پنس دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمعات انتخاباتی با وجود افزایش coronavirus موارد: “ما باید در انتخابات آینده این سقوط’

معاون رئیس جمهور مایک پنس در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تصمیم به از سرگیری امضای آن در شخص تظاهرات با وجود نگرانی در سنبله در coronavirus موارد است.

در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه جمعه – این گروه برای اولین بار در نزدیک به دو ماه – خبرنگار پرسید: پنس چرا کمپین جعلی پیش با تظاهرات که کشیده اند ده ها هزار نفر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در گذشته است.

“آزادی بیان, حق صلح و دوستی جمع آوری مندرج در قانون اساسی ایالات متحده آمریکا” پاسخ داد پنس که منجر نیروی کار.

“و ما باید در انتخابات آینده این سقوط,” او اضافه شده است. “ما هنوز هم می خواهید به مردم آزادی برای شرکت در روند سیاسی و احترام به آن است.”

یکی دیگر خبرنگار کبابی پنس برای توجیه کرد در حالی که اصرار دارد که مردم به دنبال دولت های محلی و اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“حتی در یک بحران بهداشتی مردم آمریکا نمی برانند و قانون اساسی ما حقوق” پنس گفت. “من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما می دانیم چقدر مهم آزادی و مسئولیت شخصی به کل این معادله است.”

پنس گفت که او و تهمت اعتقاد “با در نظر گرفتن مراحل مناسب” در رویکرد خود را به میزبانی تظاهرات در میان همه گیر. در تازه ترین رالی در اوکلاهما بیش از آخر هفته شرکت کنندگان دریافت ماسک ضد عفونی کننده دست و متوسط چک قبل از ورود به تولسا عرصه ای که در آن تهمت صحبت کرد. اما با پوشیدن ماسک بود و نه اجباری.

معاون رئیس جمهور اشاره کرد که شرکت کنندگان غربالگری شدند که در حوادث اخیر و افزود که اوکلاهما را مثبت رای برای Covid-19 موارد به نظر می رسد در حال کاهش است از جمعه. “است که یک عهد به این واقعیت است که مردم با استفاده از حس مشترک آنها مسئول است.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور منظم برگزار می شود تظاهرات در سراسر 2016 حضور در انتخابات و در بسیاری از دوره اول خود را در دفتر مبارزات انتخاباتی به حالت تعلیق در تظاهرات برای بیش از سه ماه به این بیماری همه گیر در سراسر ایالات متحده است.

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن نیز خاموش مبارزات انتخاباتی ظاهر می شود بیشتر در طول مجازی حوادث و مصاحبه. با وجود عدم حضور فیزیکی بایدن اتحاد رسید پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات پارلمانی پای صندوقهای رای است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را راه اندازی مجدد در تولسا به همراه داشت به عنوان مقدار اختلاف آن را به عنوان قرار گرفتن در معرض خود را به مناسبت انتخاب مجدد زمین با مقامات بهداشتی در منطقه معرفی این رویداد بود به تعویق افتاد. مشارکت در 19,000-ظرفیت مرکز کنوانسیون نیز کاهش یافت و کمتر از اعتیاد به مواد مخدره که این کمپین تا به حال ساخته شده است تا marring مشتاق تصویر رئیس جمهور انتخاب مجدد تیم امیدوار به انتقال.

در روز سه شنبه تهمت صحبت کرد به بسته بندی شده megachurch در شهر فینیکس, آریزونا.

رئیس جمهور است و به طور منظم ادعا کرد که امریکا شده است بیشتر موثر در مبارزه با این ویروس بیش از هر کشور دیگر حتی اگر ایالات متحده گزارش کرده است که بالاترین تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از Covid-19. در یک سخنرانی در مرینت ویسکانسین در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر ادعا کرد که ایالات متحده آمریکا است که شاهد افزایش در coronavirus موارد به دلیل آن است که آزمایش گسترده تر از دیگر کشورها است.

بیش از 2.4 میلیون coronavirus موارد و حداقل 124,468 مرگ تایید شده اند در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

پنس که به تازگی به عنوان هفته گذشته بود مطمئن باشید آمریکایی ها که “وحشت” بیش از یک به اصطلاح موج دوم ویروس بود “پر از شکوفه” بستری در جلسه روز شنبه که “ما در حال حاضر دیده می شود موارد افزایش شتاب در سراسر جنوب.”

“اگر یک پیام است که می آید از طریق امروز من امیدوارم که آن است گفت: به جوان آمریکایی ها در این کشور و در این استان ها به ویژه که آنها از اعداد است که ما شاهد در موارد” پنس گفت.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به تازگی گفت که ایالات متحده هنوز در موج اول این بیماری همه گیر.

پنس به خبرنگاران گفت: آن را “تشویق” به ببینید که تقریبا نیمی از عفونت های جدید گزارش شده در افراد زیر 35 سال به عنوان گروه سنی که کمتر احتمال دارد به طور جدی صدمه یا کشته شدن توسط ویروس مسن تر میباشد.

اما Fauci هشدار داد که جوان مردم هنوز هم می تواند به گسترش این بیماری بیشتر در معرض خطر جمعیت.

“مردم در حال آلوده کردن افراد دیگر و در نهایت شما را آلوده کسی که آسیب پذیر” Fauci گفت: در این جلسه.

— CNBC نوح Higgins-دان کمک به این گزارش.