معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 13, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که او نه مصرف ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای coronavirus فاکس نیوز گزارش روز سه شنبه.

“من پزشک نیست توصیه می شود که, اما من نمی دریغ” به مواد مخدر اگر آن را توصیه می شود پنس گفت روباه. این مصاحبه یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مصرف دارو. هیچ دارو و در عین حال ثابت شده است موثر در درمان coronavirus یا جلوگیری از انتقال این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که او مصرف هیدروکسی کلروکین و همچنین روی و “اصلی دوز” از آنتی بیوتیک آزیترومایسین شناخته شده به عنوان Z-Pak بعد از درخواست کاخ سفید پزشک در مورد مواد مخدر.

“به او گفتم شما چه فکر می کنید؟’ او گفت: ‘اگر شما می خواهم آن را دوست دارم.’ من گفت: “آره, من می خواهم آن را دوست دارم. من می خواهم به نگاهی به آن.,'” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید در روز دوشنبه.

هیدروکسی کلروکین و یک تعداد انگشت شماری از دیگر مواد مخدر شده اند تبلیغ با تهمت و دیگران که ممکن است درمان برای Covid-19 که برای آن وجود دارد که هنوز هیچ واکسن موثر در دسترس است.

غذا و دارو صادر کرده است یک هشدار در مورد مواد مخدر گفت: آن آگاه گزارش “جدی ریتم قلب مشکلات” در بیماران مبتلا به این ویروس بودند که تحت درمان با مالاریا مواد مخدر اغلب در ترکیب با آزیترومایسین.

پس تهمت اظهارات FDA کمیسر Stephen هان گفت: در بیانیه ای گفت “این تصمیم را به هر گونه مواد مخدر است که در نهایت یک تصمیم بین بیمار و پزشک است. هیدروکسی کلروکین و کلروکين در حال حاضر مورد تایید FDA برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید.”

فاکس نیوز بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اطلاعات بیشتر در پنس نظرات در طول مصاحبه. پنس را بلافاصله ارائه دهید.

کاخ سفید نشده است مهر و موم شده از بیماری: در اوایل این ماه پنس مطبوعاتی وزیر کتی میلر آزمایش مثبت برای Covid-19. تشخیص او یک روز پس از یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets آزمایش مثبت است. یک مقام ارشد گفت: ان بی سی نیوز در این زمان است که پنس خواهد فاصله خود را از دیگر مردم برای چند روز.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی