.

این مسئله گرفتار شده توجه برجسته دموکرات از جمله سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن که از کنگره خواست به اختصاص پول به خدمات پستی در دور بعدی محرک امداد.

“بدون کمک و یا مداخله خدمات پستی ایالات متحده نمی خواهد بود قادر به حفظ خود را برای مدت طولانی است که به وسیله آن قادر خواهد بود برای ارائه پست الکترونیکی و بسته به 160 میلیون آدرس سراسر کشور” ساندرز نوشت: در یک ایمیل به حامیان در ماه گذشته.

پیش بینی میزان مشارکت

فشار مالی “می تواند بر توانایی خود را برای دیدار با حقوق و دستمزد خرید بنزین حفظ وسایل نقلیه و ارائه خدمات قابل اعتماد” گفت: James o’rourke, استاد مدیریت در دانشگاه نوتردام.

این عوامل که برخی از کارشناسان می گویند همچنین می تواند منجر به کاهش در میزان مشارکت در انتخابات عمومی به عنوان مطلب متحده شروع به تجمع در اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای.

چندین ایالت را آغاز کرده اند که برنامه ریزی برای گسترش و رای-با-ایمیل اقدامات برای کاهش خطر گسترش coronavirus.

در اوایل این ماه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد تمام رای دهندگان ثبت شده در دولت برای دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری برای ریاست جمهوری. و در روز سه شنبه, میشیگان, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون گفت: هر ثبت نام رای دهندگان را دریافت خواهد کرد یک نرم افزار برای یک غایب رای گیری برای انتخابات عمومی.

کنتیکت نیز پستی از absentee ballot برنامه های کاربردی از جمله هزینه پستی پرداخت بازگشت. “این برنامه اجازه خواهد داد که تعداد زیادی از رای دهندگان به رای غایب رای گیری از همیشه قبل از و آن را بدون هیچ هزینه به شهرها و یا رای دهندگان” دفتر وزیر امور خارجه دنیس مریل گفت.

منطقه کلمبیا و 34 متحده از جمله پنج که انجام تمام الکترونیکی, رای گیری, استفاده از هیچ بهانه ای رای گیری غایب با توجه به هر دو حزب کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

اما آمریکایی ها نباید نگرانی در مورد از دست رفته ایمیل حتی با چالش های اضافه شده در آورده با این بیماری همه گیر از USPS گفت.

“خدمات پستی ادامه داده و ادامه خواهد داد برای خدمت به مشتریان خود در طول COVID-19 بیماری همه گیر از طریق ارائه نه تنها انتخابات, پست, اما همچنین پزشکی ضروری و اساسی مصرف کننده مزایای چک و اطلاعات مهم” USPS سخنگوی Partenheimer گفت CNBC.

در همان زمان USPS “توصیه می کند که انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با استفاده از کلاس اول ایمیل زمانی که پستی انتخابات مواد (از جمله خالی آراء) به رای دهندگان که رای دهندگان پست الکترونیکی خود را تکمیل برگه های رای حداقل 1 هفته قبل از تاریخ مقرر به حساب برای هر گونه حوادث پیش بینی نشده و یا آب و مسائل است.”

اما نگرانی این است که برخی از آمریکایی ها ممکن است برای بازیگران یک رای گیری ماه نوامبر هنوز هم وجود دارد.

جوامع روستایی ممکن است که بیشترین خطر از مشارکت کم با توجه به بتسی Huber, رئيس جمهور از ملی گرانج, یک سازمان غیر انتفاعی که طرفداران برای حمایت و برابری برای مناطق روستایی کشور است.

بر خلاف دیگر خدمات پست الکترونیکی در این USPS ارائه به هر ZIP کد در ایالات متحده در یک مصاحبه مطبوعاتی از ملی گرنگ گفت: “تسطیح زمین بازی” برای مردم در خانه های روستایی که اغلب تکیه بر ایمیل خود را برای اتصال.

ایالات متحده خدمات پستی (USPS) کارگر در باران در منهتن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در نیویورک, مارس 13 سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

“ارسال ایمیل در مناطق روستایی سخت تر از مناطق شهری که در آن چندین صندوق های پستی به راحتی در دسترس به سپرده ایمیل” Huber گفت CNBC.

به عنوان یک نتیجه, آن را به طور کلی ارزش آن را به لحاظ مالی برای شرکت های خصوصی مانند فدرال اکسپرس و United Parcel Service برای ارائه به بسیاری از این خانه ها. “Sparser جمعیت بیشتر به معنای فاصله بین نقاط تحویل و انبار و خانه. شرکت های خصوصی می توانند با استفاده از USPS برای ارزان تر تحویل از آنها می تواند خود را انجام دهد” Huber اشاره کرد.

این USPS ممکن است قادر به صرفه جویی در برخی از پول توسط بسته های کوچک و یا کوچک مورد استفاده ادارات پست و از بین بردن شنبه تحویل نوتردام را o’rourke گفت: اما یک حرکت مثل این است که به احتمال زیاد به تحت تاثیر کسانی که رای دهندگان ساکن در مناطق روستایی است.

شواهد نشان می دهد که افرادی که رای توسط ایمیل تمایل به “خانه housebound زندگی در مناطق روستایی و یا دسترسی به حمل و نقل اجازه می دهد آنها را برای رای دادن در یک مرکز رای دهی در فرد” o’rourke گفت. این عوامل آنها را به ویژه آسیب پذیر به صرف نظر کردن از فرد رای گیری به خصوص در حال حاضر با خطر اضافی پیمانکاری coronavirus بلندی بیش از آنها را.

در همان زمان آسیب دیده USPS سیستم نیز می تواند منجر به مشکل برای نامزدها به خارج شدن نام خود را با توجه به یعقوب Neiheisel دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه بوفالو.

“نامزدها برای دفتر هنوز تکیه به شدت در کمپین mailers به عنوان یک بخش کلیدی از get-out-the-رای تلاش های” Neiheisel گفت. “Get-out-the-رای تلاش های مثبت در ارتباط با میزان مشارکت و بدون توانایی خود را برای دریافت پیام و یا یادآوری رای دهندگان به نوبه خود در برگه های رای خود, بسیاری از مبارزات در حال رفتن به ارائه کمتر موثر از آنها در غیر این صورت ممکن شده اند در صورتی که USPS تجارب تاخیر و یا قطع خدمات.”

برای داوطلبان در حال اجرا به صورت محلی و دفاتر و هزینه های عامل مهمی است وقتی که می آید به تبلیغات مبارزات انتخاباتی خود را به طوری آگهی های تلویزیونی برای مثال “ممکن است را کمتر حس می شود و یا هزینه سنگین برای آنها” Neiheisel گفت.

اما حتی اگر نامزد دریافت پیام خود را با موفقیت با استفاده از پست الکترونیکی رای دهندگان ممکن است دیدن یک تاخیر پایین خط وقتی که می آید به دریافت برگه های رای خود.

“غیر قابل اعتماد, قطع سرویس ایمیل می تواند باعث تاخیر بیشتر و احتمالا disenfranchise رای دهندگان که رای با تاخیر در هر بخشی از فرایند” ملی گرنگ را Huber گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>