آمریکا رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley پاسخ به سوالات خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در پنتاگون روز پس از آن اعلام شد که ابوبکر البغدادی کشته شد در ایالات متحده حمله در سوریه 28 اکتبر 2019 در آرلینگتون ویرجینیا.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

واشنگتن — ملت افسر نظامی روز سه شنبه گفت که ایران نظامی اخیر ماهواره ای, راه اندازی اولین سرکش رژیم یک مورد feat.

“موشک های مختلف می توانید چیزهای مختلف می تواند حمل ماهواره و یکی می تواند نوعی از دستگاه است که می تواند منفجر شود. بنابراین خط پایین این است: بله, آن است که نگرانی های امنیتی در هر زمان ایران در حال آزمایش هر نوع موشک های دوربرد” توضیح رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley.

“آنها راه اندازی یک ماهواره وسیله نقلیه و من فکر می کنم ما علنا اعلام کرد که غلت بنابراین ماهواره ای خود را نه بیش از حد در مورد آن نگران اما فن آوری موشک های دوم و سوم-سفارش فن آوری موشکی و درس های آموخته شده از آن یک نگرانی است,” او اضافه شده است.

ایران گفت: در ماه گذشته است که آن را با موفقیت راه اندازی شد ملت اولین ماهواره نظامی دیگر حرکت در افزایش tit-for-tat مبارزه بین واشنگتن و تهران بیش از این رژیم موشک های برنامه های.

ماهواره دوبله نور فرستاده شد به مدار با استفاده از یک دوربرد موشک با توجه به مارس 22 بیانیه ایران و پاسداران.

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی می ترسید که ایران به دنبال توسعه فن آوری های ماهواره ای است که یک پوشش برای موشک های بالستیک و فعالیت است. تهران ضمن رد کرده کسانی که اظهارات و گفته است که ایران کار نمی کند و به سمت یک برنامه سلاح های هسته.

یک ماهواره نظامی به نام نور راه اندازی شده است به مدار ایران سپاه پاسداران سپاه در اصفهان, مارس 22 سال 2020 است.

WANA | Sepah اخبار از طریق رادیو فردا

از پرتاب ماهواره آمد روز پس از پنتاگون ادعا کرد که کشتی های ایران از پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی سپاه در زمان “خطرناک و تحریک آمیز” اقدامات در نزدیکی ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی و گارد ساحلی کشتی ها در خلیج فارس.

شش نظامی ایالات متحده عروق انجام شد آموزش عملیات در آبهای بین المللی در زمانی که 11 کشتی ایرانی “عبور از کمان و sterns ایالات متحده آمریکا کشتی های بسیار در نزدیک محدوده و سرعت بالا” با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده در بیانیه ای.

ایالات متحده خدمه صادر هشدارهای متعدد از طریق پل به پل رادیو, پنج انفجار کوتاه از کشتی شاخ و دوربرد acoustic noise maker دستگاه به ایران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که ایالات متحده را نابود ایرانی gunboats که آزار و اذیت آمریکا کشتی در دریا.

“من دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا” به رئیس جمهور نوشت: در یک پست در توییتر.

تهدید که کمک به بهبود قیمت نفت نشان دهنده یکی دیگر از اضطراب به نوبه خود در روابط بین واشنگتن و تهران است.

تنش افزایش یافت پس تهمت خروج از برجسته ایران با میانجیگری دولت اوباما.

تا سال 2015 به توافق هسته ای لغو تحریم ها علیه ایران که اقتصاد آن را فلج و قطع صادرات نفت تقریبا به نصف. در ازای کاهش تحریم ها, ایران, پذیرش محدودیت در برنامه هسته ای خود و اجازه بازرسان بین المللی به امکانات آن است.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن “حداکثر فشار” سیاست فلج اقتصاد ایران, کاهش صادرات نفت, تهران, گفت: آن را نمی خواهد مذاکره با واشنگتن در حالی که تحریم ها در محل.

بیشتر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا گفت که آن را نمی خواهد پیشنهاد کاهش تحریم ها به ایران به عنوان کشنده coronavirus شیوع بیشتر ايزوله و فلج خاورمیانه ملت است.

“تمام جهان باید بدانند که کمک های انسان دوستانه به ایران باز نیست تحریم” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در مارس 20 کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای تسهیل کمک های انسان دوستانه در حال حرکت در داخل و مطمئن شوید که معاملات مالی متصل به آن می تواند به عنوان به خوبی. هیچ تحریم بر دارو و رفتن به ایران با وجود تحریم ها در کمک های انسانی به آن کشور است. آنها هم یک مشکل وحشتناک وجود دارد و ما می خواهیم که بشردوستانه کمک های پزشکی به مردم ایران” ملت دیپلمات ارشد اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی