یک زن با پوشیدن یک ماسک و یک کیسه پلاستیکی می کشد یک سبد حاوی کیسه های بازیافت از طریق خیابان های پایین منهتن در طول شیوع رمان coronavirus (که باعث COVID-19) در 16 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان کشور دوباره باز می شود پس از ماه از مستندات مصرف کنندگان و رستوران ها تبدیل شده اند بیشتر وابسته به تک با استفاده از کیسه های پلاستیکی, ظروف و ظروف با توجه به نگرانی های بهداشتی باعث coronavirus بیماری همه گیر.

قبل از شروع شیوع شهرها و ایالات متحده شد ساخت برخی از پیشرفت در ممنوعیت کیسه های پلاستیکی تغییر دور از تک استفاده از پلاستیک — که به پایان می رسد تا از اقیانوس — کاغذ و یا محصولات قابل استفاده مجدد.

اما در حال حاضر شهرها و ایالات متحده باید با تاخیر و یا نورد, کسانی که ممنوعیت کیسه های پلاستیکی در ترس است که قابل استفاده مجدد محصولات را گسترش بیماری است. بسیاری از خرده فروشان در حال ممنوع کردن مشتریان از آوردن کیسه های قابل استفاده مجدد. و شهرداری ها در حال پوسته پوسته شدن پشت بازیافت عملیات با توجه به نگرانی های بهداشتی.

افزایش تک-استفاده از پلاستیک ضربه ای بزرگ برای مبارزه با آلودگی پلاستیکی است که پیش بینی شده به 40 درصد افزایش می دهد در دهه های آینده با توجه به گزارش صندوق جهانی حیات وحش.

مشکل این است که به ویژه آشکار در صنعت رستوران و افزایش اعتماد در خدمات تحویل مواد غذایی. بسیاری از رستوران ها حتی کسانی که مهار زباله های پلاستیکی قبل از همه گیر نیست و محدود کردن مقدار از پلاستیک درگیر در takeout سفارشات.

به عنوان مثال, محبوب های زنجیره ای فقط سالاد تولید شد قابل استفاده مجدد کاسه که ذخیره بیش از 75 ، 000 پوند از پلاستیک در سال است. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه های زنجیره ای این شرکت بلافاصله متوقف, برنامه, توقیف رستوران ها و چرخد به تحویل و وانت — که هر دو به معنای تنها با استفاده از بسته بندی های یکبار مصرف.

“محیط زیست خرید اینترنتی است که قطعا واقعی” گفت: ساندرا Noonan فقط سالاد رئیس پایداری افسر.

کارکنان سوشی تارو رستوران سوشی کمک به انجام سفارشات در آوریل 2 سال 2020 در واشنگتن, DC.

سارا Silbiger | گتی ایماژ

این تغییر سالاد زنجیره ای است که بسیاری از رستوران ها محبوب که همه گیر آمار از جمله استارباکس و Dunkin’ که متوقف شده اجازه استفاده از مشتریان قابل استفاده مجدد لیوان.

سبز رستوران ارتباط مدیر عامل شرکت مایکل Oshman گفت که خیلی زود به پیش بینی چقدر بیشتر زباله تولید شده با توجه به همه گیر.

اما اکثر اقتصادهای محلی ندارد و زیرساخت ها در محل های قابل استفاده مجدد و یا compostable takeout بسته بندی. و محیط زیست هشدار می دهند این بیماری همه گیر را تهدید می کند برای ترساندن مصرف کنندگان دور از محصولات قابل استفاده مجدد فقط به عنوان پیشرفت بود و….

“صنعت پلاستیک در ایران همه گیر به عنوان یک فرصت برای سعی کنید برای متقاعد کردن مردم است که تنها استفاده از پلاستیک های لازم برای ایمن نگه داشتن ما و reusables و خطرناک” گفت: جان Hocevar اقیانوس مدیر مبارزات انتخاباتی در صلح سبز. “واقعیت این است که هیچ کدام از این چیزها را پشتیبانی می کند بهترین در دسترس علم بی ربط است.”

“بهره برداری از Covid-19 ترس در نهایت ساخته شده مردم کمتر امن منحرف کردن توجه از نیاز به تمرکز بر خطر هوابرد انتقال و بحرانی اقدامات مانند پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله,” او اضافه شده است.

یک چالش عمده خواهد بود احیا صفر زباله سیاست زمانی که این بیماری همه گیر در نهایت فروکش هر چند وجود دارد فرصت برای تحویل خدمات برای ایجاد خود را به عنوان ضایعات صفر و گزینه های توسعه قابل برگشت و یا قابل استفاده مجدد سیستم.

اما یکی ثابت می تواند نسبتا آسان برای رستوران ها به اتخاذ: درخواست مشتریان برای انتخاب کردن در صورتی که می خواهید ظروف پلاستیکی با وانت و یا تحویل سفارشات که به طور معمول شامل کشت تک-استفاده از محصولات پلاستیکی.

فقط سالاد اجرا تغییر به خود را آنلاین سفارش پلت فرم در سراسر شروع مستندات و گفت: این ذخیره آنها پول و کاهش استفاده از ظروف در آن سفارشات با 88 درصد است. زنجیره ای را پایداری افسر صحبت کردن با شخص ثالث تحویل خدمات را تغییر جهانی است.

یک مشتری با پوشیدن ماسک محافظ دریافت غذای آماده غذا از یک رستوران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 20, 2020 در توکیو کوچک محله لس آنجلس ،

مایکل Tullberg | گتی ایماژ

در حالی که Oshman خواستار رستوران سعی کنید برای پیدا کردن راه حل های بهتر از تک استفاده از پلاستیک — مانند استفاده از بسته بندی های یکبار مصرف ساخته شده با پست بالا-مصرف کننده ضایعات او همچنین گفت که اپراتورها می توانید نگاه برای ایجاد تغییرات در جای دیگر برای کاهش هزینه های زیست محیطی از کسب و کار.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که هنوز هم در کنترل خود را هنوز هم. برای مثال چه نوع از پاک کننده ها) شما با استفاده از ضد عفونی کردن همه چیز ؟ ” او گفت:.

Oshman نیز پیشنهاد تولید یک کد QR بنابراین مشتریان می توانید بخوانید منوها در گوشی های هوشمند خود را به جای یکبار مصرف منوها. و رستوران می تواند بازیافت یکبار مصرف ماسک و دستکش ریختن توسط کارکنان خود را از طریق Terracycle یک نیوجرسی مبتنی بر بازیافت است که جمع آوری غیر قابل بازیافت زباله و تبدیل آن به مواد اولیه برای تولید کنندگان.

“تاخیر و عقب در حال حرکت به دور از تنها استفاده از پلاستیک هستند ناگوار و زیانبار اما آنها خواهد شد بسیار کوتاه زندگی می کردند” Hocevar گفت.

“همانطور که ما درک درستی از تاثیر پلاستیک بر سلامت سیاره ما و جوامع ما همچنان به رشد آن به طور فزاینده ای روشن است که ما نیاز به سرعت حرکت می کند به دور از تک استفاده پلاستیک,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی