Pompeo طول می کشد هدف در چینی شرکت فنی بیش از سرقت اطلاعات نگرانی

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه در واشنگتن, ایالات متحده 8 ژوئیه سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

واشنگتن — وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال بلوک چینی تلاش های دولت با هدف سرقت شهروندان آمریکایی’ اطلاعات خصوصی از طریق ارتباطات از راه دور و رسانه های اجتماعی.

“زیرساخت های این 100 سال آینده باید زیرساخت های ارتباطی است که بر اساس یک غربی ایده آل از مالکیت خصوصی و حفاظت از اطلاعات خصوصی شهروندان در شفاف راه” ملت دیپلمات ارشد گفت: در وزارت امور خارجه. او را متهم چینی سخت افزار و نرم افزار شرکت های زیر نیست این مدل است.

Pompeo سخنان آمده و دو روز بعد او گفت که ایالات متحده به دنبال ممنوعیت Infinite به عنوان به خوبی به عنوان دیگر چینی برنامه های رسانه های اجتماعی با استناد به نگرانی های امنیت ملی. او توضیح داد: در یک شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بررسی زیرساخت های چینی برنامه های رسانه های اجتماعی به عنوان آن را با غول مخابراتی Huawei و ZTE.

“این نظر که من در مورد یک شرکت خاص در اوایل این هفته سقوط در این زمینه از ما ارزیابی از تهدید های چینی از حزب کمونیست” Pompeo خبرنگاران گفت: در وزارت خارجه ارجاع Infinite.

“ما در حال حاضر بررسی هر نمونه از آنجا که ما بر این باورند که ایالات متحده به شهروندان داده است که آنها را بر روی تلفن خود و یا در سیستم خود و یا در بهداشت و درمان-مراقبت از سوابق ما می خواهیم به مطمئن شوید که حزب کمونیست چین ندارد یک راه برای راحتی دسترسی به آن,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: Infinite beefs لابی تیم به عنوان دولت ایالات متحده بررسی تشدید

Pompeo که قبلا توضیح داده هواوی و دیگر چینی دولت مورد حمایت شرکت های فن آوری به عنوان “اسب تروا برای هوش” نداد در مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را برای محافظت از شهروندان آمریکایی ،

در ماه نوامبر کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده شروع یک تحقیق Infinite بیش از نگرانی های امنیت سایبر.

در ماه دسامبر دفاع سیستم های اطلاعات آژانس توصیه می شود که تمام وزارت دفاع پرسنل باید با استفاده از چینی متعلق به پلت فرم رسانه های اجتماعی با استناد به یک “خطر بالقوه در ارتباط با استفاده از این برنامه Infinite.” یک سال قبل از پنتاگون متوقف فروش Huawei و ZTE گوشی های تلفن همراه و مودم در پایگاه های نظامی در سراسر جهان با استناد به نگرانی های امنیت ملی.

بیشتر بخوانید: اوباما: ‘Huawei بیش از حد نزدیک به دولت’

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی شکایت کرده است که چینی مالکیت معنوی و سرقت مقرون به اقتصاد میلیاردها دلار درآمد و هزاران نفر از شغل و که آن را به تهدید امنیت ملی است. پکن مدعی است که آن را نمی کند و شرکت در سرقت مالکیت معنوی.

در یک تاول آدرس شنبه FBI مدیر کریستوفر ورای توصیف چینی جاسوسی و سرقت مالکیت معنوی در برابر ایالات متحده به عنوان “یکی از بزرگترین انتقال ثروت در تاریخ بشر است.”

“این سهام نمی تواند بالاتر و پتانسیل اقتصادی آسیب رساندن به آمریکا کسب و کار و اقتصاد به عنوان یک کل تقریبا مخالف محاسبه” Wray گفت: دولت چین در طول یک آدرس در موسسه هادسون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر