ما فضای ژنرال نیروی جان ریموند شهادت در کمیته نیروهای مسلح سنا در جلسه در تاثیر از کمیسیون ارتباطات فدرال را Ligado تصمیم امنیت ملی در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی در تاریخ 6 مه سال 2020 است.

گرگ نش | استخر | خبرگزاری گتی ایماژ

واشنگتن — مقامات پنتاگون روز چهارشنبه ناودان اخیر کمیسیون فدرال ارتباطات تصمیم به اجازه می دهد Ligado به استقرار شبکه های پهن باند تلفن همراه در سراسر کشور گفت: ممکن است مختل GPS سیگنال های حیاتی برای عملیات نظامی است.

“من صرف بیشتر از من حرفه ای نظامی یکپارچه سازی GPS و دیگر توانایی های فضایی به همه چیز که ما به عنوان یک نیروی مشترک. و امروز مطلقا چیزی که ما به عنوان یک نیروی مشترک نیست که فعال شده توسط فضا و به طور خاص GPS” توضیح فضایی آمریکا نیروی ژنرال جان ریموند در سخنان افتتاحیه خود قبل از سنا کمیته خدمات مسلح.

“آن [GPS] دهکدهای انقلابی عملیات نظامی است و شاغل در هر مرحله از کشتن زنجیره ای به شکست ما دشمنان” ملت فضای نظامی افسر اضافه شده است.

دانا Deasy دفاع گروه مدیر ارشد فناوری اطلاعات گفت: این کمیته که خطر ناشی از Ligado شد قابل توجه و غیر قابل قبول است.

“Ligado و 5G به سادگی نمی رفتن با هم. روشن است به DoD که خطر ابتلا به GPS به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به مزایای این FCC تصمیم گیری و FCC نیاز به معکوس تصمیم خود” Deasy گفت.

سناتور جیمز Inhofe R-Okla., که صندلی های پنل و نماینده دموکرات سناتور جک رید D-R. I. هر دو انتقاد FCC تصمیم گیری در سخنان افتتاحیه.

“من فکر نمی کنم آن است که یک ایده خوب را با خطر سیگنال های GPS است که ما را قادر ملی و امنیت اقتصادی برای بهره مندی از یک شرکت و سرمایه گذاران خود را در” Inhofe گفت. “این در مورد خیلی بیشتر از خطر نظامی ما آمادگی و قابلیت های. تداخل با GPS صدمه دیده خواهد شد و کل اقتصاد آمریکا.”

چند سناتور از هر دو طرف نگرانی که این کمیته تا به حال هنوز به شنیدن شهادت را از FCC یا Ligado.

“وجود دارد هر دو طرف در این گفت: Senator Tim Kaine, D-Va., و اضافه کرد که آن را دشوار است به “معکوس تصمیم بر حضور یک طرف.”

Ligado گفت: روز شنبه در بیانیه ای که آن را به طول های بزرگ رفته برای جلوگیری از تداخل و ارائه خواهد شد “24/7 نظارت قابلیت و یک خط توقف زنگ یا سوئیچ کشتن” و “تعمیر و یا تعویض در Ligado هزینه هر دولت دستگاه نشان داده می شود مستعد ابتلا به تداخل مضر.”

پنتاگون غافلگیر شده توسط تصمیم

دانا Deasy رئیس اطلاعات مامور در وزارت دفاع تنظیم عینک خود را در طول نیروهای مسلح سنا در جلسه کمیته بر امنیت ملی تاثیر FCC Ligado شبکه های تصمیم گیری در واشنگتن دی سی ایالات متحده در چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است.

شاون Thew | سازمان حفاظت محیط زیست |بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

Ligado بی سیم ماهواره ای سرمایه گذاری که قبلا شناخته شده به عنوان LightSquared Inc., پدید آمده از ورشکستگی در سال 2015 و پس از مشغول به کار در یک پیشنهاد به منظور توسعه یک شبکه متکی L-band طیف است که کمک خواهد کرد که شرکت های مخابراتی استقرار شبکه های 5G.

ماه گذشته پنج عضو FCC رای دادند به اتفاق آرا به اجازه می دهد Ligado شبکه برای استقرار یک قدرت کم در سراسر کشور شبکه 5G با وجود اعتراض از آژانس های فدرال از جمله بخش های دفاعی و تجارت و همچنین به عنوان عمده خطوط هوایی ایالات متحده.

FCC در دفاع از تصمیم خود گفته آن شامل شرایط سخت با هدف حصول اطمینان از سیستم GPS نمی خواهد تجربه تداخل مضر و موفق به کسب حمایت از سوی دادستان کل ویلیام Barr و وزیر خارجه مایک Pompeo.

Ligado طرح را با استفاده از L-band طیف است که پتانسیل مختل تجاری و نظامی سیگنال های GPS بنابراین نگرانی که این فن آوری را تحت تاثیر ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است.

“من به شما بگویم که در طول تاریخ ما بسیار خوب کار ارتباط با FCC وقتی که می آید به همکاری تحصیل درخواست مثل این … در این ویژه درخواست وجود ندارد و به عقب و جلو است که ما به طور معمول از طریق” Deasy گفت: کمیته.

“در پایان روز, ما به طور کامل گرفتار کردن گارد. زمانی که بیش از آن تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل تصمیم گرفته شد توسط FCC به جلو بروید و حرکت رو به جلو,” او اضافه شده است.

‘DNA از ما راه جنگ’

تفنگداران دریایی ایالات متحده رعایت مواد منفجره منفجر از یک فاصله امن در یک تخریب در محدوده کلاغ دره فیلیپین در طول خاکی فرود ورزش.

گروهبان دوم ، یوسف DiGirolamo | سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده

مایکل گریفین به وزیر دفاع برای پژوهش و مهندسی گفت: در سنا شهادت است که اگر Ligado انجام طرح آن ایالات متحده آمریکا خواهد شد و تجربه “یک زخم خود تحمیل بر GPS.”

“در حالی که ما مجموعه ای را به طراحی مجدد و تجدید صدها میلیون نفر از گیرنده های GPS در ما نصب امنیت ملی و صنعتی, پایگاه دیگران و به خصوص روسیه و چین خواهد بود را به استفاده از اشتباه ما با ارائه جایگزینی سیستم هستند که در معرض Ligado را از دخالت در” گریفین گفت.

“ضعف سیستم GPS ارائه می دهد و دشمنان ما از این فرصت به جای ایالات متحده به عنوان استاندارد جهانی برای ناوبری ماهواره ای.”

وقتی پرسیده شد که برای توضیح اهمیت GPS برای ارتش ملت فرمانده فضایی به تزلزل پاسخ.

“این است که DNA ما از راه جنگ. این سیستمیک در همه چیز را که ما انجام می دهیم” ریموند گفت.

“این بخش به تنهایی بیش از یک میلیون گیرنده های GPS است که یکپارچه به فضا پرتاب وسایل نقلیه یکپارچه به ما هواپیما و تانک در کشتی در شبکه های ارتباطی و ما سلاح مهم سیستم ما مردم است. GPS اجازه می دهد تا ما را به ساقه حرکت می کند و در ارتباط با سرعت و دقت و در طول فواصل بزرگ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی