پپسی درآمد سقوط 3% به عنوان همه گیر بازدید آشامیدنی, فروش, اما افزایش, اسنک کسب و کار

پپسی نوشابه های نمایش داده شده در یک فروشگاه در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

شرکت پپسی در روز دوشنبه گزارش داد که درآمد سه ماهه کاهش یافت و به کمتر از مصرف کنندگان خریداری آن نوشیدنی در رستوران یا فروشگاه رفاه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت را گزارش رشد آن در مواد غذایی مانند Cheetos و بلغور جو دوسر در سه ماهه.

سهام این شرکت افزایش 3.3% در premarket تجارت.

پپسی گفت که آن را نمی خواهد ارائه یک چشم انداز برای سال مالی 2020 در این زمان با استناد به ادامه بی ثباتی و عدم اطمینان در اطراف این بیماری همه گیر.

در اینجا چیزی است که این شرکت گزارش شده در مقایسه با آنچه در وال استریت بود و انتظار بر اساس یک نظرسنجی از تحلیلگران با Refinitiv:

  • سود هر سهم: $1.32, تنظیم, در مقابل $1.25 رود
  • درآمد: $15.95 میلیارد دلار در مقابل دلار 15.38 میلیارد رود

در سه ماهه دوم منتهی به ژوئن 13, پپسی گزارش درآمد خالص از $1.65 میلیارد دلار یا $1.18 هر سهم را از $2.04 میلیارد دلار یا $1.44 هر سهم سال قبل. مدیر عامل شرکت رامون Laguarta گفت که این شرکت با صرف نزدیک به 400 میلیون دلار در هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر از جمله تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان.

به استثنای موارد این شرکت به دست آورده $1.32 هر سهم ضرب و شتم $1.25 هر سهم انتظار می رود توسط تحلیلگران مورد بررسی توسط Refinitiv.

فروش خالص کاهش یافته است 3.1% کاهش به $15.95 میلیارد و شکوه انتظارات $15.38 میلیارد دلار است. شرکت آلی درآمد که نوار ارز خارجی خریداری و divestitures کاهش 0.3%.

شرکت پپسی را در آمریکای شمالی آشامیدنی واحد آن دیدم آلی درآمد سقوط 7 درصد با وجود رشد در سوپر مارکت ها و فروشگاه دلار. بسته شدن رستوران سینما و استادیوم ورزشی وزن در کسب و کار, اما نه همه آن نوشیدنی رنج می برد. پپسی صفر قند و Bubly دیدم دو رقمی رشد درآمد.

لرزنده غذاهای آمریکای شمالی گزارش آلی رشد درآمد حاصل از 23 درصد به عنوان مصرف کنندگان خریداری بلغور جو دوسر برای صبحانه و پخت. Laguarta گفت که مصرف کنندگان ادامه داد: برای خرید این اقلام حتی به عنوان اقتصادهای باز کرد تا در پایان سه ماهه. این شرکت با طراحی یک طرح بازاریابی برای بقیه سال به حفظ این فروش از جمله راه اندازی Cheetos مک و پنیر.

Frito-Lay, شمال امریکا دیدم آلی رشد فروش 6 درصد.

در خارج از آمریکای شمالی این شرکت گزارش آلی کاهش فروش در اروپا و آفریقا و خاورمیانه و جنوب آسیا بخش. آمریکای لاتین آلی درآمد مسطح بود در حالی که آن آسیا و اقیانوسیه و استرالیا و نیوزیلند و چین بخش دیدم آلی رشد فروش از 15 درصد است.

Laguarta گفت که این شرکت شاهد نشانه هایی از بهبود در ماه مه و ژوئن به عنوان بسیاری از اقتصاد شروع به بازگشایی و مصرف کنندگان از سر گرفته و برخی از آنها قبل از عادات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر