فروش خانه در انتظار افزایش برای دومین ماه متوالی به عنوان Realtors افزایش پیش بینی خود را برای سال 2020

فروش در انتظار ثبت نام ارسال شده است در مقابل یک خانه برای فروش در سن Anselmo, کالیفرنیا.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

فروش قولنامه ای مسکن در ادامه به صعود در ماه ژوئن افزایش 16.6% ماهانه از ماه مه و افزایش 6.3% از ژوئن 2019 با توجه به انجمن ملی از Realtors. این ضربان انتظار برای بدست آوردن ماهیانه که افزایش 12.5% است. این دومین ماه متوالی نرخ سود در قرارداد فعالیت است.

Realtors نیز مطرح شده خود پیش بینی برای بازار مسکن به دلیل آنچه که آنها می گویند یک آشکار بازار چرخش. برای سال 2020 موجود-صفحه اصلی فروش در حال انتظار برای کاهش تنها 3 درصد است. فروش خانه های جدید در حال پیش بینی افزایش 3 درصد است.

پیش بینی قبلی برای فروش خانه های موجود در سال 2020 میلادی 7.7 درصد فروش خانه های جدید تا 1 درصد.

“این بسیار تعجب آور و قابل توجه است که در میان همه گیر جهانی, قرارداد فعالیت برای خرید خانه بالاتر است و در مقایسه با یک سال پیش گفت:” لارنس یون نار اقتصاددان ارشد. “مصرف کنندگان با استفاده از رکورد کم نرخ وام مسکن ناشی از فدرال رزرو حداکثر نقدینگی سیاست های پولی.”

پیش فروش اندازه گیری قرارداد امضا شده در خانه های موجود پس از آن نشان می دهد که خریداران از خرید در ماه ژوئن فقط قبل از اخیر افزایش coronavirus موارد است. فروش داشتند مشخصی در ماه مه خیره کننده 44 درصد در مقایسه با ماه آوریل است.

نرخ متوسط 30 سال وام مسکن ثابت در آغاز ماه ژوئن حدود 3.24% و تا پایان ماه ژوئن آن را آغشته به حدود 2.95% با توجه به وام مسکن اخبار روزانه. نرخ شده است معلق در هوا در نزدیکی پایین ترین سطح خود در حدود 2.9 درصد و پس از آن. انجمن ملی از Realtors پیش بینی نرخ اقامت در نزدیکی یا 3 درصد بیش از 18 ماه آینده.

این شرح زیر است هفته گذشته NAR گزارش نشان فروش خانه های موجود در ماه ژوئن افزایش خیره کننده 20.7 ٪ ماهانه. که بزرگترین افزایش ماهیانه پس از Realtors شروع به ردیابی داده ها در سال 1968. این تعداد بر اساس بسته شدن و فروش شد هنوز هم پایین تر سالانه توسط 11.3%.

یکی از بزرگترین مسائل باقی مانده عرضه خانه های موجود برای فروش که کاهش 18 ٪ در سال در ماه ژوئن به فقط 1.57 میلیون خانه با توجه به نار. بر اساس زمان خرید و فروش, سرعت, که نشان دهنده چهار ماه از عرضه است. در ماه ژوئن گذشته 350,000 بیشتر در خانه بودند در بازار است. عرضه شد تا فقط 1% ماهانه از ماه مه تا ژوئن. یون می گوید: قیمت چوب صدمه زدن به سازندگان.

“در حالی که چشم انداز امیدوار کننده است به شدت افزایش چوب قیمت در مورد” Yun گفت. “کاهش تعرفه ها – حتی اگر موقت – کمک خواهد کرد افزایش صفحه اصلی ساختمان و در نتیجه تحریک رشد اقتصادی سریع تر.”

منطقه ای پیش فروش خانه رز در تمام چهار منطقه از ایالات متحده است. در شمال, فروش افزایش 54.4% ماهانه و پایین تنها 0.9% از یک سال پیش. در میانه فروش انتظار افزایش 12.2% ماهانه و 5.1 درصد در سال است. در جنوب ماهانه افزایش 11.9 درصد و 10.3 درصد در سال است. در غرب در انتظار افزایش فروش 11.7% ماهانه و به 4.7 درصد در سال است.

“شمال شرقی قوی جستن به عقب می آید پس از یک مستند طولانی در حالی که جنوب همواره عملکرد بهتری نسبت به بقیه کشور” Yun گفت. “این قابل توجه قیمت صحبت می کنند به فوق العاده بالا خریدار تقاضا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme