پینترست قطره پس از گزارش سه ماهه اول نتایج

ناصرو | No comments

پینترست مدیر عامل Ben Silbermann صحبت می کند در گفتگو با متی Lynley از TechCrunch در طول TechCrunch Disrupt SF 2017 در تاریخ 18 سپتامبر 2017 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

سهام Pinterest کاهش یافت و به میزان 9 درصد در بعد از ساعات معاملات روز سه شنبه پس از شرکت در گزارش سه ماهه اول خود را يافته.

  • از دست دادن هر سهم: 10 سنت به استثنای موارد خاص
  • درآمد: $272 میلیون

تحلیلگران بررسی Refinitiv انتظار از دست دادن 9 سنت در هر سهم و $270.1 میلیون دلار درآمد برای سه ماهه اول. اما در مقایسه با Pinterest نتایج در برابر برآوردهای تحلیلگران ساده نیست با توجه به کروناویروس همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد سراسر جهان است.

درآمد این شرکت در آمد در $272 میلیون تا حدود 35 درصد از $201.9 میلیون شرکت در گزارش سه ماهه اول سال 2019. پینترست پایه کاربر به رشد 367 میلیون کاربر فعال ماهانه 26 درصد از سال گذشته است.

“در حالی که ما شده ایم تطبیق با محیط فعلی ما همچنان به سرمایه گذاری در استراتژیک ما اولویت محتوا, تبلیغات, تنوع, استفاده, مورد, گسترش و, خرید,” Pinterest CFO تاد Morgenfeld در بیانیه ای گفت. “ما متعهد به ارائه الهام بخش برای ما کاربران و نتایج قابل اندازه گیری به کسب و کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>