نماینده ایالات متحده نانسی پلوسی (D-CA) صحبت می کند در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی.

مایکل Brochstein | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب شلیک وزارت امور خارجه داخلی ناظر می تواند “غیر قانونی” اگر آن را انجام داده بود در تلافی مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در شب جمعه دستور حذف وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick زیر را از طریق یک توصیه از وزیر امور خارجه مایک Pompeo, با توجه به کاخ سفید.

Linick باز کرده بود رسیدگی به Pompeo, با توجه به روابط خارجی مجلس رئیس الیوت انگل D-n. y. یک دموکرات دستیار گفت: ان بی سی نیوز که Linick “به دنبال دبیر سوء استفاده سیاسی منصوب در سازمان به انجام کارهای شخصی برای خودش و خانم Pompeo.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نامه ای به پلوسی که او از دست داده بود اعتماد به نفس در Linick بدون ارائه توضیح بیشتر.

“رئیس جمهور حق دارد به آتش هر کارمند فدرال اما واقعیت این است که اگر آن را به نظر می رسد مانند آن را در اقدامی تلافی جویانه برای چیزی که IG بازرس کل در حال انجام است که می تواند غیر قانونی” پلوسی D-کالیفرنیا گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

“آنها قرار است برای نشان دادن علت” پلوسی گفت: “ناگوار” اواخر شب شلیک و اضافه کرد که “حتی جمهوری خواهان در کنگره هستند و نگران اند.”

“کنگره نیاز نوشته شده دلایل توجیه یک IG حذف” گفت: عربستان از سوی دیگر ، چاک Grassley از بنیانگذاران و رئیس Whistleblower حفاظت حزبی در بیانیه ای روز شنبه. “به طور کلی عدم اعتماد به نفس به سادگی نیست جزئیات کافی برای راضی کردن کنگره است.”

انگل و بهداشت ، باب منندز نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا خواستار آن شد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست بیش از همه سوابق مربوط به Linick شلیک با جمعه بعدی.

در یک بیانیه انگل و منندز گفت که آنها درک Pompeo توصیه می شود Linick اخراج می شود “از آنجا که بازرس کل باز کرده بود رسیدگی به تخلف وزیر امور Pompeo خود را.”

“چنین یک اقدام شفاف طراحی شده برای محافظت از وزیر Pompeo از مسئولیت پذیری شخصی را تضعیف بنیاد نهادهای دموکراتیک ما است و ممکن است یک عمل غیر قانونی از تلافی” انگل و منندز نوشت. “این نگرانی تقویت شده توسط این واقعیت است که آن را تنها چند ساعت پس از مجلس نمایندگان تصویب قهرمانان قانون که شامل اضافی قانونی برای حمایت از بازرسان و به طور کلی.”

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دستور حذف مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی بود که پرچم اوکراین whistleblower شکایت که شد یک کاتالیزور مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالی استیضاح در خانه. تهمت تبرئه شد در سنا است.

در بیانیه خود او جمعه پلوسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “اواخر شب آخر هفته اخراج از وزارت امور خارجه بازرس کل شتاب خطرناک خود را الگوی مقابله به مثل در برابر میهن پرستانه بندگان متهم با انجام نظارت از طرف مردم آمریکا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی