فایزر آغاز می شود انسان آزمایش تجربی coronavirus واکسن در آمریکا

آرم نشسته روی کت آزمایشگاه از یک تکنسین به عنوان او کار می کند در Neusentis Ltd. s آزمایشگاه تحقیقاتی واحد Pfizer Inc.

کریس Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژ

فایزر شروع تست آزمایشی واکسن برای مبارزه با کروناویروس در ایالات متحده, غول دارویی اعلام کرد.

ایالات متحده بر اساس شرکت است که کار در کنار آلمانی داروسازی BioNTech گفت: اولین انسان کنندگان در ایالات متحده دوز بندی شده اند با پتانسیل واکسن BNT162. آنها شروع به آزمایش های انسانی این واکسن آزمایشی در اواخر ماه گذشته در آلمان است.

“با ما منحصر به فرد و مقاوم در مطالعه بالینی برنامه در جریان شروع در اروپا و در حال حاضر ایالات متحده, ما نگاه رو به جلو برای پیشرفت به سرعت و در همکاری با شرکای ما در BioNTech و مقامات نظارتی را به امن و موثر واکسن برای بیمارانی که نیاز به آن” فایزر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آلبرت Bourla در بیانیه ای گفت.

“کوتاه کمتر از چهار ماه به بازه زمانی که در آن ما قادر به حرکت از قبل از مطالعات بالینی برای تست انسان فوق العاده ای است,” او اضافه شده است.

آزمايش واکسن حاوی مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA. این mRNA یک کد ژنتیکی است که می گوید سلول چه برای ساخت — در این مورد یک ژن است که ممکن است وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس.

آزمایشی را تست آزمایشی واکسن در بزرگسالان بین سنین 18 و 55 در مرحله اول قبل از حرکت به همسر, گروه, شرکت, گفت:, و اضافه کردن آن امیدوار است برای تست به 360 نفر است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید FDA روش های درمانی برای درمان Covid-19 و داروسازان در مسابقه برای تولید یک واکسن است که ایالات متحده مقامات بهداشتی می گویند انتظار می رود که حداقل 12 تا 18 ماه.

تلاش شرکت Pfizer و BioNTech یکی از چندین کار در یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19 که بیمار بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان است و کشته شدن حداقل 247,752 که از دوشنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود بیش از 100 واکسن در حال توسعه در سطح جهان به عنوان از آوریل 30, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با حداقل هشت واکسن نامزدها در حال حاضر در آزمایشات انسانی.

امیدوار به دریافت واکسن به بازار هستند اما دانشمندان در حال تنظیم انتظارات پایین برای چگونه به سرعت آن را می تواند رخ دهد. در حال توسعه و تست و بررسی هر بالقوه واکسن طولانی و پیچیده و گران تلاش است که می تواند ماه ها یا حتی سال جهانی کارشناسان بهداشت می گویند.

بیوتکنولوژی شرکت مدرن در همکاری با موسسه ملی سلامت یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی شروع کرد و با تست های آزمایشی به صورت بالقوه واکسن برای جلوگیری از Covid-19 مارس.

جانسون و جانسون ” است که در آن با هدف تولید بین 600 میلیون تا 900 میلیون دوز از پتانسیل آن coronavirus واکسن تا پایان سه ماهه اول سال 2021 اگر انسان آزمایش های برنامه ریزی شده برای شروع در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده.

شرکت گزارش امید به تولید “میلیون ها نفر” واکسن در پایان این سال این شرکت افسر ارشد علمی دکتر Mikael Dolsten گفت CNBC در ماه گذشته. این انتظار برای افزایش به “صدها میلیون نفر” از دوزهای سال آینده این شرکت گفت:.

سایت در حال حاضر دوز شرکت کنندگان شامل NYU گراسمن دانشکده پزشکی دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی Pfizer گفت. دانشگاه روچستر مرکز پزشکی روچستر منطقه ای بهداشت و پزشکی بیمارستان کودکان سینسیناتی مرکز خواهد شد “آغاز ثبت نام در مدت کوتاهی” این شرکت اعلام کرد.

فایزر و BioNTech کار خواهد کرد به طور مشترک به تجاری واکسن در سراسر جهان بر تصویب قانونی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme