‘مردم برای آمدن به فلوریدا’ ایالت خزانه دار می گوید: رد coronavirus نگرانی در مورد تاثیر بر اقتصاد

فلوریدا خزانه دار جیمی Patronis, در روز چهارشنبه را رد کرد و نگرانی هایی در مورد تاثیر آن خوشه از coronavirus موارد خواهد شد که در دولت رفاه و اقتصاد است.

“عشق مردم به آمدن به فلوریدا” Patronis گفت: در یک مصاحبه تلفنی. او گفت: او را دیدم یک فرصت برای “کسب سود” به عنوان مزایای دولت از آنچه که او پیش بینی خواهد بود بیشتر کارگران از راه دور در حال حرکت به سمت دولت است.

او تشبیه فلوریدا فرصت برای کسانی که قبل از خطوط هوایی آمریکا که به تازگی upsized سهام و یادداشت ها ارائه برای کمک به تقویت ترازنامه خود را. هواپیمایی که در حال سوختن است 40 میلیون دلار در روز است گفت: این انتظار درآمد به پاییز 90 درصد در سه ماهه دوم از یک سال پیش به عنوان همه گیر آورده سفر به توقف.

“آنها در حال رفتن وجود دارد و نه با داشتن هر گونه مشکل جمع آوری پول” او اشاره کرد.

نظرات خود را به عنوان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام کرده اند آنها تحمیل خواهد شد 14-روز قرنطینه در مسافران از coronavirus کانون متحده آمریکا از جمله فلوریدا.

فلوریدا روز چهارشنبه گزارش داد یک رکورد دیگر سنبله در coronavirus موارد تا 5.3 درصد در یک روز موجب نگرانی سرمایه گذاران که سوار بازار پایین 700 امتیاز.

“همیشه وجود دارد کسانی هستند که ترس” Patronis گفت: بازار رها کردن. “این یک فرصت خرید.”

فلوریدا مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان بازیگری به شدت به اندازه کافی برای مقابله با شیوع کروناویروس تحمیل کمتر دقیق مقررات ساکنان از ایالات آمریکا مانند نیویورک و کنتیکت و انهدام کسانی که محدودیت بیش از حد به سرعت. سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: در CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه است که بر خلاف متحده در شمال شرقی فلوریدا بازگشایی اقتصاد “در برابر یک پس زمینه از بسیاری از گسترش است.”

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: بخش هایی از ایالات متحده شروع به دیدن یک “افزایش نگران کننده” در coronavirus عفونت.

وقتی پرسیده شد که در مورد کسانی که انتقادات Patronis گفت فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است “انجام همه چیز را راست” توسط دستورالعمل تاسیس شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. او گفت که در فلوریدا خواهد بود مایل به “pivot” برنامه های خود را به عنوان coronavirus تکامل می یابد.

هنوز هم برخی از شرکت ها عمل کرده اند و حتی قبل از مقامات دولتی داشته است. Levi Strauss & Co. مدیر اجرایی تراشه Bergh گفت: شلوار جین خرده فروش ممکن است نیاز به فروشگاه در برخی از کشورهای خاص. اپل گفت: آن را دو فروشگاه های اپل در فلوریدا همراه با بسته شدن در کارولینای شمالی کارولینای جنوبی آریزونا و تگزاس به عنوان ویروس reemerges.

“من عاشق آیفون من اما من نمی خرید آن را در یک فروشگاه” Patronis اظهار داشت: گفته اپل فروشگاه ها بیشتر برای بازاریابی از آنها برای فروش.

“این چیزی است که آنها می خواهند به انجام این کار برای روحیه کارکنان خود را,” او گفت: از تعطیلی. “هر تیم کوک را دوست دارد به انجام است.”

Patronis بود به همان اندازه unbothered خبری که نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات را اعمال قرنطینه در بازدید از فلوریدا. در واقع, او گفت که او مطمئن است که فلوریدا خواهد آمد از طرف دیگر همه گیر قوی تر از ایالات آمریکا مانند نیویورک شعار فلوریدا پایین نرخ مالیات.

که پایین نرخ مالیات هر چند باعث می شود حالت منحصر به فرد و وابسته به گردشگری برای درآمد خود را. به عنوان سفر و صنعت گردشگری ویران شده است با این بیماری همه گیر فلوریدا دیده است درآمد های خشک است. دولت درآمد مجموعه در ماه آوریل بیش از $878 میلیون زیر برآورد با توجه به قوه مقننه دفتر اقتصادی و جمعیت شناختی پژوهش است.

Patronis گفت: دولت همچنان قوی قایقرانی و بازار مسکن دومی که او گفت: بهره مند خواهد شد که او پیش بینی کرد از راه دور کارگران از شمال شرق حرکت به فلوریدا در جستجوی سواحل و مالیات کمتر.

وقتی پرسید که آیا نیویورکی می خواهید به حرکت به فلوریدا اگر موارد coronavirus ادامه به کنه تا Patronis وجود دارد گفت: کمتر نقاط در “مناطق روستایی است.”

در صورتی که درآمد کافی نیست به جای آن که فلوریدا ممکن است از دست دادن در گردشگری Patronis گفت: دولت میلیاردها دلار ذخیره در یک دولت صندوق تثبیت به عنوان به خوبی به عنوان یک دولت فاجعه صندوق. هنوز فلوریدا در حال برنامه ریزی در هر سازمان دولتی قطع 6 درصد از بودجه خود را که باید به تصویب ژوئیه 1. فلوریدا است که هنوز هم امید برای کمک های مالی از کنگره از طریق پول از مراقبت عمل می کنند و یا اقدامات دیگر از جمله به عنوان یک زیرساخت ،

در حالی که یک stand-alone زیرساخت لایحه بعید است قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, کاخ سفید و جمهوریخواهان مذاکره کنندگان در حال برنامه ریزی برای برگزاری مذاکرات رسمی در یک چهارم coronavirus بسته محرک اقتصادی در ماه جولای CNBC گزارش کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de