کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت CNBC در روز جمعه که coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد علت بیشتر افرادی که زندگی در شهر نیویورک به در نظر گرفتن حرکت به خود دولت است.

“هیچ تردیدی در مورد آن. تلفن در حال زنگ خاموش قلاب در دفاتر املاک و مستغلات در سراسر جنوب کانکتیکات” لمانت گفت: “Squawk Box.”

لمانت یک دموکرات گفت که کانکتیکات مزایای قابل توجهی از بودن در همان “اکوسیستم” به عنوان شهر نیویورک که او به نام “جهانی سرمایه جهان است.”

وی گفت: افرادی که زندگی می کنند وجود دارد اما باید مشغول به کار از خانه برای حدود دو ماه در حال یادگیری از این تجربه.

“مردم متوجه می شوند که کار از راه دور به این معنا نیست شما باید در شهر نیویورک پنج روز در هفته” او استدلال کرد. “این بدان معنی است که اگر شما مجبور به ماندن در خانه برای یک دوره از زمان داشتن یک کوچک حیاط خلوت است بد نیست یک راه برای انجام آن است.”

برخی از مردم پیش بینی کرده اند که وجود خواهد داشت یک خروج دسته جمعی از شهر نیویورک با ساکنان فعلی تصمیم به فرار از شهر به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

شهر نیویورک شده است یک نقطه داغ در ایالات متحده شیوع بیش از 188,000 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز تاریخ جمعه صبح. شده اند وجود دارد بیش از 15000 تایید مرگ از Covid-19 در شهر نیویورک و یکی دیگر از 5000 طبقه بندی شده به عنوان “احتمال مرگ و میر” با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

کانکتیکات با بیش از یک سوم از جمعیت این شهر نزدیک به 35,500 مجموع عفونت با حدود 3200 مرگ و میر به عنوان مجموع موارد بالا در سراسر کشور 1.4 میلیون با بیش از 85000 مرگ و میر و بیش از 4.4. میلیون عفونت در سطح جهان با بیش از 300 ، 000 مرگ و میر.

املاک و مستغلات در مناطق خارج از شهر نیویورک دیده می شود افزایش فعالیت کارگزاران قبلا گفته CNBC اگر چه از آن باقی مانده است خیلی زود به بگویید که چه روندهای بلندمدت هستند.

“من فکر می کنم مردم خواهد شد در نظر گرفتن یک نگاه دوم در کانکتیکات به دلیل آن است برخی از مزایای واقعی در اینجا” لمانت گفت: به عنوان کانکتیکات آماده به سهولت برخی از آن coronavirus مربوط به محدودیت های کسب و کار. این آینده پنج شنبه ها, رستوران ها و خرده فروشان آرایشگاه و سالن در دولت می تواند بازگشایی با محدودیت های خاص و پروتکل های ایمنی در محل.

“ما باید دو یا سه هفته خواهیم دید که آیا مردم به دنبال اجتماعی پروتکل” لمانت گفت: با توجه به پوشش صورت در رستوران, برای مثال, و افزایش بهداشت. “اگر آن نگاه مانند آن مشغول به کار بود به خوبی ژوئن 20 خواهد بود مرحله بعدی ما می کنیم و فکر می کنم در مورد آنچه که ما را از وجود دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی