پنتاگون رهبران می گویند که آنها در حال ارزیابی این که آیا برای حذف مؤتلفه نمادها از پایگاه های نظامی

رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley شهادت قبل از کمیته نیروهای مسلح مجلس شنوایی در “وزارت دفاع مقامات و نقش های مرتبط با اجرای قانون غیر نظامی’ در واشنگتن, DC 9 ژوئیه سال 2020 است.

مایکل رینولدز | استخر کرج

واشنگتن — پنتاگون رهبری روز پنجشنبه گفت که یک روند در راه است, بررسی پتانسیل حذف مؤتلفه نمادها از آمریکا تاسیسات نظامی یک حرکت است که می افتد خارج از گام با رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: در ماه گذشته که دولت او را “حتی در نظر گرفتن” چنین اقدامی.

“وجود دارد یک جریان فرایند که توسط آن ما تأیید چه نوع پرچم مجاز در آمریکا پایگاه های نظامی” وزیر دفاع علامت Esper توضیح داد که قبل از خانه کمیته خدمات مسلح که در مورد خواسته پتانسیل حذف مؤتلفه پرچم به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مربوط به نمادهای کنفدراسیون.

“من می خواهم به مطمئن شوید که ما یک رویکرد است که پایدار است و می تواند مقاومت در برابر چالش قانونی اما که ما را متحد می سازد و مهمتر از همه کمک می کند تا ایجاد انسجام و آمادگی” Esper اضافه شده است.

فشار را به نام مؤتلفه رهبران خارج از ایالات متحده پایگاه نظامی به دست آورده تمدید شد پس از روز یادبود کشتار جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به هشت دقیقه است.

وقتی پرسید که آیا ارتش آمریکا پایگاه های نام بعد از مؤتلفه ژنرال صدمه روحیه یا واحد انسجام در ارتش این کشور بالاترین رتبه افسر ارائه یک داستان شخصی است.

“برای کسانی که سربازان جوان است که به یک پایگاه فورت هود یا فورت براگ و یا هر کجا که نام بعد از یک مؤتلفه طور کلی می توان آنها را یادآوری است که که به طور کلی مبارزه برای یک نهاد برده داری است که ممکن است بنده یکی از اجداد” رئیس ستاد مشترک ژنرال علامت Milley توضیح داد.

“من تا به حال یک گروهبان وقتی که من یک افسر جوان که در واقع به من گفت که در فورت براگ. او گفت که او به کار می رفت هر روز بر روی یک پایه است که به نمایندگی از یک مرد که تا به حال به بردگی گرفته پدربزرگ و مادربزرگ خود را,” او اضافه شده است.

نشانه ای را نشان می دهد فورت براگ اطلاعات در Fayettville, North Carolina.

لوگان مدل پارچه سست بافت پرچمی | گتی ایماژ

“من شخصا فکر می کنم که تصمیم گیری اصلی به نام این پایگاه پس از مؤتلفه ژنرال و 10 پایگاه شما در حال صحبت کردن در مورد در ارتش کسانی که تصمیم گیری های سیاسی در 1910s و 20s و 30s و جنگ جهانی اول, جنگ جهانی دو بازه زمانی و آنها در حال رفتن به تصمیم گیری های سیاسی امروز,” او گفت:.

“برخی فکر می کنم آن را میراث دیگران فکر می کنم آن را نفرت” Milley اضافه شده است.

“جنگ های داخلی آمریکا بود مبارزه کرد و آن را یک عمل شورش و یک عمل خیانت در آن زمان در برابر این اتحادیه در برابر ستاره و راه راه و برابر قانون اساسی ایالات متحده” ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رشته از توییت نوشت که ایالات متحده در پایگاه ارتش به نام ژنرال که مبارزه برای برده-برگزاری متحده کنفدراسیون در جنگ داخلی خواهد شد و نه تغییر نام آنها.

رئیس جمهور مخالفت خود را در ژوئن 10 توییتهایی که مؤتلفه نام پایگاه را تبدیل به بخشی از ملت بزرگ “میراث”.

“پیشنهاد شده است که ما باید با تغییر نام به عنوان بسیاری از 10 افسانه ای ما پایگاه های نظامی مانند فورت براگ در کارولینای شمالی فورت هود در تگزاس, Fort Benning در گرجستان ، این به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث فرهنگی و سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده به پایگاه ارتش را حفظ خواهد کرد مؤتلفه نام

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه آمده است که دولت او “حتی نمی خواهد در نظر گرفتن” تغییر نام در آمد سه روز پس از یک سخنگوی ارتش آمریکا گفت: “وزیر از ارتش باز است برای داشتن یک آینده گفتگو در مورد تغییر نام” از 10 پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه ژنرال که به خدمت در ارتش ایالات متحده ملت قدیمی ترین شاخه خدمات.

در ماه گذشته هر دو سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد قصد دارد به ممنوعیت مؤتلفه نبرد پرچم از نمایش داده شدن بر روی کشتی ها و تاسیسات.

CNBC دن منگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر