طرح Ponzi پادشاه برنی Madoff رد دلسوز زندان آزاد توسط قاضی فدرال

Bernard L. Madoff برگ دادگاه فدرال ایالات متحده ژانویه 14, 2009.

Timothy A. کلاری | گتی ایماژ

یک قاضی فدرال روز شنبه را تکذیب کرد بدنام طرح Ponzi متقلب برنی Madoff دلسوز انتشار از 150 سال حبس با وجود Madoff استدلال که او در حال مرگ است از بیماری کلیوی.

قاضی دنی چانه حاکم رد انتشار درخواست اشاره کرد که Madoff متعهد “یکی از فاحش ترین جرائم مالی در تمام زمان” که “بسیاری از مردم هنوز هم از درد و رنج.”

چانه تصمیم آمد و چهار ماه پس از 82 سال Madoff که هماهنگ بزرگترین طرح Ponzi در سابقه خود به نام منهتن شرکت سرمایه گذاری گفت: در یک دادگاه پرونده که او کمتر از 18 ماه به زندگی می کنند و خواسته به مجموعه ای رایگان خود را صرف باقی مانده روز زندگی با اچ.

Madoff گناه التماس کرد در سال 2009 به 11 جرائم مربوط swindling میلیاردها دلار از هزار نفر در, سرمایه گذاران. او در حال حاضر در حال برگزار فدرال پزشکی facilty در کارولینای شمالی.

“زمانی که من محکوم آقای Madoff در سال 2009 آن را به طور کامل من قصد که او زندگی کردن بقیه عمر خود را در زندان است. وکلای او پرسید: سپس به صورت یک جمله از 12 به 15 تا 20 سال به طور خاص با این امید که آقای Madoff زندگی می کنند برای دیدن “نور روز’ ” چانه نوشت: در او حاکم در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در منهتن.

“من متقاعد; من معتقدم که آقای Madoff بود و شایسته است که امید است. هیچ چیز اتفاق افتاده در 11 سال پس از به تغییر تفکر من است.”

“در حالی که آقای Madoff در حال حاضر وضعیت پزشکی است که بیشتر مایه تاسف و مهربان انتشار است موجه نیست,” چانه اضافه شده است.

وکیل برنارد نمونه در بیانیه ای به CNBC گفت که چانه “به رسمیت شناخته شده امروز که Madoff سلامت در کاهش جدی است و او است که در واقع علاج ناپذیری بیمار است.”

“با این وجود قاضی چانه اساسا یافت که به دلیل ماهیت Madoff را جنایت — Madoff فراتر از رستگاری” وکیل گفت.

“ما در حال نا امید با قاضی چانه را به امتناع از اعطای Madoff هر شفقت” نمونه گفت.

این وکیل افزود: “تنها امید ما در حال حاضر این است که رئیس جمهور تهمت را نشان می دهد رحمت به Madoff با اعطای حکم تخفیف. ما درخواست رئیس جمهور شخصا نظر Madoff را به سرعت در حال کاهش سلامت. رئیس جمهور تهمت از طریق رهبری او در اولین مرحله عمل نشان داده است تعهد خود را به رحمت و رستگاری است.”

سخنگوی باراک اوباما برای منطقه جنوبی نیویورک که تحت پیگرد قانونی قرار Madoff کاهش یافته است به نظر در این تصمیم است.

– گزارش های اضافی توسط اسکات کوهن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme