ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت گذر از اقیانوس آرام در حالی که انجام آموزش در سواحل کالیفرنیا.

متخصص ارتباطات جمعی 2nd Class پل کماندار | نیروی دریایی ایالات متحده

واشنگتن — پنتاگون بازرس کل گفت: آن را ارزیابی نیروی دریایی ایالات متحده در پاسخ به شیوع کروناویروس در عروق است.

در یادداشتی به وزارت, نیروی دریایی, تاریخ مارس 11, پنتاگون, بازرس اداره نوشت که آن را “تعیین اینکه آیا نیروی دریایی اجرا کرده است سیاست ها و روش های جلوگیری و کاهش گسترش بیماری های عفونی مانند coronavirus-بیماری-2019 (COVID-19) در کشتی ها و زیردریایی.”

“علاوه بر این ما را تعیین خواهد کرد که آیا کاهش اقدامات موثر هستند که در جلوگیری از گسترش COVID-19 اجرا شد در سراسر ناوگان.”

آخرین وحی می آید که پنتاگون انجام عمیق تر بررسی به دست زدن به یک شیوع کروناویروس در یو اس اس تئودور روزولت که متعاقبا منجر به شلیک U. S Navy سروان. برت Crozier و استعفای سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

بیش از آخر هفته رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایکل Gilday غایب بود از شنبه در نشست ستاد مشترک در کاخ سفید است. پنتاگون یکشنبه نشان داد که Gilday شد self-جداسازی پس احتمالا در معرض coronavirus.

“پارسی ادمیرال Gilday حال تماس با یک COVID مثبت اعضای خانواده و اگر چه آزمایش منفی خواهد بود quarantining این هفته” پنتاگون در بیانیه ای گفت.

نیروی دریایی ایالات متحده گزارش روز دوشنبه در مجموع 2,162 تایید موارد coronavirus. از کسانی که مورد تأیید بیش از نیمی از آنها ملوانان بودند که هر دو سرنشین روزولت و یا یو اس اس کید.

خواندن این نامه:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی